www.asu.pl :: Zobacz temat - Szron na rurkach
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szron na rurkach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
xbox360
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 23:08    Temat postu: Szron na rurkach Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.Neon 2.0L r.2000. Czy ktos wie czemu szronieja rurki od klimy a gdy juz tak sie stanie trace nawiew(slychac jak dmuchawa pracuje ale nie ma prawie wcale nadmuchu).Dzieje sie to tylko gdy pada deszcz to znaczy ogulnie gdy jest wilgotne powietsze.Moje pomysly sie wyczerpaly Crying or Very sad Pomocy Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xbox360
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ponownie. panowie i nikomu nic nie przychodzi do glowy co to moze byc w tym neonie Question okropnie sie tak jezdzi ,szyby paruja i zimno.prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XBOX a jak wyłaczysz klime to po pewnym momencie nawiew wraca?
Jesli tak to parownik zamarza.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
xbox360
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, nie to wszystko sie dzieje przy wylaczonej klimie. opisze to dokladniej. odpalam auto,wlanczam ogrzewanie na ful i jesli jest wilgotne powietsze to po kilku kilometrach stopniowo zaczyna slabnac nawiew, podkrecam dmuchawe na maxa i slysze tylko szum wentylatora bo nadmuch praktyczni zanika.ale nadal wydostaje sie po troszku cieple powietsze. jak sie zatrzymam i szybko podniose maske to przewody od klimy sa pokryte dosyc grubym szronem, jak auto pochodzi kilka minut na wolnych obrotach wszystko wraca do normy, a i jeszcze jedno nie wiem czy to normalne ale wentylator od klimy caly czas sie zalancza i wylacza po kilku sekundowych przerwach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tago co sie orietuje to klima zalacza sie automatycznie przy wlaczeniu nawiewu na szybe wiec dlatego zalaczaja sie went. klimy,jezeli sie myle to niech mnie ktos poprawi,a czy jak zaniknie nadmuch na szyby to jak przelaczysz np. na nogi to dmucha cieple? bo moze cos z klapkami sterujacymi strumieniem powietrza???a tak poza konkursem wez sprawdz czy masz drozne odplywy wody w podszybiu
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
xbox360
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="BZYKU"]z tago co sie orietuje to klima zalacza sie automatycznie przy wlaczeniu nawiewu na szybe wiec dlatego zalaczaja sie went. klimy,jezeli sie myle to niech mnie ktos poprawi,a czy jak zaniknie nadmuch na szyby to jak przelaczysz np. na nogi to dmucha cieple? bo moze cos z klapkami sterujacymi strumieniem powietrza???a tak poza konkursem wez sprawdz czy masz drozne odplywy wody w podszybiu[
/quote]

nie dmucha ,prubowalem wszystkiego, przelanczac wszystkie opcje i nic ,a co do tego co piszesz o wentylatorze klimy to ja nie mam pojecia,nawet moze bym nie zwrocil uwagi na niego ale wydalo mi sie dziwne ze zalancza sie co chwile i tylko na gora 5 sekund. myslalem ze przekaznik siadl ale wymiana nic nie zmienila
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group