www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie lubię diesli
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie lubię diesli

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
TNT
*
*


Dołączył: Nov 01, 2007
Posty: 132
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 23:18    Temat postu: Nie lubię diesli Odpowiedz z cytatem

Cholera muszę gdzieś to napisać NIE LUBIĘ DIESLI (w osobówkach)
_________________
Plymouth Voyager 2,4 aut '97
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dmucha
*
*


Dołączył: Apr 25, 2006
Posty: 48
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego nie lubisz iesli???
Ktoś Ci na odcisk nadepnął???
_________________
VOYAGER 2,5 TD 1997r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jabol2
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 137
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TNT nie jesteś sam...
ja też ich nie lubie, wszyscy tylko disle kupują bo oszczędne a ja w życiu bym tego nie kupił Twisted Evil
_________________
Chrysler Vision 3.5
Spełnione marzenie, śliczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prowokacja?
jesli nie to sie przylacze: ja tez nie lubie diesli ale jeszcze bardziej manuali:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Brock
*
*


Dołączył: Dec 05, 2007
Posty: 34

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he,kumpel kupił ostatnio voyagera w dieslu z manualem,powiedziałem mu że to profanacja,amerykaniec musi być w benzynie i w automacie Laughing Chodzi jak traktor,miałem kiedyś transita i pracował ciszej,czy wszystkie 2.5l diesle tak głośno pracują?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brock napisał:
He he,kumpel kupił ostatnio voyagera w dieslu z manualem,powiedziałem mu że to profanacja,amerykaniec musi być w benzynie i w automacie Laughing Chodzi jak traktor,miałem kiedyś transita i pracował ciszej,czy wszystkie 2.5l diesle tak głośno pracują?



http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4902
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
TNT
*
*


Dołączył: Nov 01, 2007
Posty: 132
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dmucha napisał:
A dlaczego nie lubisz iesli???
Ktoś Ci na odcisk nadepnął???


Pojęcia nie mam dlaczego Very Happy
_________________
Plymouth Voyager 2,4 aut '97
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jabol2
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 137
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brock napisał:
He he,kumpel kupił ostatnio voyagera w dieslu z manualem,powiedziałem mu że to profanacja,amerykaniec musi być w benzynie i w automacie Laughing Chodzi jak traktor,miałem kiedyś transita i pracował ciszej,czy wszystkie 2.5l diesle tak głośno pracują?


dokładnie tak... disel na manualu pasuje do europejczyka a nie amerykańskiego samochodu...
a tego woyagera w dislu to ciężko utożsamić z amerykańcem, amerykańska to może być tylko marka a reszta nie pasuje...

nie lubie i koniec, ciesze sie że nie jestem sam Cool
_________________
Chrysler Vision 3.5
Spełnione marzenie, śliczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też. a zwłaszcza jazdy za niekturymi z nich.
TEN POTWORNY SMRÓD. może jestem zbyt wyczulony, ale czsami ostatkiem woli powstrzymuje sie aby nie żygnąć między kolana. I nie mówie tu o autobusach czy cięzarówkacj jedynie. Codzi mi również o osobówki, tą mase dezelatów pierdzirur.

> a tak na marginesie.
Swego czasy zostałen zatrzymany przez policje za nawrócenie bezpośrednio za skrzyżowaniem na podwójnej ciągłej.
Zrobiłem to świadomie i widząc że panowie z drogówki stoją i obserwują.
Podczas dyskusji z panami właśnie ruszyl jakis to samochodzik z pod świateł i przejechał obok nas zostawiająć za sobą uciązliwy warkocz smrodu.
Poprosiłem wtedy panów policjantów zeby przy okazji zajęli się i takimi przypadkami, bo stoją i wdychają to sami.
Usłyszałem ze nie mają zadnych przyżadów do kontroli itd.....
Stwierdziłem ze posiadają oczy i nosy, i że mnie zatrzymali bez specjalnego przyżądu. Wystarczyło im że zobaczyli
" DOBRA, - JEDŹ PAN" usłyszałem
Laughing
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany


Ostatnio zmieniony przez wk dnia Czw Gru 13, 2007 12:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TNT
*
*


