www.asu.pl :: Zobacz temat - wymiary wału nominał windstar 3,8 95 -kto zna kto pomoże?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wymiary wału nominał windstar 3,8 95 -kto zna kto pomoże?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
lambada
*
*


Dołączył: Dec 07, 2007
Posty: 59

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 18:02    Temat postu: wymiary wału nominał windstar 3,8 95 -kto zna kto pomoże? Odpowiedz z cytatem

dajcie znać kto zna te wymiary , bo all data ma tylko wymiary grubości panewek ,a nie ma nominału wału
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekz
*
*


Dołączył: Dec 15, 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 7:57    Temat postu: wymiana panewek głównych windstar 3.0 Odpowiedz z cytatem

Witam, podłączając sie pod temat, czy uda się wymienić panewki główne w silniku windstara 3.0 bez rwania motoru? Tzn z kanału po ściągnięciu miski olejowej.
Pozdrawiam!
_________________
Windstar 3.0 '97 - ręka noga mózg na ścianie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mass1313
*
*


Dołączył: Oct 27, 2007
Posty: 8

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 8:25    Temat postu: Wymiana panewek. Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na pytanie czy uda się wyjąć wał niewyciągając silnika to powiem że jest to fizycznie niewykonalne. Zdjąć całą belkę z silnikiem i skrzynią , odłączyć silnik od skrzyni i potem rozebrać silnik od dołu lub cały ale trzeba zdjąć obudowę rozrządu. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekz
*
*


Dołączył: Dec 15, 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he, wyjąć wał bez wydłubywania silnika.. Takiego szalonego pomysłu nie miałem. Chodziło mi o możliwość wymiany panewek głównych, do tego w niektórych samochodach nie potrzebowałem wyjmować ani wału ani tym bardziej całego silnika. Chodziło o to czy komuś się to udało w winim. Miskę ogranicza - z tego co widać na pierwszy rzut oka - katalizator przednich cylindrów. Ale to już nie ważne, panewki u mnie są ok. Z silnika dochodzą dziwne jak na mój gust dźwięki, przypominające luzy na wale ale to po prostu taka uroda. Inne też tak mają dlatego już o tym nie myślę Smile
Pozdrawiam!!!
_________________
Windstar 3.0 '97 - ręka noga mózg na ścianie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekz - możesz napisać do mnie na priva albo uzupełnić swój profil o mail'a?
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group