www.asu.pl :: Zobacz temat - Przypadkowe "ukomforcenie" auta
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przypadkowe "ukomforcenie" auta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 19:35    Temat postu: Przypadkowe "ukomforcenie" auta Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wieczorem musiałem prysnąć Ostrów. Pomknąłem przez Poznań pustym autem. Na miejscu byłem wytelepany, wytrzęsiony z pustym bakiem... cóż mój twardzioch daje w kość.
Na miejscu zrobiłem co miałem i... zabrałem złom komputerowy, który załadowałem w trzecim rzędzie (nie mam siedzenia). Przy wyjeździe pokusiłem się na wjazd na wage gdzie zobaczyłem 2250kg, czyli nieco ponad 200kg sprzętu.
Celowo wracałem jeszcze bardziej zniszczoną drogą, przez Leszno i Stęszew, Buk, gdzie droga jest po prawej tak pozarywana, że moje puste autko rzuca na lewo i prawo. Cały czas jechałem 90-100 i doznałem komfortu. Auto płynęło po dziurach. Prawie w ogóle nie rzucało na boki, chyba że już naprawdę dziurlandia była duża. Pomijam jeszcze sporą twardość przodu, ale samo wrażenie z jazdy jest bardzo przyjemne.
Nic ino zazdrosić posiadaczom wersji z usa i euro z tylnymi stabilizatorami...
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaaa my tylko to wiemy(posiadacze aut wywodzący sie z USA)myślę że pierwsza jazda próbna robi duzy zamęt w naszym mózgu i już dokońca zostaniemy przy naszych autkach.Ja przez przypadek z powodu ceny kupułem woytka w celach zarobkowych i tak mi się spodobało że już zakupiłem towna 3.8,po przejechaniu golfiną szfagra musiałem wziąść 3 dni urlopu wypoczynkowego.Jeszcze mam scorpiaczka 2.0 fajnie mi się jeżdzi też buja na dołkach ale jednak słychać stuki głuche(to co w wielu autach zach. i wsch.)szkoda mi go sprzedać town albo scorpio - nie zabardzo płacić mi OC za trzy autka. Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
EDEX
*
*


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 129
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 3:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Tomaj-a jaki to byl zlom-zajmujesz sie elektronika Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od 12 lat informatyką. Przez przepisy o ochronie środowiska, jestem zobowiązany zabrać od klienta, stary sprzęt do utylizacji. Raz na jakiś czas, jak już sie uzbiera, zabieram i przekazuje firmie utylizacyjnej.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakbys mial do zutylizowania jakies dzialajace laptopy ,skanery,drukarki,monitory lcd to daj znac:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group