www.asu.pl :: Zobacz temat - Super truper Mondeo diesel
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Super truper Mondeo diesel

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 23:36    Temat postu: Super truper Mondeo diesel Odpowiedz z cytatem

Szef od jakiegoś czasu ma mondeo kombi, nie tą najnowszą wersję. Pod maską diselek 140KM i chyba 360Nm z jakimś systemem boost dającym chwilowo 400Nm. Skrzynka manualna 6 biegowa.
Cały czas słyszałem zachwalania tego disla. Negatywnie szef wyrażał się o zawieszeniu. W każdym programie motorozacyjnym, gazetach, www to autko jest wzorem i czymś doskonalym.
Dzisiaj przejechałem nim jako pasażer ok. 200km. Pierwsze wrażenie, ładnie wykonany, bardzo malutkie szczelinki deski, wszystko masywne i dość fajne. Pięciostopniowe podgrzewanie foteli to niezły bajer.
Odpalenie zimnego i trtrtrtrtrtrtrt, jery jaki traktor. Po rozgrzaniu ucichł.
Podczas jazdy doświadczyłem jakiego kopa ma ten silnik. To jest bajer jakich mało, wciska tak w fotel że aż miło, a wskazówka szybciutko się podnosi. Żaden z naszych amerykańskich pojazdów nie ma szans w drogowym wyprzedzaniu, a większość do setki.
Ale.... no właśnie. Fotele sa źle wyprofilowane i nie mają regulacji na lędźwie co doprowadziło mój kręgosłup do bólu. Auto przez dopracowane zawieszenie, wpada w jakieś dziwne cykliczne drgania. Wewnątrz nie jest tak cicho, jak można by sie spodziewać po aucie tej klasy. Tworzywa mają niedoróbki, a podrabianie aluminium wyszło tandetnie. Materiał siedzeń i tapicerki nie jest mily w dotyku. Jak szefunio kręcił kierownica to paluchy aż piszczały na gumie...
Ogólnie z tego auta widzi mi się ten silnik, byłoby fajnie jakby reno popracowało nad jego kulturą.
Koszmarnie przereklamowany samochód. Nie wiem co w nim widzą redaktorki i dlaczego jest on wiecznie zachwalany. Z przyjemnoscią wsiadłem do mojego potworka i depnąlem wsłuchując się w muzykę V6 Laughing
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
jabol2
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 137
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie cierpie disli ale ten mondeo z tym silnikiem pali malutko i jest szybszy od naszych furek... dla niektórych to są priorytety i reszta niedociągnięć nie ma większego znaczenia tak samo jak dla nasz większe spalanie w zamian za wygode i dzwięk V6 Wink
_________________
Chrysler Vision 3.5
Spełnione marzenie, śliczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Mar 24, 2008 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm,
mam okazje poruszać się takowym, ponieważ zagościł w rodzinie.
Co do foteli - twarde ale wygodne.
Silnik poezja.

Jedyny minus: całe wnętrze mega plastikowe.

Nie rozumiem, jak można uważać, że amerykańce mają do dupy wnętrze, jak w takim Mondeo jest ciemno, czarno, buro i całkiem plastikowo.
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group