www.asu.pl :: Zobacz temat - Zapytanie w sprawie intalacji gazowej
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapytanie w sprawie intalacji gazowej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> lubelskie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomZ
*
*


Dołączył: May 27, 2008
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 10:13    Temat postu: Zapytanie w sprawie intalacji gazowej Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Na wstepie chcialem sie przywitac. Jestem z Pulaw i niedlugo stane sie mam nadzieje zadowolonym uzytkownikiem Nissana Questa 3.3L V6 2001r.
Mam pytanie gdzie mozna zalozyc instalacje gazowa do w/w auta w Naszym regionie. Czytalem dobre opinie o STAG300.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy , witamy. Te dobre opinie o Stagu 300 są prawdziwie uzasadnione , w moim przypadku też , ale dlaczego na tym forum szukasz odpowiedzi w temacie Nissana chyba nie tylko dlatego że jest to V6 Exclamation Pozdrowienia
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CRAZY-LER napisał:
Witamy , witamy. Te dobre opinie o Stagu 300 są prawdziwie uzasadnione , w moim przypadku też , ale dlaczego na tym forum szukasz odpowiedzi w temacie Nissana chyba nie tylko dlatego że jest to V6 Exclamation Pozdrowienia

Zapomniałem dodac że właśnie dziś zrobiłem sobie wycieczkę do Białegostoku do Staga na wymianę membran w reduktorze , przegląd i regulacje instalacji , ostatnio jak u nich byłem zrobili mi ustawienia perfekcyjnie Smile
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomZ
*
*


Dołączył: May 27, 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CRAZY-LER napisał:
Witamy , witamy. Te dobre opinie o Stagu 300 są prawdziwie uzasadnione , w moim przypadku też , ale dlaczego na tym forum szukasz odpowiedzi w temacie Nissana chyba nie tylko dlatego że jest to V6 Exclamation Pozdrowienia

Nie tylko dlatego ze jest to V6, ale jest to identyczne auto co Mercury Villager, czyli w sumie amerykanskie.
Powracajac do tematu, zakladales intalacje w Bialymstoku ? a dokladnie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomZ napisał:
CRAZY-LER napisał:
Witamy , witamy. Te dobre opinie o Stagu 300 są prawdziwie uzasadnione , w moim przypadku też , ale dlaczego na tym forum szukasz odpowiedzi w temacie Nissana chyba nie tylko dlatego że jest to V6 Exclamation Pozdrowienia

Nie tylko dlatego ze jest to V6, ale jest to identyczne auto co Mercury Villager, czyli w sumie amerykanskie.
Powracajac do tematu, zakladales intalacje w Bialymstoku ? a dokladnie ?

Nie niestety nie zakładałem instalacji w Białymstoku bo mam do nich(Staga) kawałek drogi z Warszawy,później żałowałem ze nie zadałem sobie trudu i zamontowałem na miejscu w W-wie. I tak pojechałem do Staga na poprawki i na wymianę żle dobranego reduktora. byłem u nich potem na serwisie bo naprawde dobrze mi ustawili mape gazu i byłem zadowolony ze spalania i dynamiki pojazdu.
Pozdrowienia
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dariQ
*
*


Dołączył: Nov 22, 2004
Posty: 45
Skąd: LHR

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli zechce ci sie przejechać do zamościa ul graniczna a warto to polecam przyjezdżają ludzie z kielc kraśnika lublina wiec nie masz tak bardzo dalej[/b]
_________________
pozdrawiam
wszyscy maja "wolsfageny" na rope Smile , a ja nie !

dodge neon 2,0 16V SOHC 96r
Dodge CARAVAN 3.3 V6 2001
--------------------------------------------------
http://www.motoforum.pl
zostań CB-maniakiem
http://www.cb-radio.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> lubelskie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group