www.asu.pl :: Zobacz temat - zapisuje sie na 2 tygodnie:)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zapisuje sie na 2 tygodnie:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> pomorskie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 13:57    Temat postu: zapisuje sie na 2 tygodnie:) Odpowiedz z cytatem

witam!
pomiedzy 7 a 20 lipca bede przebywal w łebie. chce zwiedziec okolice. moze ktos podpowie co jest godnego uwagi? podono pogoda ma byc taka sobie ,wiec raczej skupie na zwiedzaniu. zabieram rowery. mam w planach zahaczyc tez o 3miasto i hel. moze ktos jest z samej łeby? tam mnie interesuje dostep do rybki prosto z kutra i do wedzarni oraz dobrej smazalni i piwiarni:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bosman
*
*


Dołączył: Mar 18, 2008
Posty: 137
Skąd: HEL

PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odemnie dane już dostałeś Laughing Laughing
_________________
dodge caravan 3,3 '97
http://www.hel55.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=486
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj esdarku na Pomorzu.
Chociaż jestem urodzonym słupszczaninem, to nie bardzo wiem co Tobie w naszej okolicy, a Łeba przecież nią jest, polecić.W moim przypadku sprawdza się powiedzenie:"cudze chwalicie, swego nie znacie"
W przypadku zakupu świeżej rybki pewnie musisz udać się do portu.W Rowach jest podobnie.Idąc rano, a może raniutko, zawsze kupisz świżą rybkę.Możesz poczytać o tym na stronie gp.24.Jest to lokalna, Pomorska gazeta w wydaniu internetowym.
Życzę udanych wakacji, a przede wszystkim pogody, oczywiście tej słonecznej Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> pomorskie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group