Dołączył: Nov 01, 2007
Posty: 132
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
to prowokacja?
jesli nie to sie przylacze: ja tez nie lubie diesli ale jeszcze bardziej manuali:)


Z tymi manualami to na pewno prowokacja. Prowkacjom zdecydowane NIE!
_________________
Plymouth Voyager 2,4 aut '97
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Brock
*
*


Dołączył: Dec 05, 2007
Posty: 34

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysiauek napisał:
Brock napisał:
He he,kumpel kupił ostatnio voyagera w dieslu z manualem,powiedziałem mu że to profanacja,amerykaniec musi być w benzynie i w automacie Laughing Chodzi jak traktor,miałem kiedyś transita i pracował ciszej,czy wszystkie 2.5l diesle tak głośno pracują?



http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4902


Widze że nie jestem osamotniony Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dmucha
*
*


Dołączył: Apr 25, 2006
Posty: 48
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cości tak czepili się tych diesli.
Kazdy jeździ tym czym lubi to co ma. Ja osobiście mam dwa ropniaki i nie narzekam. Chociaż czasami szkoda, że to nie benzyny-chodzi o wyprzedzanie. Ale jakoś nie potrafiłbym się albo ciężko było by mi się przesiąśc na bezynę, a jeszcze gorzej na gaz. Miałem kiedyś coś takiego jak Audi 90 z zainstalowanym gazem i co i kiszka taniej było do pierwszej awarii. A najlepiej to było jak się podjechało do gazownika, a on bez patrzenia zaczyna przewody i świece zmieniać lub jak nie wie o co chodziło to zawsze na to zwalał. Ale to było jakieś dobre 10 lat temu.

Tak czy inaczej dobry diesel nie jest zły. Jak i każde inne auto o które się dba.

Pozdrawiam wszystkich benzynogazowców jak i ropniaków.



A tak na marginesie poszukuję wiązki przewodów które idą do dachu pod podsufitkę z kostkami do górnej konsoli.
_________________
VOYAGER 2,5 TD 1997r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shershen
*
*


Dołączył: Oct 05, 2007
Posty: 41

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super temat!

Ciekaw jestem czy ktos zauwazył ze automaty w USA jezdza po troche inncyh drogach.. prostych, bez dziur, bo o przerabianiu banzyny na gaz to chyba w stanach nie lubia rozmawiać.
Mam znajomwego mechanika, fanatyka samochodów amerykańskich, szcegolnie tych z lat 60-70, on diesli tez nie lubi, ale jak przyjezdza do niego samochód amerykanski z gazem to nie obsługuje takiego klienta...
trzeba sie cenić!
Mój diesel trzyma sie bardzo dobrze, mimo 300 tys na liczniku, jest po prostu zadbany, silnik chodzi cicho i nic sie za mną nie ciągnie, ale to wymaga odpowiednich zabiegów pielegnacyjnych....
To wszystko oczywiście nie zmienia faktu, ze nastepny samochód to będzie benzyna, moze nawet automat, bo przeciez ma być tyle kilometrów autostrat...
pozdrawiam Smile
_________________
Grand Voyager 2,5 TD 1997
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pogadaj z ludzmi ktorzy mieszkaja lub mieszkali w usa(sa tu tacy) dowiesz sie wtedy,ze jakosc drog w usa w niczym nie ustepuje naszym a nawet czasami ja przewyzsza. wiekszosc kilometrow amerykanskie samochody spedzaja w miejskich korkach. srednia predkosc amerykanskiego auta w roku to jakies 30-40 km/h.dlatego niezbedne im sa auta z automatem bo jak sobie wyobrazsz na dluzsza mete jazde manualem w miescie(nie mowie o ktowicach,wroclawiu czy warszawie ale o miescie ktore sei ciagnie np 50 km.)dlatego tez auta maja klime,uchwyty na kubki iinne bajery bo tam sei w samochodzi prawie mieszka.
twojego znajomego doskonale rozumiem-nikt o zdrowych zmyslach do klasyka z lat 60-80 nie zamontuje gazu. co innego auta po 90 roku. to zwykle srodki transportu ,a nie kultowe pojazdy ktore sei chowa na zime do folii(no znam takiego jednego ale to chory czlowiek)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
TNT
*
*


