www.asu.pl :: Zobacz temat - "SERWISY" AMEERYKANÓW MAZOWIECKIE
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"SERWISY" AMEERYKANÓW MAZOWIECKIE
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> mazowieckie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 13:52    Temat postu: "SERWISY" AMEERYKANÓW MAZOWIECKIE Odpowiedz z cytatem

Proponuję wpisywać na tej stronie opinie na temat serwisów specjalizujących sie w naprawie Amerykanów oraz sklepów z dostępnymi częściami.
1 Diagnoza usterki.
2 Czas naprawy.
3 Koszt naprawy.
4 Podejście do klienta.
5 Własne sugestie.
6 Adres serwisu.

TYLKO MAZOWIECKIE!!![/i][/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 Uszkodzona skrzynia biegów, brak trzeciego i wstecznego. Diagnoza obejmowała tak z 2/3 możliwych wymienialnych części, podczas gdy do wymiany były tarczki i przekładki 3 biegu, plus filtr i uszczelki. Opisane w temacie "śmierć trzeciego biegu".
2 Brak. Zabrałem.
3 Przewidywany - astronomiczny. Komplet uszczelek kosztuje do 200-300 zł, w opowieściach mechanika krążyło koło 800-1000. Ładna marża, nie?
4 Miłe i uprzejmie. Zna się na wciskaniu kitu komuś kto nie wie o co chodzi. Przy zwrocie rozkręconej na drobne śrubki skrzyni nasypali mi promocyjnie piasku do płyty zaworowej (nasypali i skręcili ją), odwrócili tył do przodu zawór przełączający biegi z 1 na 2 oraz zakosili część śrubek. Jak odkręcali miskę skrzyni to facet się cały oblał olejem. Jak odkręcałem potem w domu to mi się ta sztuka nie udała. Oprócz tego rozwalili mi łożysko przy wybijaniu półosi i zerwali poduszkę silnika.
5 Nie wiem, podpalić?
6 Warszawa, Łopuszańska, chyba 36a. tel. 693456262
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EDEX
*
*


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 129
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked o matko boska z najblizszego kosciola Exclamation ratuj Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sosna
*
*


Dołączył: Jan 02, 2008
Posty: 13
Skąd: Warszawa Ochota

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
swój samochodzik dokładnie od roku serwisuje w Tom Car (al. Prymasa Tysiąclecia 66)
do tej pory robiłem tam przeglad po zakupie plus wymiana wszystkiego co sie powinno wymienic ( filtry oleje klocki itp) plus jedna powazna naprawa ( o tym ponizej)
1 Diagnoza usterki: - szybko i bez problemowo bez "dokładania" niepotrzebnych kosztów.
pena diagnoza wymagała rozbiórki silnika(okazało sie ze to uszczelka pod jenym z kolektórów)
2 Czas naprawy - jezeli mnie pamiec nie myli to wstawiłem w piatek a odebrałem w srode ( uszczelki zamówione w sobote)
3 Koszt naprawy cos koło 1500 PLN ( raczej ponad) rozbiórka silnika , wymiana i zakup 6 uszczelek , zakup i wymiana pompy wody, wymiana plynu chłodzacego i przy okazji zrobiłem przeglad "przed zimowy" doszła jeszcze wymiana płynu hamulcowego
4 Podejście do klienta jestem zadowolony:) mozna pogadac ,popytac na 100% nie jestes wrogiem serwisu a klientem:)
5 Własne sugestie - ja szczerze polecam
6 Adres serwisu. al. Prymasa Tysiąclecia 66

oczywiscie to tylko moja subiektywna opinia - wspomnę takze ze nie mam doświadczenia z innymi serwisami amerykanów
jesli znacie lepsze tańsze to... czekam na info
przeglad "przed zakupem" robiłem gdzies koło modlinskiej chyba nazwa miała cos wspolnego z mustangiem - wole TOMCARA Smile zreszta modlinska mi bardzo nie podrodze
_________________
Grzesiek
Chevrolet Alero 3.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sosna
*
*


Dołączył: Jan 02, 2008
Posty: 13
Skąd: Warszawa Ochota

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno mi sie przypomniało
serwis poleci mi własciciel PINK FLAMINGO
amerykańska knajpka na ochocie ( tez polecam warto chociazby z racji niesamowitego wystroju knajpy)
własciciel jezdzi jakimś amerykanem ( chyba zreszta nie jednym)
czyli dwa plusy na Tomcara
chyba jedynym minusem jest brak komputera ( ale moze juz to sie zmienilo?)
_________________
Grzesiek
Chevrolet Alero 3.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SERWIS GRAND - spec Bogdan
ul. Wolińska od Łodygowej
fachowo - terminowo - bez problemów ale dość drogo
mają komputer
chyba mogę polecić
Pzdr Adamko.
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
BoMBowiec
*
*


