www.asu.pl :: Zobacz temat - prosba o pomoc do jarecka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prosba o pomoc do jarecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
andrzej22
*
*


Dołączył: Mar 21, 2005
Posty: 37
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 13:05    Temat postu: prosba o pomoc do jarecka Odpowiedz z cytatem

kupilem samochód TS 3.1 r.1990 w gazie butla to holender a reduktor widać ze jest nowy i wstawiany w polsce na początku gdy zaczołem jezdzic to zaczół mi palić w mieście z 30 l na 100 i lampka od czasu do czasu zapalała się i gasła check servis. więc podkręciłe zawór dopływu gazu na reduktorze i zaczol mi palic za miastem 14-16 litra ale często zapala się kontrolka i nie gasnie , więc zatrzymuje się i wyłanczam silnik i znowu go uruchamiam wtedy jest znowu dobrze przez jakiś czas przewaznie do momentu przychamowania w miescie zadziej się zapala kontrolka . zaóważyłem jeszcze że gazownicy coś tam przy filtrze zrobili jest on bez osłony na wieszchu. może poradził bys co mam zrobic i co wymienic by było dobrze z góry dziękuję za każdą pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza rzecz to analizator spalin i dokładna regulacja instalacji (mieszanka,czułosć membramy itd..) jezeli to nie pomaga to sprawdź w dziale silnik jest temat opisujący dosyć szeroko niedomagania instalacji oraz jak powinna byc załozona aby nie szkodziła autku tylko pomagała zaoszczędzic pieniążki temat jest zatytułowany "AUTOGAZ DO SILNIKÓW DUŻEJ POJEMNOŚCI" Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
andrzej22
*
*


Dołączył: Mar 21, 2005
Posty: 37
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2005 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZIĘKI ZA POMOC POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group