www.asu.pl :: Zobacz temat - Posiadam instukje do chryslera Voyager po 2003 roku.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Posiadam instukje do chryslera Voyager po 2003 roku.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
aguncia1
*
*


Dołączył: Nov 20, 2007
Posty: 84
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 20:28    Temat postu: Posiadam instukje do chryslera Voyager po 2003 roku. Odpowiedz z cytatem

Jezeli ktos chcialby sobie poczytac to nie ma problemu moge wyslac
na meila nie ma problemu tylko prosze napisac do mnie z prosba o instrukcjie a ja ja wysle pod wskazany adres mailowy Smile

moj adres aguncia1@tlen.pl


instrukcja polska , format pliku zdjecia jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aguncia1
*
*


Dołączył: Nov 20, 2007
Posty: 84
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 9:22    Temat postu: Pelna serwisowka do voyager po 2001 do 2007 Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zakupilismy na ebayu pelna instrukcje serwisowa do voyagera i pochodnych tego auta jak caravan.

Instrukcja jest super poniewaz zawiera schematy , opisy bledow obd i setki innych rzeczy . Moge ja udestepnc za darmo dla uzytkownikow forum.

Jedyn problem to ze ma ponad 180 mb i nie zabardzo wiem jak ja wyslac ???

jezeli ktos potrzebuje to porsze pisac i dac pomysl jak ja wyslac.

W Polsce bede na swieta i jestem umowiony na naprawe auta w asu oze im zostawie plytke a oni pociagna sprawe dalej.
_________________
Dodge Caravan 2004
3.3 B + gaz Zenit
Opel Astra 2008 1,6 B
Wumag Wt260 4,5l T D
Parę zabawek RC Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group