www.asu.pl :: Zobacz temat - Szukam dobrego warsztatu we Wrocku aby wymienić olej w 3.3
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam dobrego warsztatu we Wrocku aby wymienić olej w 3.3

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lysyxmv6
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 196
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 21:29    Temat postu: Szukam dobrego warsztatu we Wrocku aby wymienić olej w 3.3 Odpowiedz z cytatem

Witam...
Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu aby wymienić olej w skrzyni w Chryslr Grand Voyager 3.3 z roku 98,może któryś z kolegów zna i mógby polecić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
andrzejm
*
*


Dołączył: Dec 24, 2007
Posty: 19
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 22:23    Temat postu: Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocku aby wymienić olej w 3 Odpowiedz z cytatem

Lysyxmv6 napisał:
Witam...
Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu aby wymienić olej w skrzyni w Chryslr Grand Voyager 3.3 z roku 98,może któryś z kolegów zna i mógby polecić

Jakieś dwa miesiące wcześniej to pewnie bym polecił asu ale na dzień dzisiajszy jest to dla mnie ostatnie miejsce gdzie warto pojechać. Jest coś na Swojczyckiej ale nie znam. Zobacz na forum http://asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6189 to wyjaśni dlaczego jestem taki zawzięty na asu. Do tej pory im wierzyłem ale to już historia.
_________________
Windstar 3.8, 203KM + LPG , 98r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lysyxmv6
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 196
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 22:28    Temat postu: Szukam dobrego warsztatu we Wrocku aby wymienić olej w 3.3 Odpowiedz z cytatem

No właśnie mój koleś też robił w asu no i lipa,może już kasy maja za dużo i klientów zlewają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
andrzejm
*
*


Dołączył: Dec 24, 2007
Posty: 19
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 22:41    Temat postu: Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocku aby wymienić olej w 3 Odpowiedz z cytatem

Lysyxmv6 napisał:
No właśnie mój koleś też robił w asu no i lipa,może już kasy maja za dużo i klientów zlewają


Jak znajdziesz jakiś warsztat i bedziesz zadowolony to daj znać. Ja nigdy nie szukałem i zostawię za naprawy Winka 98 - razem z tym co ostatno wymyślili - ponad 10 tys. zł a auto jest warte 7 tys. zł . Mają w asu za dużo kasy i olewają klienta. Dowiedziałem się jak bez uprzedzenia podnieśli cenę naprawy o 1300zł ,że nie muszą uzgadniać tego z klientami. HAMSTWO !!!
Daj znać o warsztacie na maila bo pewnie niedługo mnie admin zbanuje za pisanie prawdy
_________________
Windstar 3.8, 203KM + LPG , 98r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
andrzejm
*
*


Dołączył: Dec 24, 2007
Posty: 19
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 22:41    Temat postu: Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocku aby wymienić olej w 3 Odpowiedz z cytatem

Lysyxmv6 napisał:
No właśnie mój koleś też robił w asu no i lipa,może już kasy maja za dużo i klientów zlewają


Jak znajdziesz jakiś warsztat i bedziesz zadowolony to daj znać. Ja nigdy nie szukałem i zostawię za naprawy Winka 98 - razem z tym co ostatno wymyślili - ponad 10 tys. zł a auto jest warte 7 tys. zł . Mają w asu za dużo kasy i olewają klienta. Dowiedziałem się jak bez uprzedzenia podnieśli cenę naprawy o 1300zł ,że nie muszą uzgadniać tego z klientami.
Daj znać o warsztacie na maila bo pewnie niedługo mnie admin zbanuje za pisanie prawdy
_________________
Windstar 3.8, 203KM + LPG , 98r.