Dołączył: Dec 05, 2005
Posty: 132

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.vette.com.pl

"USA-Cars" Piotr Berus
03-605 Warszawa, ul. Ogrodnicza 9
woj. mazowieckie
tel. (022) 678-94-44 fax. (022) 678-94-44
_________________
Maciej Mikler - Van Klub Polska - http://www.van-club.com
'85 Dodge Ram Van 5.2V8 - http://www.salonka.prv.pl
'04 Dodge Ram Pickup 5.7V8
'95 Cadillac Eldorado TC 4.6V8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na mazowieckie to zamało,jak będę miał chwilkę czasu sprawdzę w Panoramie fir.ipojeżdzę swoim voytkiem z "usterką" po wa-wie i z moją podstawą praktyczną może coś polecę na stronce asu Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest jeszcze Markauto - kiedyś Automark

http://www.automark.waw.pl/

Większość rzeczy robię tam, głównie dlatego że jest blisko - ale bez fajerwerków. Serwis 100% nastawiony na amerykany, i nic mi jeszcze nie zepsuli.
Wada - zasadniczo jest tam często tłok, raz musiałem czekać miesiąc na wolny termin. W związku z tym na taniochę też nie ma co liczyć.
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem tam parę lat temu z tego co pamiętam było tam bardzo drogo i za części i za robociznę
A czy ktoś miał doświadczenia z Mustangiem na ul. Farbiarskiej ?
Ostatnio chciałem wymienić gumy drążków stabilizatora .W Konstancinie VIP Auto zaśpiewali mnie 120 zł ,pojechałem do zwykłego warsztatu zrobili to za 35 zł trwało to nie całe pól godziny.
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grabsik napisał:
Byłem tam parę lat temu z tego co pamiętam było tam bardzo drogo i za części i za robociznę
A czy ktoś miał doświadczenia z Mustangiem na ul. Farbiarskiej ?
Ostatnio chciałem wymienić gumy drążków stabilizatora .W Konstancinie VIP Auto zaśpiewali mnie 120 zł ,pojechałem do zwykłego warsztatu zrobili to za 35 zł trwało to nie całe pól godziny.

W styczniu robiłem na Farbiarsiej w Mustangu :test ASB , wymiana elektrozaworów, naprawa wiązki sterującej ASB za 1050zł półroku gwarancja. Wczesniej chcieli mi w innych ''dziurach'' spece zrobic remont generalny dobrej skrzyni, Shocked pisałem o tym w styczniowych postach
VIP AUTO w Konstancinie jest drogie, chcieli za wymianę w moim aucie clockspringu - tasmy pod kierownice ponad 500 zł, ale za to mieli wtedy tani olej ATF 4 ( przynajmniej jak na warunki warszawskie) 95 zł za galon.
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, w Mustangu mają ustawianie zbieżności... to jeśli poskładam ten złom do kupy może się tam udam...
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="CRAZY-LER"]
grabsik napisał:

VIP AUTO w Konstancinie jest drogie, chcieli za wymianę w moim aucie clockspringu - tasmy pod kierownice ponad 500 zł, ale za to mieli wtedy tani olej ATF 4 ( przynajmniej jak na warunki warszawskie) 95 zł za galon.

Właśnie 'warunki Warszawskie-co to znaczy ?
w zeszłym tygodniu strzeliła mnie opona na dwupasmówce między Bielsko Białą a Skoczowem nie miałem zapasu,odkręciłem kolo zaniosłem je do pobliskiego warsztatu gdzie sprzedawali i montowali opony dali mnie zamiennik(używany) bo nie mieli mojego rozmiaru -dojechałem bez problemu do Warszawy.Gość nawet pomógł mnie dotrzeć z tym kołem do samochodu około 500m .Koszt całej operacji to 12 zł.
w Warszawie wymieniłem po powrocie dwie opony ,na bramie było napisane niskie ceny. Zapłaciłem za wymianę dwóch opon 60 zl,i mówili że to tanio bo gdzie indziej za komplet biorą 200 zl. ot i ceny warszawskie
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grabsik napisał:


w Warszawie wymieniłem po powrocie dwie opony ,na bramie było napisane niskie ceny. Zapłaciłem za wymianę dwóch opon 60 zl,i mówili że to tanio bo gdzie indziej za komplet biorą 200 zl. ot i ceny warszawskie[/quote]

