www.asu.pl :: Zobacz temat - Reflektory TEMPO/TOPAZ - jakie wstawic ????
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Reflektory TEMPO/TOPAZ - jakie wstawic ????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 1:41    Temat postu: Reflektory TEMPO/TOPAZ - jakie wstawic ???? Odpowiedz z cytatem

Moze ktos mi doradzi z jakiego auta najlepiej dopasowac przednie reflektory do TEMPO/TOPAZ 89. Wczesniej mialem wstawione soczewki od jakiegos TIRA czy AUTOBUSU ale peklo szklo i drugiego takiego nie dostane. Powiedzcie od czego macie wstawione, jak to wyglada i co najwazniejsze jak swieci Confused

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2004 13:33    Temat postu: reflektory tempo topaz Odpowiedz z cytatem

witam!
ja wstawilem reflektory od vw polo 92(taka stasza buda ta przed ujednoliceniem z cordoba) pasuja obrysem oraz katami nachylenia pion/poziom.trza tylko dorobic mocowanie do ramek.jesli ktos ma oryginalne reflektory od tempo to wystarczy odciac "szklo" i troche tylu a do powstalej z odblysnika ramki wkleic n epidian ref.od polo po uprzednim obcieciu wszystkich wystajacych z niego blaszek.ja dodakowo uzylem nitownicy wiec siedzi mocno:).warto miec oryginalne gumy od polu uszczelniajace zarowke i oryginalne mocowania na postojowki bo te klosze sa metalowe i szybko koroduja.trzeba tez pamietac o tym,ze sa kilka razy ciezsze(eurotechnoligia;) wiec moze sei okazac,ze bedzie potrzebna podkladka(kawalek starej detki) pod reflektorem.pozdrawiam! darek
p.s. jesli ktos chce fotki to moge wyslac-prosze o kontakt na esdarek@interia.pl lub gg 178500.moge tez przerobic te swiatla z powierzonych materialow:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2004 17:39    Temat postu: Re reflektory Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki. Chyba tak zrobie u siebie. Próbowałem znależć jakies soczewki ale zadne nie chca mi podpasowac. Probowałem nawet od AUDI TT ale ni jak nie chialy się zmieścic Smile ( musialbym ciąć błotnik ). I tak kupic bede musial je dopeiro za miesiac bo obecnie zmieniam automat na manual, bo szlak mnie trafial jak przy 120 km/h wyl juz silnik i wyprzedzal mnie maluch Evil or Very Mad ktory ma 0,6 litra a ja 2,3.
Na tym zdjeciu w galeri widac jakie mialem wczesniej soczewki z TIRA lub AUTOBUSU
http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=coppermine&file=displayimage&album=lastup&cat=&pos=3
One dopiero fajnie swiecily ( ale peklo szklo Confused ) i dlatego musze je zmienic.

Orietujesz sie moze po ile chodzą takie reflektory od POLO na gieldzie ( albo ile dales za swoje ) ??

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2004 15:27    Temat postu: tempolo:) Odpowiedz z cytatem

ja za moje dalem 200 komplet uzywane w stanie idalnym:)poszukaj na allegro albo na gieldzie.pozdrawiam!
darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2004 15:29    Temat postu: tempolo:) Odpowiedz z cytatem

ja za moje dalem 200 komplet uzywane w stanie idalnym:)poszukaj na allegro albo na gieldzie.pozdrawiam!
darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2004 19:37    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Ok. Wielkie dzieki. Chyba tak zrobie.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 20:42    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Jednak wstawiam z powrotem soczewki. Udalo mi sie dostac takie jak mialem. Okazalo sie ze byly to soczewki od Mercedes ACTROS Smile. Za soczewke i halogen dalem 150 zł wiec i tak taniej niz bym mial kupic 2 zwykle reflektory. A tak to bez przerabiania wstawie i bede jezdzil Smile
Chcialem wstawic xenony od ASTRA 2 ale ni jak nie chcialy przypasowac. Mialem tez od AUDI TT ale musial bym blotnik ciac Very Happy . A od ACTROSA pasuja idealnie ( i jak swieca Cool ).

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 21:21    Temat postu: soczewki! Odpowiedz z cytatem

no to bardzo cie prosze o opis jak to zamontowac i podlaczyc(jakies fotki np.) jestem manualny i dam se rade ale musze miec zarys:) czy te soczewy to mijania i drogowe? powiedz skad takie wytrzasnac?
pozdrawiam!
darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 21:27    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Ciezko je dostac. Ja dostalem jedna strone ( akurat mialem ja rozbita ) na gieldzie w Poznaniu. Jak je zaloze to porobie zdjecia i dam opis na stronie. Swieca swietnie. Widac je troche na zdjeciu w galerii ( to z rowerami na dachu ). Soczewka jest tylko mijania a drogowe sa zwykle ( ale mijania najwazniejsze Smile ).

Pozrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group