www.asu.pl :: Zobacz temat - windstar 3,8 silnik-regulator obrotów biegu jałowego
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

windstar 3,8 silnik-regulator obrotów biegu jałowego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 14:16    Temat postu: windstar 3,8 silnik-regulator obrotów biegu jałowego Odpowiedz z cytatem

regulator obrotów biegu jałowego czy w windstarze jest możliwość regulacji obrotów ???? mam troszkę za niskie około 600 jak delikatnie musnę gaz tak na 650-700 jest idealnie, a tak przy 600 zapala mi sie kontrolka ciśnienia oleju Sad denerwuje mnie to czyściłem jakiś czas temu ten silniczek krokowy na dolocie na nim jest taka czarna gałeczka ? może coś pokręciłem ?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta czarna palstikowa gałeczka jest tylko zaślepką. Kręci się wkoło ale niczego nią się nie reguluje. Jak jest porządne pierdnięcie gazu no to ją wywala (u mnie tak było). Gdzieś zasysa ci lewe powietrze. Sprawdż przewody podciśnieniowe dochodzące do kolektora ssącego. Ostatnio u mnie na kolanku gumowym łączącym kolektor z przewodem (prawa strona nad kolektorem stojąc przodem do auta) zrobiła się dziurka. Ssało tamtędy powietrze aż było słychać. Sprawdż rónież same sztywne przewody i wszelkie łączenia, szczególnie za kolektorem nad tylnią głowicą (pod podszybiem).
U mnie spadają tak obroty jak wcisnę hamulec przy dojeżdżaniu do świateł, tez czasami mi wtedy zaświeci sie kontrolka oleju. Fakt też muszę sprawdzić, czy gdzieś nie ssie lewego powietrza.
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja u siebie mam 550 obr i auto chodzi super, jedynie jak krece kierownica na postoju to spada do 500 obr.
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

550 ?????
podziwiam
ja zawsze mam 800
myslalem ze przy 550 autem bedzie juz bujać przy takich obrotach to pewnie spalanie masz ponizej 10 litrów Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

550RPM Shocked przy takich obrotach z włączonym biegiem to szarpało by budą jak cholera.
Ja u siebie w Villagerze bez włączonego biegu i na rozgrzanym silniku mam 730-750RPM a z właczonym biegiom 690-710RPM. A podaje dokładnie bo ostatnio jak byłem na przegladzie instalacji LPG to na kompie diagnostycznym wyświetlały się obroty.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobie jutro zdjecie i pokaze wam:)
Auto chodzi naprawde super, nie mam zadnych problemow w zwiazku z takimi obrotami, obrotomierz stoi jak przyklejony na ciepłym silniczku przy 550rpm:)
a spalanie mam takie:
13 w trasie i od 19 do 22 l/100 LPG po wrocławskich korkach (100% miasta)
jak mowiłem dodaje zdjecie:

_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group