Evil or Very Mad Wywaliło im w dekiel Exclamation 60zl za 2 gumy, Exclamation Question ostatnio płaciłem 80zł za klp na alufelach,a na stalowych chcieli 60zl
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Sob Cze 07, 2008 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CRAZY-LER napisał:

Evil or Very Mad Wywaliło im w dekiel Exclamation 60zl za 2 gumy, Exclamation Question ostatnio płaciłem 80zł za klp na alufelach,a na stalowych chcieli 60zl


to co to za opony były?? używane przetaczane?
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maav napisał:
CRAZY-LER napisał:

Evil or Very Mad Wywaliło im w dekiel Exclamation 60zl za 2 gumy, Exclamation Question ostatnio płaciłem 80zł za klp na alufelach,a na stalowych chcieli 60zl


to co to za opony były?? używane przetaczane?


Ja zapłaciłem za wymianę , a ty przepraszam za co zapłaciłeś 60zł ,za zakup 2 opon ????!!!!!
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zapłaciłem 60 zł za wymianę dwóch nowych opon :czyli demontaż,montaż wyważenie -alu felgi.Gość pokazał mnie ciężarki że do alu to on za takie płaci dużo więcej niż do stalowych i ogólnie że to Van to pieprzył że więcej roboty.co tu gadać nygus i tyle ,a poza tym że to Konstancin i tam są takie ceny omijać z daleka Konstancin ul. Warszawska.
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r


Ostatnio zmieniony przez grabsik dnia Czw Lut 23, 2012 14:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grabsik napisał:
Ja zapłaciłem 60 zł za wymianę dwóch nowych opon :czyli demontaż,montaż wyważenie -alu felgi.Gość pokazał mnie ciężarki że do alu to on za takie płaci dużo więcej niż do stalowych i ogólnie że to Van to pieprzył że więcej roboty.co tu gadać nygus i tyle ,a poza tym że to Konstancin i tam są takie ceny omijać z daleka Konstancin ul. Warszawaska.

Ciekawy argument - ''Że van, to więcej roboty'' , pewnie podnosi sam go do góry na własnych plecach, ciekawe czy jak mu przyjedzie jakiś sedan z 15'' lub 16'' kołami to tez weźmie tyle Exclamation Question I co do tego ma Konstancin, co kuźwa mieszkają tam nadludzie, bo z tego co wiem to napewno nie - masz racje OMIJAĆ!!!!!!!!
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz trochę z innej "beczki".W związku że w moim aucie nie można dostosować radia ani DVD do warunków europejskich, gość zaproponował mnie stację multimedialną montowaną w miejsce radia t.j. duży wyświetlacz odtwarzacz DVD nawigacja CD-mp-3,zestaw głośnomówiący ,podłączenie telefonu i wybieranie numerów na tym wyświetlaczu (dotykowo), tuner TV. antena TV podłączenie do i-poda Jutro jadę obejrzeć jak to działa ,bo zamontował to innemu klientowi.
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r


Ostatnio zmieniony przez grabsik dnia Wto Cze 10, 2008 15:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CRAZY-LER napisał:
Maav napisał:
CRAZY-LER napisał:

Evil or Very Mad Wywaliło im w dekiel Exclamation 60zl za 2 gumy, Exclamation Question ostatnio płaciłem 80zł za klp na alufelach,a na stalowych chcieli 60zl


to co to za opony były?? używane przetaczane?


Ja zapłaciłem za wymianę , a ty przepraszam za co zapłaciłeś 60zł ,za zakup 2 opon ????!!!!!


A. No tak. Nie doczytałem. Za wymianę... mam tu taką całodobową dziurę obok siebie... ciężko mi powiedzieć ile za wymianę gum, bo zawsze robiłem przy takich rzeczach sto tysięcy kombinacji, zmiana całych kół, kupowanie felg, pojedynczych opon używanych (50zł w dobrym stanie), prostowanie alusów, nowe śruby... ale to co napisaliście to ceny raczej w "warszawskiej" normie...
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grabsik napisał:
Teraz trochę z innej "beczki".W związku że w moim aucie nie można dostosować radia ani DVD do warunków europejskich, gość zaproponował mnie stację multimedialną montowaną w miejsce radia t.j. duży wyświetlacz odtwarzacz DVD nawigacja CD-mp-3,zestaw głośnomówiący ,podłączenie telefonu i wybieranie numerów na tym wyświetlaczu (dotykowo), tuner TV. antena TV podłączenie do i-poda Jutro jadę obejrzeć jak to działa ,bo zamontował to innemu klientowi.

