www.asu.pl :: Zobacz temat - Swiatła
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Swiatła

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
andrzej22
*
*


Dołączył: Mar 21, 2005
Posty: 37
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 20:43    Temat postu: Swiatła Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich
Mam pytanie moje kierunkowskazy są z tymi samymi czerwonymi lampami jak stop tylo ze w czasie chamowania i włączenia kierunku pulsuje tylko kierunek to chyba normy amerykanskie , a jak sie mają nasze przepisy do tego czy wszystko jest zgodne czy bede nusiał przerabiac zaznacze że samochód jest zarejestrowany w Polsce.
dzieki i pozdrawiam wszystkich. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wedle Europejskich przepisów powinno być światło żółte do kierunku a czerwone do stop no i sa odpowiednie normy ktore to reguluja aczkolwiek skoro masz badanie techniczne to ten co ci je wydal odpowiada za to no czyba ze to kolega to go nie wrabiaj ale zauwazylem ze coraz wiecej aut tak jezdzi i policja przestala zwracac uwage doslownie mowiac przymykaja oko no chyba ze przegniesz i bedziesz sie z nimi klocil to sie zle skonczy (zabraniem dowodu) Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
andrzej22
*
*


Dołączył: Mar 21, 2005
Posty: 37
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz tak w nawiasie to ja już go kupiłem z naszym dowodem rejestracyjnym i teraz zaczełem sie zastanawiac czy to bardzo wielki problem jak narazie Policja jeszcze mnie nie kontrolowala .
pozdrowienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arturro007
*
*


Dołączył: Nov 18, 2004
Posty: 6

PostWysłany: Sob Maj 28, 2005 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że pracuje w firmie, która potrafi uprzykrzyć życie kierowcom. Niestety.Co do kierunków, to Jarecek ma racje. Można, ale nie wolno Laughing . Wiem z doświadczenia, że możesz mieć problemy z rejestracją. Diagności są coraz bardziej przestraszeni. A propos. Szukam właśnie europejskich lamp do tyłu. Tobie też to polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
castan
*
*


Dołączył:
Posty: 20

PostWysłany: Nie Maj 29, 2005 15:14    Temat postu: Lampy tył Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Twój samochód posiada w każdej tylnej lampie zespolonej białe światło cofania to problem masz z głowy. W miejsce białych żarówek cofania wkładasz żółte , odłączacz przewody od lamp cofania i w to miejsce podłączasz przewody kierunkowskazów (po uprzdnim odłączeniu tych przewodów od czerwonych kierunków). Kupujesz za 5 zł, białą lampę cofania, przykręcasz do zderzaka i podłączasz do niej jeden z przewodów uprzednio odłączonych od oryginalnych lamp cofania. To wszystko. W takim przypadku nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na inne lampy tylne.

Pozdrawiam
DODGE CARAVAN 3,3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Maj 29, 2005 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do tego jeszcze dochodzi tylne swiatlo przeciwmgielne-u nas obowiazkowe.mozna kupic takie samo swiatlo jak to od cofania tyle,ze czerwone ale juz trza robic instalacje(przewod,wylacznik,przekaznik,kontrolka) w samochodach ktore maja podwojna ilosc swiatel czerwonych z tylu(jest tego sporo) wystarczy zrobic tak jak ze stopem-po prostu mocniejsze wlokno (od stopu w drugim zestawie swiatel)podlaczyc do osobnego kabelka z wylacznikiem i juz sie nie czepijaja:) mozna tez kupic tylne swiatla europejskie ale to czasem spory wydatek a czasem dodatkowo mozna sobie zruinowac wyglad swojego klasycznego amerykanca tandetnymi,odpustowymi lampami o wdziecznej nazwie "lexus look".wyglada sie wtedy tak jak lexus z bawolimi rogami na masce:)
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group