www.asu.pl :: Zobacz temat - WSTECZNY
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WSTECZNY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Krzych
*
*


Dołączył: Jul 09, 2005
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 21:56    Temat postu: WSTECZNY Odpowiedz z cytatem

Mam Jeepa grand cherokiego 4.0 94r i mam problem ze wstecznym, gdy wzrośnie temperatura oleju skrzyni to auto nie ciągnie do tyłu, tak jakby coś go trzymało, nawet gdy gaz wciskam do oporu nic to nie zmienia a silnik ma zaledwie 1500 obr, do przodu przyspiesza normalne. Wystarczy ok dwie godz postoju i jest ok aż do momentu gdy temp oleju znowu wzrośnie. Sprawdzany był olej, jest czysty, jasno-czerwony, biegi zapinają sie normalnie, ale poziom oleju jest 3 cm powyżej max na bagnecie. Czy zbyt duży poziom oleju może być przyczyną tego problemu, a może coś innego, i czy jazda z takim wstecznym może doprowadzić do powaznej awarii skrzyni.
Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lip 17, 2005 21:23    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze moze doprowadzic do uszkodzenia skrzyni ( samo sie nie naprawi Very Happy, a bedzie gorzej ). Przyczyn moze byc wiele, ale wydaje mi sie ze gdzies gubi cisnienie. Nie wiem czy nie skonczy sie na remoncie skrzyni.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group