Byłem widziałem. Wszystko chodzi polskie menu dobry odbiór TV nawigacja o"key, wbudowane dwa czytniki karty SD ,kamera cofania. Bardzo ładnie dostosowany oryginalny panel Chryslera -wygląda jak fabryczny.Sprzęt firmy Phantom.
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grabsik napisał:
grabsik napisał:
Teraz trochę z innej "beczki".W związku że w moim aucie nie można dostosować radia ani DVD do warunków europejskich, gość zaproponował mnie stację multimedialną montowaną w miejsce radia t.j. duży wyświetlacz odtwarzacz DVD nawigacja CD-mp-3,zestaw głośnomówiący ,podłączenie telefonu i wybieranie numerów na tym wyświetlaczu (dotykowo), tuner TV. antena TV podłączenie do i-poda Jutro jadę obejrzeć jak to działa ,bo zamontował to innemu klientowi.

Byłem widziałem. Wszystko chodzi polskie menu dobry odbiór TV nawigacja o"key, wbudowane dwa czytniki karty SD ,kamera cofania. Bardzo ładnie dostosowany oryginalny panel Chryslera -wygląda jak fabryczny.Sprzęt firmy Phantom.


Ile to kosztuje , przydała by sie jakas fotka ,moze to bys interesujace rozwiazanie
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie jaki koszt bo takie mam zamiary laptopika zainstalować z tv,nawi chociaż zbyteczna ale dla dziecików dvd zawsze bajką się zainteresują a nie otwieranim dzwi podczas jazdy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszt 5500 zł z montażem (naprawdę profesjonalnym). Ja się na razie nie decyduję ,czekam aż będą mieli interface do sterowania w kierownicy
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
christo
*
*


Dołączył: Jun 10, 2009
Posty: 16

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 16:04    Temat postu: MUSTANG Odpowiedz z cytatem

Więc jestem już po wizycie w Mustangu na Farbiarskiej.
Ogólnie serwis nie robi dobrego wrażenia ani z zewnątrz ani wewnątrz no ale nie o to chodzi Smile
Robiłem generalny przegląd w aucie po zakupie, czyli:
Sama usługa przeglądu z wymianą oleju również w skrzyni biegów - 305zł Wymieniony:
- Olej Mobil 15W40
- filtr oleju
- filtr oleju A604 (ASB)
- Uszczelka silikonowa
- Filtr paliwa
- Filtr powietrza
- Olej ATF Dextron III
Dodatkowo zmieniałem tylne amortyzatory:
- Wymiana - 109,8zł
- Amortyzatory tylne - 317,2zł

Za wszystko zapłaciłem prawie 1200 zł.

Samochód oddany rano (umówiłem się dzień wcześniej) do odbioru był po 14. Zadzwoniłem sam i okazało się, że właśnie skończyli Smile

Nic w samochodzie nie znaleźli dodatkowego do roboty, żadnych sugestii ani nic w tym stylu. Czy to dobrze okaże się za czas jakiś Smile
_________________
Dodge Grand Caravan
3.3L V6 MPI'98
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj znać, czy na Dexronie III Ci dobrze auto jeździ.
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
christo
*
*


Dołączył: Jun 10, 2009
Posty: 16

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE! nie jestem zadowolony Sad Skrzynia stała się dużo głośniejsza, teraz zmiana biegów jest też mocniej odczuwalna (nie to, że szarpie, ale czuję zmianę biegów...wcześniej nie była aż tak wyczuwalna)
Czytając wszystkie wątki na temat Dexrona już sam nie wiem co robić...oczywiście w Mustangu odpowiedź, że taki leją do większości samochodów z dużymi przebiegami.
A do mnie wlali TOTAL DEXRON III syntetyk.
Zastanawiam się czy wymieniać czy zostawić na tym
A jeśli wymieniać to na co?
Myślę np o Valvoline Maxlife ATF....z valvoline ogólnie byłem zadowolony jako oleju silnikowego w innych samochodach.

