www.asu.pl :: Zobacz temat - Auto zza wielkiej wody
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Auto zza wielkiej wody

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
valdi
*
*


Dołączył: Jun 21, 2005
Posty: 38
Skąd: OstrĂłda

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 22:53    Temat postu: Auto zza wielkiej wody Odpowiedz z cytatem

Dzięki Jarecek za rady, jeszcze czekam na auto. Wypłynęło 21.06. ipewnie będzie ok. 20.07. Jak na razie zapłaciłem 17 400 USD, w tej cenie jest auto Dodge GC SXT 3.8 full wypas, czyli skóra, ASR, DVD, EL. otwierane drzwii boczne i klapa tylna, el. regulacja pedałów, alu, itp. Przebieg 14 750 mil, bezwypadkowy, kupiony na aukcji dilerskiej. Kupował mój dobry znajomy więc nie wiem ile sobie policzył prowizji. Ale mnie ta cena zadowala. Oczywiście jest to już cena z frachtem. Czyli jak na razie kosztuje mnie 58 tys. zł. Ale reszta czyli cło, vat i akcyza nie przekroczy 10 tys. zł. Taki jest układ.Myślę że to jest nieżle jak na takie auto. Będzie to mój pierwszy amerykan. Do tej pory jeżdziłem niemcami i byłem zadowolony, ale doszedłem do wniosku że są trochę nudne. Osobowymi autami przejechałem już ponad milion kilometrów i szukam nowych wrażeń. Aktualnie mam Passata kombi 2,5 tdi w tiptroniku, 2003r, ale mi nie leży. Trochę za mały, a poza tym jest ich pełno. Jak auto już będę miał to się odezwę. Pozdrawiam, Waldek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz jak możesz jak się to wysyła i czym i ile sam transport kosztuje jak ubezieczyć jak statek zatonie i gdzie to odebrać bo po auto to wsiadłbym w samolot jestem szczęśliwym posiadaczem wizy i sam bym nabył ale boję sie że bedę z nim spał na lotnisku Smile Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group