www.asu.pl :: Zobacz temat - Kupie części Ford Mustang 2006 4.6 V8 & Dodge Caravan 20
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupie części Ford Mustang 2006 4.6 V8 & Dodge Caravan 20

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sadlik18
*
*


Dołączył: Nov 04, 2008
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 13:37    Temat postu: Kupie części Ford Mustang 2006 4.6 V8 & Dodge Caravan 20 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich:)

Jestem nowy na tym forum, i chciałbym sie poradzić jeśli chodzi o części. Kolega polecił mi to forum... twierdzi ludzie z forum zawsze pomogą, dlatego pisze. Mianowicie... sprowadziłem pare tygodni temu Forda Mustanga 2006 4.6 V8 a zonie kupiłem Dodge Grand Caravan 2005 3.8 V6 który dopiero płynie do Polski. Nie ukrywam ze nie wiem jak samochody były serwisowane za oceanem, co i kiedy było wymieniane, dlatego chce profilaktycznie wszystko zrobić zarówno w mustangu jak i w caravanie. Potrzebuje do tych samochodów: filtry, klocki przód i tył, tarcze przód i tył, chciałbym wymienić olej w skrzyniach i silnikach. Prosze ewentualne namiary na firmy, sklepy które zajmują sie tymi rzeczami, i które miałyby to w swojej ofercie. Byłbym wdzięczny za inforamcje jaki olej zalewać do tych samochodów, jaki olej zaleca sie do skrzyń biegów, czy wymienia sie filtr. Nie ukrywam że interesuje mnie jak najlepsza jakość cześci, ale cenowo w granicach rozsądku. Temat nie jest pilny, jeszcze jest troche czasu zanim odbiore drugi samochód, ale mimo wszystko prosze o jakikolwiek odzew w tej sprawie.

POZDRAWIAM

P.S Jesli chodzi o propozycje zakupu części w ASO Chrysler to dziękuje. ASO Chryslera w Gdańsku delikatnie mówiąć mnie rozczarowuje!!! IM PODZIĘKOWAŁEM KILKA MIESIĘCY TEMU!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alfatech
*
*


Dołączył: Nov 05, 2008
Posty: 4
Skąd: Kolo

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 17:25    Temat postu: Re: Kupie części Ford Mustang 2006 4.6 V8 & Dodge Carava Odpowiedz z cytatem

sadlik18 napisał:
Witam wszystkich:)

Jestem nowy na tym forum, i chciałbym sie poradzić jeśli chodzi o części. Kolega polecił mi to forum... twierdzi ludzie z forum zawsze pomogą, dlatego pisze. Mianowicie... sprowadziłem pare tygodni temu Forda Mustanga 2006 4.6 V8 a zonie kupiłem Dodge Grand Caravan 2005 3.8 V6 który dopiero płynie do Polski. Nie ukrywam ze nie wiem jak samochody były serwisowane za oceanem, co i kiedy było wymieniane, dlatego chce profilaktycznie wszystko zrobić zarówno w mustangu jak i w caravanie. Potrzebuje do tych samochodów: filtry, klocki przód i tył, tarcze przód i tył, chciałbym wymienić olej w skrzyniach i silnikach. Prosze ewentualne namiary na firmy, sklepy które zajmują sie tymi rzeczami, i które miałyby to w swojej ofercie. Byłbym wdzięczny za inforamcje jaki olej zalewać do tych samochodów, jaki olej zaleca sie do skrzyń biegów, czy wymienia sie filtr. Nie ukrywam że interesuje mnie jak najlepsza jakość cześci, ale cenowo w granicach rozsądku. Temat nie jest pilny, jeszcze jest troche czasu zanim odbiore drugi samochód, ale mimo wszystko prosze o jakikolwiek odzew w tej sprawie.



Cześć Smile
Jeśli chodzi o GT
- olej 5w20 syntetyk ,dostępny w PL np Q Horse Quaker State cena różnie od około 40 zł/kwarta - wchodzi 6 flaszek czyli około 5,7 litra i tu niespodzianka wymiana wg forda co 3000 mil Laughing wszyscy wymieniają co 5 k.mil ........ ja chyba zostanę przy 3 Razz
- filtr oleju jest taki sam jak w Mondeo/Cougar 2,5 V6 ,można kupić motorcraft około 20 zł lub np "tuningowy" Laughing K&N Smile około 30 zł
- filtr powietrza około 100 zł z przesyłką oczywiście w PL z USA o połowę taniej
- klocki tarcze są dostępne również ale w zaporowych cenach ,lepiej samemu sprowadzić z USA
- olej skrzynia ( manual ) + wspomaganie - mercon
- tylny most 75w-140 + uszlachetniacz- wymiana co 4 lata lub 60 k mil
- płyn do chłodnicy niedostępny w PL ,pisze oczywiście o normach fordowskich.
- hamulcowy DOT 3 ale uwaga wysokotemperaturowy

Po więcej ciekawszych info zapraszam na www.mustangklub.pl - forum istnieje od lipca 2008 Very Happy
_________________
Pozdrawiam Tomek <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
artijeleniagora
*
*


Dołączył: Nov 09, 2008
Posty: 10

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plyn do chlodnic mam - yellow - do wersji z usa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alfatech
*
*


Dołączył: Nov 05, 2008
Posty: 4
Skąd: Kolo

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artijeleniagora napisał:
plyn do chlodnic mam - yellow - do wersji z usa
kolor żółty trochę mało mi mówi ,potrzebuję wg takiej normy forda i żadnej innej
WSS-M97B51-A1 jeśli jest ta norma a cena nie zabije Laughing to byłbym zainteresowany 4x13 litrów Smile czyli coś około 62 litry może być i więcej ,jeśli mniej to też bym wziął Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
artijeleniagora
*
*


Dołączył: Nov 09, 2008
Posty: 10

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem, brał ode mnie to klient do mustanga shelby gt500 2008 rok
1. Motorcraft Yellow dokładnie - koncentrat do chlodnic 1:1 do forda made in USA - 42zł/1,5 ltr
2. olej silnikowy 5W40 Syntetyk Motorcraft - 250zł/5 ltr oraz 139zł/1 ltr
3. do mostu Motorcraft 70W/140 - 110zł/1 ltr
wszystko dostępne od ręki - bez ograniczeń ilościowych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alfatech
*
*


Dołączył: Nov 05, 2008
Posty: 4
Skąd: Kolo

PostWysłany: Pon Lis 17, 2008 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem pw - mam nadzieję że doszło Smile
_________________
Pozdrawiam Tomek <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o sklepy to najczesciej zaopatruje sie w:
1. www.sklep.asu.pl - jak czegos nie ma w ofercie to dzwonic
2. www.amerykany.pl - j.w.-GG 8335272
3. http://sklep.istore.pl/usautopark/ GG: 4222338
wg.mnie maja najkorzystniejsze ceny no i obsluga w kazdym z nich jest na poziomie.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group