www.asu.pl :: Zobacz temat - BCM albo inne dziadostwo
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

BCM albo inne dziadostwo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 18:32    Temat postu: BCM albo inne dziadostwo Odpowiedz z cytatem

Witam powiedzcie mi cos bo juz niewiem oco chodzi ,na gornym wyswietlaczu na postoju zawsze mi pokazywalo 99lna 100km teraz zaczeo mi pokazywac 150 co nigdy tego niebylo ,druga sprawa to ze na postoju silniczek sobie chodzi a na liczniku pokazuje mi raz 0 ,1,2,3 czyli jak bym ruszal juz z miejsca ,mam zegary digital ,tez nigdy tego niebylo zawsze odpalilem autko i zawsze na zegarze bylo 0 ,niewiem co moze byc ,zadnyc kodow nie pokazuje ,wszystko bylo cacy dzis zmienilem uszczelke pod przednia pokrywa zaworow wszystk skrecone i tu wariacje ,a do tego pokazuje mi godzine 35.45np co jest.aha przy wymianie uszczelki troche sie gimnastykowalem z litwa wtryskow i z wtryskami tez moze byc cos takiego ze jest np wtrysk troche przekrecony w prawo lub w lewo i dlatego pokazuje ze pali 150l na 100 na ostoju niewiem gdze szukac .POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 13:09    Temat postu: BCM albo inne dziadostwo Odpowiedz z cytatem

Witam no nieswirojcie chlopaki ,powiedzcie mi chociaz czy te bledy moga byc spowodowane jakas usterka w Bodym ? czy cos inego ,druga sprawa czy Body od 3.3 bedzie pasowal do 3.8 ,aha i gdzie on sie znajduje ,chodzi o bodego .POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group