www.asu.pl :: Zobacz temat - Co zrobić gdy padnie silnik lub akumulator
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co zrobić gdy padnie silnik lub akumulator
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bombowozistaa
*
*


Dołączył: Dec 12, 2007
Posty: 52
Skąd: ELK

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście mowa o MB 124 2.0D
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3,3 96r. - był
AUDI A8 4,2 99r. - jest
Różne instrukcje do aut:   http://www.chomikuj.pl/bombowozista
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BZYKU napisał:
podczepiasz linke przerzucasz na n i jedziesz ja kilkukrotnie po rozpedzeniu auta do ok 60 km/h przerzucalem na d i skrzynia normalnie zalaczala bieg


Przeczytałem cały ten temat i bardzo mi się spodobało. Przydałoby się więcej takich akcji Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
A takie złote myśli jak powyżej to wręcz uwielbiam. Dlaczego mnie to ominęło... Nie daruję sobie, że nie uczestniczyłem w tej konwersacji.
Cool Cool Cool Cool
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie? jest jazda,maja ludzie fantazje Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brock napisał:
O wielu rzeczach słyszałem,rozpędzić sie poldkiem do 100km/h i włączyć wsteczny i palić kapcia na wsteku,zapakować do malucha 12 osób i wyłapać dacha,ale żeby odpalać auto ze skrzynią automatyczną na pych Shocked jak ktoś trafnie zauważył,Polska do dziwny kraj.


Ostatnio zmieniony przez On dnia Wto Sie 12, 2008 15:53, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
pchajcie swoje auta,odpalajcie na linke,zmieniajcie biegi w czasie jazdy,wlaczajcie R w czasie jazdy do przodu i odwrotnie,wrzycajcie P kiedy kola sie jeszcze tocza,parkujcie na gorce bez recznego-to wasze auta i skrzynie i nikt wam tego nie zabroni. mam tylko jedna prosbe:
NIE PISZCIE TAKICH BREDNI NA FORUM BO CZYTAJA NAS CZASEM LUDZIE SZUKAJACY PORADY ,A NIE MOCNYCH WRAZEN PODCZAS SZUKANIA RESZTEK SKRZYNI PO ASFALCIE!!!!!
trza byc odpowiedzialnym jak sie chce wypowiadac publicznie. czy zaplacisz jeden z drugim za remont skrzyni komus,kto po przeczytaniu sprobuje odpalic jak idiota na lince przy 60 km/h???
ludzie nie siejcie takich herezji!!!
moze dla was to jakas forma zartu ale jak sie komus na jezdnie wysypie 4000 zl to niekoniecznie bedzie szczesliwy!!!
jesli nie wiecie jak obslugiwac te skrzynie to zapytajcie,poczytajcie instrukcje(kazde urzadzenie dziala lepiej po przeczytaniu jego instrukcji) poczytajcie teksty pisane przez fachowcow(np. p. olczaka) ale-na boga-nie wymyslajcie jakichs pierdol,nie powielajcie kretynskich opowiesci i roznych frazesow....
sorry ,ale krew mnie zalala jak to poczytalem doglebnie i pomyslalem,ze czyta to ktos kto wczoraj kupil pierwszego automata i szuka porady jak go eksploatowac.
WYJASNIAM:
JEST JEDEN SPOSOB NA ODPALElNIE AUTA Z AUTOMATEM PO TYM JAK PADL AKUMULATOR: KABLE I PRAD Z INNEGO AUTA!!!
kto mysli naczej ma powazne braki w wiedzy technicznej i czas jaki przeznaczyl na pisanie takich bradni powinien przeznaczyc na nauke!
pozdrawiam!
darek
p.s.bzyku ja wlasnie uzywam swojego automatu NORMALNIE. normalnie to znaczy wlaczam D(lub OD) i jade,potem sie zatrzymuje i wlaczm P. to jest normalne uzywanie-kazde inne jest nienormalne. dla tych co maja ADHD jest manualna skrzynia...

Ja mam ADHD Confused Wink i to jest mój pierwszy i na pewno nie ostatni automat, manual jest po prostu be Very Happy
Ja np. zamiast wajchować, trzymam kochaną żonkę za... rękę i tak sobie podróżujemy Smile

Plymouth G.Voyager 3,3 1996r, zagazowany, skrzynia A604
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anthrax napisał:
Panowie, zwykle ta jedna darmowa najwięcej kosztuje Laughing

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i to napewno jest przyjemnijsze zajacie niz mieszanie wajcha jakbys zaprawe murarska rozrabial;P
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to dla ostudzenia atmosfery i nawiazania do dup dodam:

wiecie jaki jest najgorszy pocisk na swiecie????

kobieta!!!! - wpada w oko, szarpie nerwy, rani serce, dziurawi kieszen i wychodzi bokiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacekz
*
*


Dołączył: Dec 15, 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he dobre z tym pociskiem...
Co do odpalania kablami, też coś dodam., Miałem kiedyś vectre 1.8 z automatem, padł mi alternator. Prąd ładowania nie istniał. Akuś padł pod pracą. Silnik odpaliłem kablami od kolegi, niestety z jazdy nici. Brak prądu - za niskie napięcie nie pozwoliły prawidłowo działać skrzyni - tryb awaryjny, zablokowany na stałe 3 bieg....
_________________
Windstar 3.0 '97 - ręka noga mózg na ścianie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group