Doradźcie mi bo mi zaraz wszystkie włosy wypadną Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adam87
*
*


Dołączył: Jun 23, 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeszcze jedna opinia na temat serwisu Markauto mieszczący się na ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. 11. Za wymianę oleju w skrzyni biegów zapłaciłem 640zł. Chociaż przed wizytą dzwoniłem i orientacyjna cena miała wynosić 410zł, która i tak nie należy do niskich. Pod względem fachowości, szybkości obsługi nie mam nic do zarzucenia. z tego co pytałem najwięcej kosztował filtr, jak pamiętam ok 250zł. Mam teraz nauczkę że na tego typu naprawy należy jechać z własnymi częściami. A i wymiana była w Camaro 95 3,4L.
Pozdrawiam.
_________________
Chevy Camaro 95 V6 3,4L<br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
isia
*
*


Dołączył: Feb 27, 2010
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 8:50    Temat postu: Automark na Bitwy Warszawskiej Odpowiedz z cytatem

Witam,
ja też zapłaciłam "jak za zboże" u P.Marka.
Przegląd ogólny po zakupie samochodu 774zł - nic nie robione tylko płyny i filtry+ wycieraczki przód wymiana,
wymiana stabilizatorów przód 700,
wymiana siłowników bagażnika + tylna wycieraczka 500.
A teraz jestem umówiona na środę na przetoczenie tarcz hamulcowych. ciekawa jestem ile tym razem zaśpiewa Mad Shocked
Panowie bardzo mili, szybko, sprawnie, tylko ta kasa koszmar jakiś.
A może się mylę i wszystkie "amerykańskie" są na takim poziomie.
CZY JEST W WARSZAWIE LUB OKOLICY JAKIŚ NORMALNY WARSZTAT.
RATUNKU!!!!!!!!!!




chevrolet equinox 2005; V6 3,4l
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiosna zeszłego roku ,za przetoczenie tarcz hamulcowych (przednich) zapłaciłem 90 pln To są koszty całkowite t.j. demontaż montaż przetoczenie. Warsztat był w Ursusie. Gość przetaczał tarcze na miejscu.
Czy przetoczenie tarcz pomaga? Nie na długo.
Cena roboczogodziny w A.S.O. Chrysler kosztuje 274 p.l.n.
Szczerze mówiąc zapłaciłeś za te usługi bardzo dużo.
Na Farbiarskiej chciałem wymienić dwa broki. Zaśpiewali 360 zł. W warsztacie po sąsiedzku za ta usługę zapłaciłem 120zł.
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r


Ostatnio zmieniony przez grabsik dnia Nie Lut 28, 2010 18:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

isia, na pewno jest inny warsztat, te ceny co podajesz to chyba są z księżyca
radze tobie szybko zmieniaj warsztat, do chryslerów to w Warszawie mamy kolegę co leczy nasze autka za naprawdę rozsądne pieniążki,ale czy chciałby zabrać się za chevroleta to nie wiem
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
isia
*
*


Dołączył: Feb 27, 2010
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grabsik, a ten w Ursusie to na jakiej był ulicy? Bo akurat tu mam blisko Smile
Warsztat zmienić bardzo chętnie, tylko na jaki?
Co radzicie? Bo ja już kompletnie zgłupiałam.
Szukałam w necie na różnych forach i generalnie to nie bardzo jest w czym wybierać.Do P.Marka też trafiłam z netu. To jest pierwszy warsztat po wrzuceniu w googel "serwis amerykańskie".
Pojawia się na forach warsztat na Prymasa Tysiąclecia. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z nimi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czartowski Mieczysław
Kontakt

Warszawa, ul. Bodycha 79, tel. 22 7230125
Ja u nich przetaczałem tarcze. Prowadza także mechanikę samochodowa.
Nie musisz naprawiać swojego auta w serwisach specjalizujących wyłącznie w amerykanach.Tam zawsze Ciebie 'skroją"
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
isia
*
*


Dołączył: Feb 27, 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki już się umówiłam na "przetoczenie", cena na Bodycha to 100 za wszystko Very Happy.
Tak dla informacji Wszystkich zainteresowanych cenami w warsztatach, porównanie tej samej usługi na Bitwy Warszawskiej 11 i Prymasa Tysiąclecia 66 z dnia 01.03.2010 godzina 9.
Usługa: wymiana tarcz hamulcowych na nowe + klocki + robocizna
BW 11 - tarcze cena 345 za sztukę + klocki 511 komplet + 100 robocizna =1301 zł
PT 66 - tarcze od 210 - 250 za sztukę max + klocki 180 komplet + 100 robocizna = 780 zł
Nie wiem ale na BW to chyba te części ze złota dają Shocked

Dziękuję bardzo za wszystkie cenne uwagi i na 100% będę tu zaglądać, NIE DAM SIĘ WIĘCEJ SKROIĆ Very Happy

