www.asu.pl :: Zobacz temat - transmitery modulatory pendrivy powracaja:)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

transmitery modulatory pendrivy powracaja:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 17:12    Temat postu: transmitery modulatory pendrivy powracaja:) Odpowiedz z cytatem

chce zrobic prezent mojej kobiecie i kupic mimo wszystko takie ustrojstwo do sluchania mp-3 w aucie. wiem,ze bylo n/t juz duzo pisane ,ale moze ktos polecic jakis konkretny model? chodzi mi o taki,do ktorego moge podpiac pendrive z nagraniami czyli taki ktory sam jest odtwarzczem mp-3. powinien miec jakis wyswietlacz z tytulami i chociaz prostego pilocika. mile widziene wejscie mini jack do podlaczenie np. muzyki z laptopa:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mdzalewscy
*
*


Dołączył: Dec 25, 2007
Posty: 220

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może kup jej navigację z biedronki Very Happy (299zł)

czytałem że to przeprogramują i śmiga na tym i Navi i Divix i MP3.
_________________
CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/item313935949_nadajnik_transmiter_usb_sd_card_15_czest_3d_sound.html

Ja mam taki. Można włożyć pendrive/sd, podpiąć pod złącze audio mp3player lub laptopa. Jedyne dwie wady to że nadajnik zawsze będzie dodawał coś w tle od siebie (szum). Melomanom nie polecam ;P No i nie wyłącza sie po zgaszeniu samochodu. Trzeba zawsze pamiętać żeby wyjąć z gniazda zapalniczki.

Aha. poszukaj więcej na allegro, bo widzę że ludzie sprzedający to są jacyś lewi momentami (po komentarzach patrząc).
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawigacje mam
kupilem takie cos:

http://allegro.pl/item323771696_og15_transmiter_mp3_usb_sd_card_3d_sound_2_piloty.html

zamiast pendrive karte(przyda sie do komorki i aparatu foto):

http://allegro.pl/item324243443_kingston_microsd_1gb_mini_sd_2_adaptery_fv_gw.html

i zeby wygladalo jak pendrive to taki czytniczek:)

http://allegro.pl/item320967846_ak37a_czytnik_kart_pamieci_sd_sdhc_mmc_pendrive.html

miejmy nadzieje,ze zagra(jak kiedys przyjdzie Wink )
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mdzalewscy
*
*


Dołączył: Dec 25, 2007
Posty: 220

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:

kupilem takie cos:

http://allegro.pl/item323771696_og15_transmiter_mp3_usb_sd_card_3d_sound_2_piloty.html

jak dostaniesz i odpalisz to napisz jak to działa w kwesti szumów, choć to pewnie najwięcej zależy od duetu transmiter->radio
_________________
CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizualnie taki sam jak mój, te same zakresy częstotliwości. Jak nic w środku nie zmienili poza dodaniem zdalnego, to będzie szumiał. Pilociki cholera dodali, jak swój kupowałem to żaden pilocika nie miał, a kupowałem go za 80 zł chyba...

Ostatnio jechałem z kumplem z którym wcześniej się nabijaliśmy trochę z tego jak się samochód rozpada, w którymś momencie on stwierdza "wiesz co, w sumie ładnie ci chodzi, tylko pasek na alternatorze piszczy ale to sie zdarza"
No to ja "że co? proszę? jaki pasek?" nadstawiam uszu...
"no taki pisk słychać cały czas, to pasek na pewno".
Wyłączyłem radio, pisk mu ustał.. masz jakość dźwięku transmiterów ;P
(co prawda ja muszę mieć głośniej radio, to i pisk głośny - może masz lepiej wyciszony samochód i nie używasz radia do zagłuszania hałasów)

Btw: Muszę się pochwalić, stał się cud, podbili mi przegląd techniczny od ręki. Ja bym za sam wygląd się wykopał ze stacji kontroli. No zastanówmy się, wjeżdża na stację ubłocony po dach neon w kolorze brudnego brudu, jeden kierunkowskaz czarny, drugi pomarańczowy, boczny popękany, zderzak krzywy, maska z lewej lata, jedno światło świeci prosto a drugie w dół, oba brudne tak że już nieprzeźroczyste... i dostałem tylko uwagę że mam amerykańskie lampy z przodu (a rok wcześniej na tej samej stacji powiedzieli że europejskie). I na pożegnanie "i niech się kręci" Very Happy
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje-w takim razie nie upubliczniaj danych tej stacji,niech se jeszcze chlopcy popracuja. jak mi bedzie przenosilo zaklocenia z instalacji elektrycznej to zamontuje na gniazdku zapalniczki filtr przeciwzakloceniowy od cb radia:)
wyciszony jest super ,glosniki i radio bardzo fajnie graja ,mam nadzieje,ze transmiter tego nie popsuje;)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawktycznie przy wiekszosci tych urzadzen nie ma sumow, nawet przy cb mi nieprzebija
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
bedzie przenosilo zaklocenia z instalacji elektrycznej to zamontuje na gniazdku zapalniczki filtr przeciwzakloceniowy od cb radia:)


O? Jest coś takiego? ale to chyba trzeba w elektryce grzebać?
Ja mam antenę zewnętrzną 'patyk', plus to Warszawa, od stacji radiowych jest gęsto, aczkolwiek ten wynalazek nawet zetkę zagłusza (najmocniejszy nadajnik) - tyle że wtedy dodatkowo jeszcze warczy.

A stacja jest uczciwa pod względem rzeczy które są ważne - hamulce/zbieżność sprawdzają rzetelnie, światła - grunt że nie oślepiają i wszystkie się palą. Ten reflektor i tak będę próbował naprostować bo oświetlenie jezdni pół metra przed maską mi niepotrzebne Wink
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marekbp
*
*


Dołączył: Jan 05, 2008
Posty: 28

PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esdarek, i jak wrażenia z użytkowania transmitera? Jaka jakość dźwięku? Są zakłócenia?
Też myślę nad kupnem tego ustrojstwa.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3,3 LX 99 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urzadzenie bardzo sprytne,ladnie wykonane.wypisuje nazwy nagran,calkowicie obslugiwane z pilota,fajny system korekcji dziweku(nastwy fabryczne).malutki wyswietlacz(ale wiekszosc tych urzdzen wcale nie posiada;). ja niestety trafilem na wadliwy egzemplarz Crying or Very sad odeslem juz do reklamacji. o ile dzwiek byl akceptowalny to samo urzadzenie dzialalo jak mikrofon(!!!) wytarczylo go puknac ,a ten dzwiek byl przenoszony do glosnikow, ponadto zmiana nachylenia( mial przegub)powodowala trzeszczenie. dodatkowo ustrojstwo nadawalo piski podobne do strojenia radia na krotkich polaczonego z cykaniem swierszcza Laughing
mam nadzieje,ze wymienie mi na sprawne bo zapowiadalo sie niezle.
reszte napisze jak odesla:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście skopsany egzemplarz, swój z braku pilota czzęsto trzymam w łapie i majtam przegubem i nic dodatkowego nie ma, oprócz standardowego piszczenia spowodowanego nie wiem czym, ale się już przyzwyczaiłem. Może by ten filtr założyć na zapalniczkę? ile to kosztuje?
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki filtrr dostaniesz w kazdym elektronicznym sklepie. to jest filtr do radia samochodowego lub do cb. jest to prosty filtr LC czyli dlawik i kondensator . taki filtr ma za zadanie uchronic urzdzanie przed intrererencjami przenoszynymi z roznych zrodel(dmuchawy,wylaczniki itp). najlepiej kupic mocniejszy,od cb radio.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group