www.asu.pl :: Zobacz temat - PANOWIE!!! KUPILEM!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PANOWIE!!! KUPILEM!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 22:51    Temat postu: PANOWIE!!! KUPILEM!!! Odpowiedz z cytatem

Laughing Kupilem !!! 2.4 sekwencja na gazie i jestem zaj....e zadowolony pomimo Waszych (szczegolnie darka) opiniach o tym jaki to jest slaby i zly samochod.Szanowny Darku ja wiem ze Twoje auto ma super motor i extra galopkaste ale cos Ci powiem moje robi w tych samych pieniadzach dwa razy tyle kilometrow I O TO CHODZI!!!!! z 380 km trasy wyszlo mi 81km/h sredniej( w Polsce) i spalanie UWAGA 7.9 L GAZU na 100 km. uwazam ze jest po prostu zajefajnie jak sie taki wynik osiaga. Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow aut amerykanskich. Very Happy Very Happy Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POgratulować koledze Cool

Są 2 radości związane z autem: przy kupnie i przy sprzedaży Smile Zapodaj fotki Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy postaram sie jak najszybciej dodac fotki ale jak to mowia "nasajmprzod"musze go opic "co by nie zardzewial" Laughing Laughing Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i tak ogolnie zapytowywuje sie o jakowys niedrogi a sprawdzony warsztat w okolicy TROJMIASTA aby mi fure przejzal!!! DZIEKI!!! Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje:) zaznacze tylko ze moj samochd spala w trasie 10 litrow gazu a 2 x 8 to 16:)
powiem ci jeszcze,ze moje byle sluzbowe cinquecento spalalo 5-6 litrow gazu. nie jest to jednak powod do westchnien bo mialem odciski na rece od zmieniania biegow,skurcze w nogach od deptania(jak organista w kosciele) a kazda proba wyjechania z podporzadkowanej konczyla sie wytryskiem adrenaliny do krwi bo widzielem oczami wyobrazni jak nie wyrabiam sie przed nadjezdzajacym tirem. o ile pojemnoc silnika to tylko dynamika,kultura pracy trwalosc i komfort-co przekalda sie w prosty sposob na bezpiecznstwo to bezdyskusyjna pozostaje tu kwestia skrzyni biegow:)
komfort,bezpiecznstwo,wygoda,trwalosc(zdecydowanie dluzej pochodzi ten sam silnik z automatem niz z manualem,przeguby i inne rzeczy tez).
no ale jak to ktos gdzies napisal: jedni lubia ogorki ,a inni ogrodnika corki Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
TNT
*
*


Dołączył: Nov 01, 2007
Posty: 132
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje. Kolejny "amerykaniec na pomorzu!! Polecam warsztat CAMARO w Gdyni na ul.Hutniczej (teren RADMORU)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki Very Happy jak bys jeszcze mial mr telefonu do tego warsztatu to bym byl wdzieczny jak bys go umiescil Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 11:43    Temat postu: Re: PANOWIE!!! KUPILEM!!! Odpowiedz z cytatem

BZYKU napisał:
Laughing Kupilem !!! 2.4 sekwencja na gazie i jestem zaj....e zadowolony pomimo Waszych (szczegolnie darka) opiniach o tym jaki to jest slaby i zly samochod.Szanowny Darku ja wiem ze Twoje auto ma super motor i extra galopkaste ale cos Ci powiem moje robi w tych samych pieniadzach dwa razy tyle kilometrow I O TO CHODZI!!!!! z 380 km trasy wyszlo mi 81km/h sredniej( w Polsce) i spalanie UWAGA 7.9 L GAZU na 100 km. uwazam ze jest po prostu zajefajnie jak sie taki wynik osiaga. Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow aut amerykanskich. Very Happy Very Happy Exclamation


Gratulacje za osiągi - Tylko jedno pytanko: Ile km go pchałeś? Very Happy

Powiem tak: znam gościa co twierdzi że jego Talia 1,4 pali po mieście 5l (to dopiero fantazja Laughing )

Ja mam 2.0 manuala i właśnie jestem po przejechanu 300km i wyszło mi ok 11 l gazu i to myśle że nie jest źle i to że jechałem na ful (pełny samochód osób + bagaże) i pogoda "pod psem" no i trochę KORKÓW

