www.asu.pl :: Zobacz temat - serwo!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

serwo!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
grand
*
*


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 24
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 7:58    Temat postu: serwo!! Odpowiedz z cytatem

więc tak .nie załącza mi się silnik serw hamulcy , voyager 3.3 r 93 z abs .pedał hamulca jest twardy , wiadomo brak wspomagania , opracowałem metodę kija ... tyle tylko że to krótko terminowe jest , kijem walę w silnik i się załącza.. co to może być waszym zdaniem ?szczotki na silniczku ..?jeśli to gdzie mogę je kupić . Dzięki za wszystkie info:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>więc tak .nie załącza mi się silnik serw hamulcy

a to w voyku serwo bierze "naped" z silnika elektrycznego? myslalem ze jest standardowe z podcisnienia z kolektora ssacego...
a co do samego silnika elektrycznego to wyglada na typowe wykonczenie (lub zapieczenie w prowadnicach!) szczotek. Same szczotki to bez problemu powinienes dostac w sklepie z czesciami do AGD(moze z jakiegos odkurzacza czy innej sokowirowki) - w razie czego kup wieksze i dotrzyj papierem sciernym.
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
grand
*
*


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 24
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz .. jest elektryczne , kiedyś widziałem tu opis takiej naprawy .. jakiś sympatyczny gość opisał krok po kroku jak to zrobił z fotkami czynności , po cichu liczyłem że może się odezwie i mnie naprowadzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grand
*
*


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 24
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz .. jest elektryczne , kiedyś widziałem tu opis takiej naprawy .. jakiś sympatyczny gość opisał krok po kroku jak to zrobił z fotkami czynności , po cichu liczyłem że może się odezwie i mnie naprowadzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
a to w voyku serwo bierze "naped" z silnika elektrycznego? myslalem ze jest standardowe z podcisnienia z kolektora ssacego...


Podejrzewam, że chodzi o silnik VM, ponieważ w turbodieslach nie można brać podciśnienia z kolektora dolotowego, bo jest tam nadciśnienie. W normalnych dieslach stusuje się nieśmiertelne pompy mechaniczne napędzane paskiem lub od wałka rozrządu ale jak widać włosi mieli własną wizję tego rozwiązania. Nie trzeba szukać slepu z częściami do AGD. Każdy dobry sklep motoryzacyjny posiada (lub powinien posiadać) szeroki asortyment szczotek.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group