www.asu.pl :: Zobacz temat - gaśnie jak jest zimny
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gaśnie jak jest zimny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
szmernik
*
*


Dołączył: Jan 02, 2005
Posty: 72

PostWysłany: Pon Lip 18, 2005 16:48    Temat postu: gaśnie jak jest zimny Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie mam dodge 2,7 intrepida i jak odpalam po nocy to musze dłuzej krecić rozrusznikiem a jak złapie nie moze wejsc na obroty tylko 400 i go telepie zgasze odrazu i odpale ponownie jest ok, ale jeszcze jak odrazu przelacze na R to do staje obciążenie i znow mu spadają obroty. Jezeli poczekam okolo 3 min jak sie troche rozrusze3 jest idealnie. Co to może być proszę o poradę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
szmernik
*
*


Dołączył: Jan 02, 2005
Posty: 72

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE AKTUALNE NIE WIEM CO BYLO ALE JAK ZALAŁEM OKOLO 1/2 BAKU TO NIE MAM Z TYM PROBLEMU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 0:30    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Heh. Sam jestem ciekaw co bylo przyczyna Very Happy .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szmernik
*
*


Dołączył: Jan 02, 2005
Posty: 72

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2005 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRoblem znów się pojawił jak go odpalam to musze pokręcić bo nie moze wejść na obroty po przełączeniu kluczykaq na "WYŁ" i ponownym uruchomieniu odpala pięknie i co to moze być słyszałem zeczujnik położenia wału albo silnik krokowy byłem na badaniu OBD2 i nic nie pokazało a czasem potrafi bez powodu jak stoje gdzieś na wolnych obrotach się wyłączyć czy wiecie co to może być chciałbym ten problem przed zimą rozwiązać i dokupić co trzeba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2005 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumie że diagnostyke po obd robil ktos kto wie co to sa freze frame ?? czyli zamrozone ramki bledów silnika ktore wystepuja nie ciagle tylko czasami a byc moze ze ten diagnosta w zaleznosci od posiadanego sprzetu nie mial mozliwosci pelnej diagnozy. Co do gasniecia moze byc kilka powodów tak jak powiedziales sam czujnik walu,cewka,pompa paliwa oraz jej sterowanie moga byc posniedziale gdzies styki a ona jest pradozerna dosyc i gdy nie ma dobrej przewodnosci to spada cisnienie i ledwo pompuje i w takim wypadku silnik zachowuje sie identycznie jak opisujesz !! Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
szmernik
*
*


Dołączył: Jan 02, 2005
Posty: 72

PostWysłany: Nie Paź 02, 2005 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

probowałem zrobić tak że przekrącam rozrusznikiem jakies 2 obroty wału i wylaczam kluczyk po czym za drugim razem robie tak samo i za 3 razem odpala mi ładnie wchodzi na obroty.
Wnioskuje ze ma coś ze składem paliwo powietrze z tego względu że jak dam mu obciążenie tzn. jak mu włącze bieg to chce go "zadusić" tzn obroty spadają i zachowuje się jak przy odpalaniu a jak poczekam chwile przygazuje albo już się sam przełączy na gaz to włacze bieg i jest ok, ciężko mi powiedzieć co to chcę kupić to co powoduje tą usterkę ale nie mogę zdiagnozować co to jest.
A mam jeszcze putanie jak działa silnik krokowy tylko na zimnym silniku czy cały czas, nie wiem czy to nie on bo trochę mi obroty spadają na 500
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie Paź 02, 2005 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silnik działa krokowy non stop jest odpowiedzialny za obroty oraz skład mieszanki na biegu jałowym przy okazji Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group