Ale szczerze jak tak wyszło ci spalanie no to POZAZDROŚCIĆ - tylko gdzieś na forum czytałem że za mało też nie może spalać bo coś się dzieje niedobrego z silnikiem

No i jak pisał esdarek - troche brakuje MOCY przy wyprzedzaniu i bolą ręce i nogi Very Happy - no ale tutaj już się nic nie poradzi COŚ ZA COŚ Very Happy
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TNT
*
*


Dołączył: Nov 01, 2007
Posty: 132
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Numer do Camaro(058) 6991321. Zgłoś obecność na forum regionalnym może będzie nas najwięcej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to 2l silnik w takiej budzie to stanowczo za mało, ja mam 3.0 Villagera i jemu brakuje mocy.
U mnie spalanie w ostatniej trasie Opole-Krosno gdzie 2/3 trasy to autostrada (130-140km/h) wyniosło 14l
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek34 napisał:
Jak dla mnie to 2l silnik w takiej budzie to stanowczo za mało, ja mam 3.0 Villagera i jemu brakuje mocy.
U mnie spalanie w ostatniej trasie Opole-Krosno gdzie 2/3 trasy to autostrada (130-140km/h) wyniosło 14l


Zgadzam się ŻE ZA MAŁO ale jak go kupowałem to były względy ekonomiczne: OC, że będzie mniej palił NO I AKURAT TAKI SIĘ TRAFIŁ Very Happy - no i co do OC to może jest OK ale co do spalania i MOCY to nie wiem czy są tu oszczędności i komfort jazdy taki sobie (w trasie bo w mieście to już nie ma znaczenia) ciężko się COŚ wyprzedza.
Ale szczerze mówiąc jakoś się toczy i nie jest tak najgorzej - ale nie ma co się tutaj równać z 3,0 czy 3,8 Very Happy
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarkusCal napisał:

no i co do OC to może jest OK ale co do spalania i MOCY to nie wiem czy są tu oszczędności i komfort jazdy taki sobie


A jakie tam masz oszczędności na OC z tego tytułu? Ja za cały rok OC płacę 500zł za villagera 3.0 a za GP 3.1l 480zł, dodam że GP jest zarejestrowany jako 6 osobowy a Villager 7 osoobowy.
Jeśli mieszkasz w dużym mieście to stawki będą wyższe ale wątpie żeby pojemnośc silnika miała znaczący wpływ na wysokość składki OC.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked no to ja płace 400 zł na rok no to faktycznie ZAOSZCZĘDZIŁEM Very Happy ale już się stało - przy zmianie auta w przyszłości będą już inne czynniki wpływały na zakup samochodu - to tak ja się jeździ NIBY SAMOCHODEM a później przesiada się do SAMOCHODU to inaczej wygląda ŚWIAT za kierownicy Very Happy . Może silnik już nie będzie tak istotną rzeczą przy zakupie (mała pojemność) jedynie do czego to będe musiał się przekonać do ASB Confused Chociaż i z moim manualem też mam problemy Evil or Very Mad
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cenie bardzo takich ludzi jak MarkusCal.niewielu potrafi sie przyznac,ze popelnilo blad ale musi z tym zyc i nastepnym razem juz go nie popelni. zycze ci aby silnik i skrzynia naie dawaly ci sie we znaki a reszata samochodu wynagradzala te niedogodnosci. na codzien mamy raczej inne postawy: moje auto jest najlepsze bo jest moje:). ja tez mam kilka zastrzezen do swojego pontona,na szczecie niewielkich i do poprawienia ale sie z tym nie kryje i nie tlumacze pod prad,ze np. cziesza mnie jeasne szyby z tylu bo wiecej widze. nie .nie ciesze i wygladaja ohydnie jak tylko bedzie okazja to je zmieniam na czarne! mialem kiedys znajomego ktory "cieszyl" sie,ze ma recznie ustawiany fotel i kanape z tylu zamiast oddzielnych foteli. no coz...wszytko jest kwestia szerosci i odwagi-jeszcze raz szacunek MarkusCal!!!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, najlepsze auto to takie, które zawsze przyjeżdża pod dom bez pomocy lawety, takiego właśnie auta sobie i wszystkim znajomym z tego forum życzę Smile Dopiero póżniej dochodzi wersja pojazdu, moc silnika, wyposażenie itd... Marcus bardzo dobrze przemyślał temat zakupu właśnie takiego auta jakim się teraz cieszy i nie sposób odmówić logiki jego rozumowania. Osobiście życzę Ci Marcus, by sprawa ekonomii użytkowania Twojego pojazdu była w przyszłości mniej istotna (sobie zresztą też). A jazda dużą V6-tką z automatem to czysta przyjemność, do aut z ręczną skrzynią nie mam specjalnie zamiaru wracać (chyba że jakieś WRC) Smile

