www.asu.pl :: Zobacz temat - Brak odpowiedzi
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brak odpowiedzi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 11:07    Temat postu: Brak odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

ASU drogi kolego Very Happy prosze nie zapomnij odpowiedziec na mojego maila wyslanego wczoraj. To dosyc pilna sprawa. Autko stoi i niszczeje - a to przeciez najgorsze w zyciu faceta. (Jak sie baba pusci i auto psuje) Very Happy
Pozdrawiam i czekam na maila.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe rozumiem cie jak malo kto:).
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie chlopak nie nadaza odpowiadac ale napewno teraz znajdzie wiecej czasu Smile
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 23:11    Temat postu: Re: Brak odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

tomcio-td napisał:
ASU drogi kolego Very Happy prosze nie zapomnij odpowiedziec na mojego maila wyslanego wczoraj. To dosyc pilna sprawa. Autko stoi i niszczeje - a to przeciez najgorsze w zyciu faceta. (Jak sie baba pusci i auto psuje) Very Happy
Pozdrawiam i czekam na maila.


Jestem, jestem Very Happy Hmmm jestem ciekaw co gorsze Wink Zaraz na niego odpisze bo juz odpisalem na 1/4 ze 140 emaili, ktore dostalem w przeciagi paru dni podczas mojej nieobecnosci na stronie i w internecie.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniewaz to obecnie jedyny mozliwy kontakt z ASU to zadam moje pytanie z maila na forum.
Przypominam moj post z grudnia zeszlego roku, zaczal mi silnik przepuszczac plyn chlodzacy, wtedy zasypalem go uszczelniaczem i bylo OK, a teraz leje znowu i to bardzo.
Trzeba zrobic nastepujace rzeczy(przyjedzie szfagier w moim imieniu)
1. zlokalizowac wyciek i uszczelnic, mozliwa okolica kol pasowych konkretnie za napinaczem
2. Cieknie olej z silnika w dolnej czesci miski od stroy rozrusznika, zlokalizowac uszczelnic i wymienic olej 15w40
3. Wymiana lozyska napinacza kol pasowych (moj przedostatni post; rozlecialo sie na dwa dni przed moim wyjazdem) slychac straaaaszne terkotanie.
4. przejrzec czy wszystko gra, jak co to po konsultacji ze mna wymienic.
ASU prosze jeszcze raz podaj orientacyjna, maksymalnie prawdopodobna, cene tej naprawy z uwzglednieniem moich wypracowanych znizek na forum.
Bedziecie mieli troche czasu wiec spokojnie i dokladnie. Daj znac od kiedy mozna auto przywiezsc.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 2:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja czekam i czekam...
ASU to juz drugi tydzien mija od mojego rozpaczliwego maila, a odpowiedzi niet. Confused
Wiem, ze jestes zapracowany, ale w dalszym ciagu prosze cie o odpowiedz.
Moze ktorys z moderatorow (esdarek, JARECEK) wstawicie sie za mna w mojej sprawie.
A i jeszcze jedno nie dostalem jeszcze obiecanej naklejki na samochod z logo ASU. Mam nadzieje ze dostane jak przyjade na naprawe. (o ile przyjade) bo jak narazie to oprucz tego ze mam uszkodzony samochod nic na to nie wskazuje.
Ech ta odleglosc.
Pozdrawiam (zniecierpliwiony)
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie wstawiam za tomciem!!! tomcio jesli cie to pocieszy to tez czekam na odpowiedz z asu kilka tygodni i nic...maja chlopaki roboty moc i tylko im zazdroscic ale..no wypadaloby czasem zajac sie tez nami bo troche dziwnie sie zaczynamy czuc,prawda?
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czujemy sie opuszczeni i samotni. Crying or Very sad
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group