www.asu.pl :: Zobacz temat - brak świateł drogowych !! voyager, td 2.5 2000 rok
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

brak świateł drogowych !! voyager, td 2.5 2000 rok

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wanda007
*
*


Dołączył: Nov 10, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 22:35    Temat postu: brak świateł drogowych !! voyager, td 2.5 2000 rok Odpowiedz z cytatem

mam problem , światła mijania świecą normalnie , przy przełączeniu wajchą na drogowe , mijania się wyłączaja , a drogowe nie świecą , bezpieczniki pod maską dobre , przekaźnik pod maską też dobry , jedynie co mogło się zepsuć to wajcha przy kierownicy , czy może coś jeszcze jest o czym nie wiem , nadmieniam że żarówki też dobre , proszę o pomoc i pozdrawiam
_________________
Chrysler Voyager 2.5 TD 2000 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak w voyku ale w pontiacu śniedzieją styki przy żarówkach... co szkodzi sprawdzić?
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jabol2
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 137
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w visionie nie świeciło lewe światło i żarówka też była dobra, pozprawdzałem bezpieczniki pod maską ale potem dowiedziałem sie że za światła odpowiedzialne są bezpieczniki od oświetlenia wewnętrznego, lusterek i takich tam...

poszukaj bezpieczników w środku samochodu( u mnie były po lewej stronie od kierownicyna tej ścianie deski co jest zakryta jak są drzwi zamkniete jak otworzysz to koło zawiasów) wymieniłem bezpiecznik i wszystko gut Very Happy

pozdrawiam
_________________
Chrysler Vision 3.5
Spełnione marzenie, śliczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wanda007
*
*


Dołączył: Nov 10, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 19:19    Temat postu: światła Odpowiedz z cytatem

dzięki , sprawdzę pod kierownicą , jak zwarłem styki 30 i 87 od przekaznika do świateł drogowych , to się zaświeciły , na 86 też jest napięcie plus , natomiast nie mam na 85 masy która prawdopodobnie przychodzi z wyłącznika i dlatego cewka z przekażnika nie łączy styków , wyląda to na awarię przełacznika , ale nie chce mi sie wierzyć żeby tak nagle się zepsuł !!
_________________
Chrysler Voyager 2.5 TD 2000 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chory123
*
*


Dołączył: Jan 23, 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Powracam do tematu. Mam ten sam problem z moim voyagerem co wanda007. Żarówki dobre, przekaznik świateł wymieniony, przełącznik przy kierownicy wymieniony a świateł drogowych jak nie było tak nie ma. Zaznaczam iż jest to ciężarowa wersja voyagera- Dodge RamVan, 2,5td , 2000 rok......POMOCY!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group