www.asu.pl :: Zobacz temat - komedia z komputerem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

komedia z komputerem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 21:35    Temat postu: komedia z komputerem Odpowiedz z cytatem

Witam wiec jak w temacie ,wariuje mi gorny wyswietlacz chodzi mi o wyswietlanie ile bierze paliwa wczasie jazdy ,zawsze mialem tak ze na postoju pokazywalo mi 99l na 100 ,jak uszalem to sie zmiejszalo ,od pewnego czasu mam tak ze pokazuje 125l ,ostatnio na postoju wyskoczylo mi ze bierze 225l to wszystko pokazuje jak stoje ,oczywiscie przy odpalonym silniku ,i tu moje pytanie jakie ustrojstwo jest zato odpowiedzilne ,niewiem co wymienic ,chcialem zaczac od Body kompa ale niechce wywali kasy w bloto ,bo wmieniac wszystko po koleji to troche kosztwne.Skad dochodzi do tego ustrojstwa sygnal czy co ,co moge sprawdzic ?.Dodam ze na liczniku ,mam Digital ,jak stoje na postoju to pokazuje mize jade 3kmh ,moze od tego jakos o tak dziwnie przelicza te paiwo .PORADZCIE COS niewiem co juz zrobic .T&C 95r 3.8
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 17:02    Temat postu: komedia z komputerem Odpowiedz z cytatem

Witam ,wiec tak dzis kupiony kontakt sprey do elektryki ,odlaczon wszystkie kosci lacznie z komputerami ,wszystko spsikane ,poskrecane ,pospinane i nic nadal to samo ,do tego padl akumulator az sie zdziweilem ,bo tylko go odlaczylem ,potem podlaczylem 4razy zakrecil i padl.No nic trzeba bedzie kupic Body chociaz niewiem czy on mogl pasc ,ale tylkoto pozostalo ,bo zadnych ciekawyc porad nie przeczytalem.POZDAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 15:12    Temat postu: komedia z komputerem Odpowiedz z cytatem

Witam ,ciag daszy walki ,odlaczylem Body comp i nic dalej warjacje gornego wyswietlacza ,odlaczylem caly licznik tez nic niedalo.Tu moje pytanie bo uslyszalem ze zegary Digital maja jakis swoje sterowanie ,ale gdzie co i jak to niewiadomo ,POMUZCIE .
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 18:14    Temat postu: komedia z komputerem Odpowiedz z cytatem

No nieswirojcie powiedzcie chociaz skad idzie sygnal do licznika ,bo umnie przy ASB nic niema zadnego napedu ,to skad to idzie?.
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 10:13    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Nieuwiezycie ,tak z braku czasu podlubalem przy cewce ,przewodach i swiecach ,a mianowicie wszystkie styki wyczyszczone od WN itp ,dalej przeglad swiec wygladaja super ,ale przerwy mnie zaskoczyly 2mn ,zmniejszylem do 1,1 i komputer czyli gorny wyswietlacz juz nie oszukuje ,niepokazuje juz chwilowego spalania 220l na 100 az sam niewieze ze to od tego ,chyba ze cos siesamo naprawilo ,i poprostu taki zbeg okolicznosci ?????????? POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogły być spore zakłócenia przez "siejące" przewody WN.
_________________
Cirrus 2,5 LXI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj konserwowałem całą elektrykę wszystkie kostki porozpinane i psikanie sonaxem a póżniej sprej do mycia silnika i myjka ciśnieniowa załatwiła sprawę ,trochę tego brudu było.Nawet znalazłem jeden przewód podciśnieniowy ,którego mi brakowało. Very Happy
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group