www.asu.pl :: Zobacz temat - Cadillac STS '99
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cadillac STS '99

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
piteros
*
*


Dołączył: Nov 13, 2006
Posty: 8

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 23:51    Temat postu: Cadillac STS '99 Odpowiedz z cytatem

wchłonę wszelkie info o tej bryce. mam go dopiero 2 miesiace i interesuje mnie wszystko na jego temat...dane techniczne, eksploatacyjne, ceny części, czy są dostępne używki, zamienniki, gdzie mozna dobrze i za rozsadne pieniadze naprawic...itp,itd......, chyba mam tylne amory do wymiany i cosik nie zawsze chce mi odpalac(po przekreceniu kluczyka brak pradu na zegarach deski), a nawet z 5 razy zgasl w czasie jazdy???czyzby modul zaplonowy???a moze brak styku w stacyjce lub gdzies indziej???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 9:07    Temat postu: autko Odpowiedz z cytatem

Autko bardzo fajne. Silnik NorthStar jest nie do zajechania no i V8 Very Happy Z czesciami roznie ale wiekszosc trzeba sciagac z USA.... Roiles diagnostyke samochodu ?? Ona powinna pokazac co jest przyczyna gasniecia... (moze silnik krokowy itp.) Co do pradu na desce to schemat + dobry elektryk powinien rozwiazac sprawe...
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 13:16    Temat postu: Re: Cadillac STS '99 Odpowiedz z cytatem

zazdroszczę auta Smile
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group