www.asu.pl :: Zobacz temat - Wyszukiwarka org. pilotow do danego modelu samochodu !!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyszukiwarka org. pilotow do danego modelu samochodu !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:48    Temat postu: Wyszukiwarka org. pilotow do danego modelu samochodu !!! Odpowiedz z cytatem

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.keylessride.com/images/remotes/1003.gif&imgrefurl=http://www.keylessride.com/locksmiths/volumecomplete.asp&h=283&w=278&sz=38&hl=pl&start=560&tbnid=6uH0TwCLaWx0SM:&tbnh=114&tbnw=112&prev=/images%3Fq%3Doldsmobile%2Bsilhouette%26start%3D540%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DN


..po otworzeniu strony, mamy na dole po lewej stronie zakladke - SELECT VEHICLE - wybieramy z niej ostatnia pozycje - viev keyless entry check - aby wprowadzic model ktory posiadamy.

po uzupelnieniu danych - marka, rocznik, model system wyszuka dla nas fabryczny model pilota ktory mozemy zakupic wraz z instrukcja programowania lub po podaniu numeru VIN moga przeslac juz zaprogramowany.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję przykleić ten wątek na górze działu, bo jest to kopalnia wiedzy, jak zaprogramować pilota do danego auta.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 21:45    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

No dobra znalalo mi pilota ,ale juz takiego kupilem identyko do T&C z95r ale niemoge znalesc tej kopalni iedzy jak go zaprogramowac.POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
EDEX
*
*


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 129
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad witam. nie wiem czy to jest akurat prawda z tymi pilotami.mam problem zawsze ze znalezieniem odpowiedniego odnosnika poniewaz samochod moj byl sprowadzony w wersji EU i zamiast chrystka musze posilkowac sie dogiem.ale ni jak nie pasuje mi ten kluczyk.moze moja wersja jest podrobiona Question zalecalbym 2 razy sprawdzic Exclamation pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 4:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alladyn, jeszcze pół roku temu można było z tej strony spokojnie i darmowo ściągnąć instrukcję programowania pilota, teraz liczą sobie 15$ za jednokrotne znalezienie instrukcji lub 30$ za miesiąc bez limitu.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bombowozistaa
*
*


Dołączył: Dec 12, 2007
Posty: 52
Skąd: ELK

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale do mojego voyka niestety nic nie znalazło. jest do town&cantry na trzy przyciski a ja mam jeszcze na dwa Rolling Eyes
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3,3 96r. - był
AUDI A8 4,2 99r. - jest
Różne instrukcje do aut:   http://www.chomikuj.pl/bombowozista
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
heciu
*
*


Dołączył: May 05, 2006
Posty: 115
Skąd: Szczecin - Radziszewo

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś słaby ten serwis mojego nieznalazł w żaden sposób Sad
_________________

Voyagier 97 rok 2,0 l benzyna. Super maszyna!!!Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisz vin ja wpisalem i znalazlo mi wlasnie takiego co kupilem ,jakby ktos potrzebowal to jest na niemieckim ebey jeden z 2 przyciskami i jeden z3 przyciskami .
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
heciu
*
*


Dołączył: May 05, 2006
Posty: 115
Skąd: Szczecin - Radziszewo

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vin też wpisywałemi nic
_________________

Voyagier 97 rok 2,0 l benzyna. Super maszyna!!!Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W USA voyki-t&c miały 3 przyciskowe piloty, a w Europie 2 i 3 w zależności od portfela Very Happy
Na obudowe każdego pilota jest nr, wystarczy go wpisać na ebeyu i już mamy nowe albo używane:)
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupowałem z tego http://www.keylessride.com/ ten model koszt całości 110zł. http://www.keylessride.com/order/chooseremote.asp?make=Chrysler&remoteyear=1997&model=Town+%26+Country
tylko trzeba płacić kartą kredytową przedtem ale jest to ryzyko bo dane karty mogą zostąć przechwycone i zastać wypucowane konto. Very Happy
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 22:21    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Tez mam taki ale niemam panic ,w miejscu panic mam otwieranie klapy,no dobra powiedz jak go zaprogramowac ,bo juz mnie bola palce od pisania i nic sie niedowiedzialem POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
as-max
*
*


Dołączył: Jul 09, 2007
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłem za to swój z tym, że mam pilot łącznie z kluczykiem a chcę również dokupić zapasowy bo jazda z jednym to trochę strach (zwłaszcza gdy ten jedyny się zgubi). Mam w związku z tym pytanie czy przy takim pilocie trzeba jeszcze coś programować dodatkowo no i kto mi natnie kluczyk - ASO?
http://www.keylessride.com/order/quote.asp?lbfix=yes&make=Dodge&remoteyear=2006&model=Caravan&frid=C694CF0B
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 11:31    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Bylem dzis w serwisie musze czekac jeden dzien bo powiedzieli ze musza jakis PIN sciagnac do tego pilota koszt zaprogramowania od 10eur do 20 ,ale robia to bez problemu.
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 18:36    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

No i dupa ,ustawial programowal w samochodzie i nic stwierdzil ze raczej pilot jest posadzony ,ale i moze cos byc w amochodzie wiec gdzie moge czegos szukac ??? .Wyjelem ta puszke co jest po srodku deski pod plastikiem ,prad wszystko dochdzi jak ja spowrotem podlaczylem to zamknely se drzwi a otworzyla sie klapa wiec chyba ta puszka dziaa ,to co moge jeszcze sprawdzic,????
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
EDEX
*
*


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 129
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool witam.jeżeli chodzi o znalezienie kluczyka to myślę że dobrze jeżeli się nie znajdzie na forum ogólnie dostępnym/ponieważ można odczytać numer i dokupić kluczyk no i d..a Exclamation samochodzik odjeżdża w siną dal Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group