Dołączył: Nov 01, 2007
Posty: 132
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Question Question Kurcze, to TS nie jest kultowy Question Question Shocked Shocked
_________________
Plymouth Voyager 2,4 aut '97
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no...dla niektorych jest:) dla mnie to wygodny i tani srodek do przemieszczania sie ,ktory czasem jednak powoduje szybsze bicie serca(nie wtedy kiedy wypada sinik na asfalt ofkors Laughing )
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie lubie diesli gdy jadą przede mną i robią coś co według ich kierowców nazywa sie przyspieszaniem, np przy wyprzedzaniu, jak dla mnie to jest raczej jakaś forma kamuflażu gdy puszczają zasłone czarnego dymu...
a tak poza tym niech se jadą...
mi przy moich kilometrach absolutnie sie nie opłacał diesel, do tego dochodzi że często bywałem w centrum londynu a tam trza płacić 8 funtów za wjazd, auta na gaz mają 100% zniżki Very Happy
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 3:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diesel w amerykańcu to wsyt... Bawi mnie jak ktoś zachwala diesla mówiąc jaki to on bezawarayjny jest i tani w eksploatacji bo na opałówce albo jadalnym jeździ. Jeszcze lepiej jak zaniża wartość kupionego przez siebie auta, ale jak go sprzedaje to +20% bo diesel Very Happy
Cóż, a najbardziej wkurzające są chwile kiedy wciskam do oporu i czują smrod odjeżdżającego mi diesla. Niestety są mocne z gigantycznym momentem... nasze furki to przy nich zabawki Sad

A morał z tego... i tak nie lubie diesli Razz
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
jabol2
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 137
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moment może mają duży ale co z tego skoro mają małe pojemności Twisted Evil
ja kiedyś miałem fiata tempre 1.8 benzyna i ścigałem sie z kolegą zakochanym w dislach... jego audi b4 1.9 na turbinie miało te same osiągi co fiacina Cool

dla mnie disle są powolne i nie wącham ich spalin :p
teraz jak mam 3.5 litra to tym bardziej a kolega od disli jest zachwycony moim chryslerem i jego silniczkiem Very Happy ale dalej myśli o dislu i planuje 2.5 tdi V6(ten akurat to jest wymiatacz ale dla mnie i tak do dupy bo ropniak i manual do tego)
_________________
Chrysler Vision 3.5
Spełnione marzenie, śliczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam piszesz że kiedyś... Teraz diesle to wymiatacze, biją benzyniaki na głowę. Pojemności 2.0-3.0 litra nikogo nie dziwią, nikt nie zadaje głupich pytań ile to pali, że drogie OC, etc. Jak ostatnio z ciekawości, przeglądałem ofertę merca i widziałem jakie spritnery mają diesle to załamka. Znajomy ma nowe osobowe vito z manualem i 3 litrowym dieslem. Osiągnięcie 160km/h to pryszcz, lekko weźmie mojego 3,8.
Im więcej widze nowych diesli i moge się nimi przejechać, tym większe pragnienie tuningu mechanicznego mojego voyka. Może kiedyś w totka wygram i zrobie z niego niedzielną, niepozorną zabawkę z 350KM Smile
Z dnia na dzień, coraz mocniej. nie cierpię DIESLI Very Happy
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma co , nowe diesle kopa maja niezłego, jakieś Audi w dieslu chyba A8 ma najlepszy sprint do setki kiedyś na tvn turbo widziałem, no i spalanie miał ok , ale jak słyszę pod blokiem sąsiada golfa I w dieslu to mnie krew zalewa ,
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!! Very Happy

Wiecie co Panowie, wy to chyba macie jakiś kompleks diesla, pozwolę sobie na taką złośliwość że chyba jak nie macie na kim się wyżyć po całym ciężkim dniu pracy to chyc na forum, skrobniemy coś o dieslach .... że są do bani, może kogoś wkurzymy ...

