www.asu.pl :: Zobacz temat - gaz w Tempo
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gaz w Tempo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2004 9:49    Temat postu: gaz w Tempo Odpowiedz z cytatem

Zamontowalem pol roku temu instalacje gazowa BRC JUST do mojego Forda Tempo 2,3 '88 ktory mial wtedy ok 150 tys.km przebiegu.Auto dziala bez zarzutupo ok 8000km ,pali ok 11l gazu po miesice(automat).Nie zauwazylem tez spadku mocy ani innych niedogodnosci.Prosze o opinie fachowcow w temacie.Gl.chodzi mi o trwalosc tego silnika na gazie ,na co zwracac uwage i czego sie bac:)?
Darek
esdarek@interia.pl
gg 178500
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2004 9:55    Temat postu: Tempo gaz Odpowiedz z cytatem

Ja gaz mam od okolo roku (zrobilem okolo 40 000 km ). Moj ma przejechane okolo 500 000 km. i ciagle jezdzi ( i to dobrze ). Na gazie pojezdzi jeszcze dlugo. 2.3 jest silnikiem rzedowym i dobrze wspolpracuje z gazem. Np. V6 szybciej siadaja (np. Winstar ). Przewaznie siada tylna glowica ( na gazie silnik ma wyzsza temperature a tylna glowica ma gorsza chlodzenie ). Specem od gazu nie jestem ale wydaje mi sie ze w TEMPO sie dobrze sprawuje i nie ma wiekszych problemow. Trzeba tylko pamietac o wymianie swiec i przewodow ( na gazie powinno sie czesciej wymieniac ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group