Ostatnio zmieniony przez andrzejm dnia Sob Lip 26, 2008 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bombowozistaa
*
*


Dołączył: Dec 12, 2007
Posty: 52
Skąd: ELK

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale co było nie tak, że twierdzisz że im się w głowie poprzewracalo????????
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3,3 96r. - był
AUDI A8 4,2 99r. - jest
Różne instrukcje do aut:   http://www.chomikuj.pl/bombowozista
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lysyxmv6
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 196
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 22:58    Temat postu: Szukam dobrego warsztatu we Wrocku aby wymienić olej w 3.3 Odpowiedz z cytatem

Hmm..,to ch.j a nie warsztat,kolega pojechał powymieniać pierdoły w aucie takie tam paski rozrząd oleje,klima i takie tam.Trzymali mu auto miesiąc czasu cały czas twierdzac ze szukaja cześci,ale to nic.Ja kolega sie juz podku..wił to znowu dzwoni ,a oni mówią że auto już na warsztacie i juz robią,no to on wsiadł w drugie i jedzie zobaczyc co sie dzieje bo z Sobótki do wrocka to 30km.Przyjechał i oczom nie dowieza a jego auto stoi na placu i ani nie dygło,no to dzwoni i pyta jak jego auto ,a oni na to że auto na kanale i już robią,no to juz kolesia mojego kur.a krew zalała i pojechał im po bandzie,i to takie złodzieje.CCCCCHHHH.....JJJJEE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz zerknąć na ul.prusicką koło kamieńskiego jest niedaleko szpitala w domkach młody mechanik robili mi kiedyś łożysko w winim odniosłem miłe wrażenie byłem tylko raz szkoda może tam są lepsi mechanicy warto sprawdzić
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz zerknąć na ul.prusicką koło kamieńskiego jest niedaleko szpitala w domkach młody mechanik robili mi kiedyś łożysko w winim odniosłem miłe wrażenie byłem tylko raz szkoda może tam są lepsi mechanicy warto sprawdzić
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzejm-nikt cie za pisanie prawdy nie zbanuje,wbrew pozorom admini tego forum nie maja zadnej korzysci ze znajomosci tego warsztatu,wlasnie po to tu jestesmy aby napietnowac takie sytuacje,przeciez kazdy z nas chce po wyjezdzie z jakiegokolwiek warsztatu byc zadowolony z uslugi i ceny.
A ze czesc z nas mieszka daleko od Wrocka to informacje o problemach docieraja do nas z opoznieniem badz jako wpis na forum badz poczta pantoflowa.Pozdrawiam i zycze wizyty w warsztacie,po wyjezdzie z ktorego nie trzeba bedzie wkurzac sie.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako dowod tego co pisze JEDI_V przytocze anegdote. swego czasu bylismy z JEDI_V we wroclawiu i potrzebowalismy drobnej pomocy mechanicznej (sami moglismy sobie pomoc ,ale wymagany kanal). na kanal w asu moglismy wjechac i pogadac z rafalem dopiero po tym,jak serwis i sklep netowy zakonczyl prace!!!. rafal nie rzucil roboty, nie kazal wypychac aut klientow dlatego,ze zjawili sie "wazniejsi". moim zdaniem swiadczy to o tym,ze klientow traktuje sie tam powaznie. o cenach nie bede dyskutowal bo nie korzystalem z ich uslug. znam jednak ludzi ,ktorzy serwisuja tam samochody latami. mysle,ze jak wszedzie tak i u nich moze sie wydarzyc cos, co nie bedzie mile dla klienta jak i dla nich. mowie tak, bo mam w tym praktyke-od prawie 20 lat zajmuje sie handlem oraz czesciowo uslugami i wiem,ze klienci sa rozni, czasem sprzedajacemu cos nie wyjdzie i sa zgrzyty. gdzie drwa rabia...
miejmy nadzieje,ze wszystko sie wyjasni.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Darco
*
*


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 96
Skąd: Wroc³aw

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Ja swoim Dodge Grand Caravanem 3.8 z 2002r. regularnie odwiedzam warsztat ROKITA MOTORS na ul. Obornickiej we Wrocku. Jestem zadowolony z ich usług. Nie zdzierają z klientów. Nie wyganiają z warsztatu np. przy wymianie oleju. Za wymianę oleju w silniku(full syntetyk Mobil 1) oraz filtr oleju zapłaciłem 240zł. - ich olej + ich filtr + ich robocizna. Uważam że nie jest drogo, tym bardziej że olej oryginalny z USA. Miła obsługa, gorąco polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lysyxmv6
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 196
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i oliwe w ASB sam wymieniłem,proste aż za bardzo Very Happy
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 LX 99'
Mobil: President Herbert ASC
Antena: Sirio Performer 5000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group