Szczerze mówiąc to zawsze się zastanawiam po co wozicie tę butlę gazową zwaną chucznie zbiornikami. Chyba tylko po to żeby być gotowym na niespodzianki, bo kiedy podczas wakacyjnego powrotu zrąbie się instalacja gazowa w naszym wspaniałym aucie to zawsze można pojechać na biwak i zrobić sobie herbatę. Cool

Bo jeżeli wkładacie LPG bo Was niestać (tak jak mnie) na Pb95 to po co sobie przypażać dodatkowy problem w postaci instalacji (która MOŻE się zepsuć), nie lepiej poprostu kupić diesla.

Tak dla draki, policzcie, tylko uczciwie, ile kosztuje Was kurs (na tych kuchenkach gazowych) do Madrytu i z powortem. Założenie 2 razy 3000 km. Mnie kosztuje 1310 pln - podkreślam - w obie strony (Seat Alhambra 1,9TDI LUXUS)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjdę przed szereg. Na LPG 6kkm to ok. 1800zł przy obecnej cenie gazu. Nie w tym rzecz że diesel jest zły, jak ktoś lubi, a jest dużo osób które lubią dźwięk deisla to może sobie nim jeździć. Trzeba jednak zatrzeć mity istniejące od lat o bezawaryjnych i tanich w ekspl. dieslach. To przeszłość, jazda na oleju jadalnym czy opałowym to przegięcie, którego nie zrozumiem.
Dla mnie diesel to dymiący, niestety nowe szybko dymią, śmierdzący silnik, który ma dobre osiągi i fatalną kulturę pracy. Nawet V6 diesla jaką miałem okazje jechać i V12 diesla to porażka, huczy, drży i wytwarza inne halasy. które dla mnie nie są miłe.
Kolejnym minusem dla ropniaka to masowe wykorzystywanie tych aut we flotach firmowych, a ja nie lubie się identyfokować z kratkowcem w focusie z napisem dci, który wyprzedza na krzyzóżkwach, pasach i ma wszystkich w d.
Dzisiaj jechałem z Chodzieży do Obornik i trafił mi sie właśnie kratkowiec w focusie z dci. To co wyrabiał przekraczało granice zdrowego rozsądku.
Dielsel kojarzy mi się z klekotem, czarnym dymem i smrodem z rury, z autami firmowymi i wiecznym oszczędzaniem.
Z gazem to tak, że jak kto dba tak ma. Jak sobie założył u gazmistrza instalke od poloneza do V6 to potem ma kłopoty. Zobacz, że posiadacze dobrych sekwencji nie znają słowa usterka. Przy okazji masz przyjemność jazdy gulgoczącym silnikiem o bardzo wysokiej kulturze pracy, cichym i nie dymiącym nawet z pedałem w podłodze.
Bawi mnie jak "biznesmen" podjeżdża na stacje limuzyną z klekotem, którego słychać z daleka, ale też bawi mnie limuzyna z gazem (porche cayenne) Smile
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomaj-po tobie juz nic nie napisze bo napisales wszstko co chcialem przkazac.
dodac by jeszcze wypadalo,ze kupujac nowego diesla placimy wiecej tyle,ze jakbysmy kupili benzyniaka,zalozyli wtrysk fazy cieklej to nam jeszcze zostanie kasy na kilka-kilkanascie tysiecy km. no i jak nam pojdzie jakas turbina ,poma czy inne wtryski w dieslu to tylko szukac tanich kredytow:)
...a pomijajac aspekty finasowe-diesle do agregatow pradotworczych i traktorow:)
fakt-limuzyna ociekajaca chromami,z drewnem w srodku i dieslem jest czyms ,czego nie da sie do niczego porownac i niczym wytlumaczyc Laughing

aha nie bylem pontonem jeszcze na wakacjach ale taka trasa by mnie kosztowala 1320zl.-automt,prawdziwy silnik,puchowe fotele, miekkie zawieszenie,klima-nie powiem ,ze luksus ale ludzkie warunki napewno. sorry ale nie porownywalbym takiej podrozy do jazdy alhambra 1,9tdi:)
kolega sei napalil na pontona,chcial kupic jako drugie auto(w sumie kolega jezdzi chryslerem 300m wiec normalny) i wiecie co..kupil forda galaxy manual diesel.... Laughing
po miesiacu sprzedal i teraz jak sie spotykalmy to on patrzy dziwnie na czubki swoich butow:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group