Pozdrawiam Isia


chevrolet equinox 05, 3,4 V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
isia
*
*


Dołączył: Feb 27, 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A I JESZCZE JEDNO ZAPOMNIAŁAM, NA BITWY WARSZAWSKIEJ ZA PRZETOCZENIE TARCZ HAMULCOWYCH CHCĄ 150 + 100 ROBOCIZNA CZYLI W SUMIE 250 ZŁ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Toni' w Radzyminie na weteranow tel 600-640-475
Robilem:
Remont silnika v6 uszczelki pod glowica w stangach v6 4gen Warszawa chcieli 4000 tu zaplacilem 2700 z olejami plynami termostatem czujnikiem temperatury itp
Blache robil mi w stangu i 5lat bylo super wylazlo tylko dlatego ze zalalo mi garaz z mustangiem Smile
Gosc nie ma kompa ale tak to wiekszosc rzeczy zrobi:)

Serwis automatow:Tylko MIDPARTS zaden inny auto jozefow mi sie nie podobalo

Elektryk aut USA i kasowania check engine
Lebioda w Legionowie ale trzeba sie zapisywac z wyprzedzeniem
Wulkanizacja:
Na Chrusciela Rembertow bardzo dobra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Gru 25, 2011 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łopuszanska 31a nie 36 mi naprawiaja wszystko a co do serwisu skrzyn to nie wiem bo u nich nie robie automatow. naprawiaja narazie ok rzeczy wiec jest spoko i serwisuja mojego taurusa SHO grand maruisa mustanga i zx4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viarus81
*
*


Dołączył: Sep 04, 2011
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ktoś ma namiary na magika od automatów bo coś mi skrzynia sie sypie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viarus81 napisał:
a ktoś ma namiary na magika od automatów bo coś mi skrzynia sie sypie


sprawdzony przez wielu i polecany jest kolega z forum voyagerów ,ale mieszka w Krzyżu w Wielkopolsce http://www.moto-wawer.pl
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa firma Midparts adre w necie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daniel0
*
*


Dołączył: Jul 01, 2011
Posty: 48
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miparts jest na Zielonogorskiej we Wlochach i niedaleko jest jeszcze Samko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do skrzyn Midparts a do reszty Lopuszanska 31a usa cars centre dobrze naprawiaja:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga na Serwis przy ul łodygowej.

Drogo i na odczepnego.Np. niedokrecili filtra paliwa a auto wstawilem czyste a odebralem osrane doslownie.

Jest tez taki serwisik w Wołominie przy stacji kolejowej Słoneczna tam w gratisie niedokrecaja kol.

Zawieszenie naprawiam w zielonce u pana Błonskiego ceny rozsadne no i dobra robota.Ponadto mozna u niego zregenerowac dana czesc na co daje 6 miesiecy gwarancji.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej w w Zielonce na zakrecie tam gdzie sie rano przyjezdza i czeka w kolejce jak ostatni ciul:D?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tam.Z Heniem trzeba sie umawiac telefonicznie.Taksiarze czekaja tam juz od 5
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj mechanik od mustangow sie z nim kumpluje i odstawial mojego mercurego tam na robote cale zawieszenie mi robili
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie znam z jego corka Wink
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh to sie zakrec i bedziemy do Ciebie za pare lat wpadac na robote zawieszenia hehehe:)
No ja do niego smigam jak trzeba cos pospawac lub nie ma czesci jak kiedys nie bylo gratow do stanga to mi zrobili sprezyny od stara:D i patrzylem taka sama dokladnie jest a przekroj poprzeczny ma wiekszy przez grubosc wieksza i jest nie do zdarcia no i za caly komplet 200zl:) fajnie zrobili tylko mi piaste zgieli przez co czujnik absu wariowal musialem ja sam prostowac ale sie udalo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz za pozno na zakrecenie Smile. Ale jak bedziesz cos chcial wypiaskowac to zapraszam Smile
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bede piaskowac jak dozyje do wakcji bo padam na twarz. Teraz z tesciowa siedze i zajmuje sie dzieckiem, jezdze na rozmowy bo szukam pracy do tego lecze kregoslup ktory mnie nasuwa i jeszcze dlubie przy swoich autach. Wczoraj jak usadlem przed tv ok 22 to ocknalem sie dzis o 6 rano:) wiec jestem troche zmeczony a od 7 lat nie bylem na urlopie bo nie bylo kiedy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> mazowieckie Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group