Szampan o przednią szybę i jeździć Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki Panowie za te wszystkie odpowiedzi Laughing jednak macie racje musze podjechac do gazownikow bo centralnie mi ZA MALO pali spalanie w miescie (Gdansk) wyszlo mi po przejechaniu 211km srednia 9.1 gazu co wydaje mi sie za niskie i boje sie ze jest zbyt wyoszczedzony i padnie mi motor Question A uprzedzam Wasze odpowiedzi nie jestem ostatnim samochodem ktory rusza na swiatlach Laughing Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzyku ale Ty czasem nie bierzesz wyniku z komputerka?
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stachmiesz
*
*


Dołączył: Aug 18, 2007
Posty: 34
Skąd: Sztum

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki, ale nie wierzę. w mieście to mi golfina 1,6 łyka dychę gazu, a voyek 16 - 16,5L
_________________
VOYAGER 3,3 V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qazws napisał:
Bzyku ale Ty czasem nie bierzesz wyniku z komputerka?


To samo miałem spytać ale skoro piszę że po przejechaniu pewnego dystansu to chyba jednak robił pomiar po pełnych tankowaniach
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
konradus
*
*


Dołączył: Apr 01, 2007
Posty: 34
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Odnosząc się do oszczędności w OC to obecnie za Caravana 3.3 zarejestrowanego na ciężarowy płacę mniej niż za osobowego Forda Granadę 2.0, a komfort bez porównania większy, moc silnika znacząco wyższa a spalanie przy mojej ciężkiej nodze podobne. Więc ja nie żałuję że kupiłem podobno "bardziej paliwożerny" silnik Very Happy Koszty eksploatacji są podobne. Teraz ostro będę się zastanawiał nad kupnem samochodu z mniejszym silnikiem. Ale każdy ma swój gust. Życzę udanej eksploatacji.
_________________
Dodge Grand Caravan 3.3 V6, 1991r, full opcja, na części
Dodge Grand Caravan 3.3. V6, 2000r, sekwencja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sewek
*
*


Dołączył: Nov 12, 2007
Posty: 20
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich.
Ja pamiętam kiedy tankowałem gaz to litry szybciej się kręciły od złotówek.
Mój Windstar pali w trasie 13l w mieście 18-20l. Za OC w PZU płace niecałe 500zł na rok. Pomimo tego, że koszta utrzymania rosną z miesiąca na miesiąc to komfortu jazdy nic nie zastąpi. Jestem bardzo zadowolony. Nigdy mój Windstar nie zawiódł mnie w trasie.
A tak w ogóle to sprawdźcie sobie ceny aut z USA na ebay.com. Windstar 2002 rok wersja SEL za 6000$. Co daje 15000zł!!! Shocked
Szkoda, ze to tak dalego Sad
Pozdrawiam użytkowników aut amerykańskich.
_________________
Windstar 1995 GL 3,8 + LPG >410000km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak moja megi ważąca 1100kg z 90KM paliła w mieszanym 9litrów z przerażająco oszczędnym automatem, to w spalanie, 1,5 tonowego voyka z 2,4 w mieście, nie wierzę. Coś tu trzeba poprawić... Zasuwaj do gazmistrza.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy Juz zestem umowiony na czwartek z gazmistrzem niech sprawdza a spalanie podawalem po obliczeniu ilosci zatankowanego gazu a przejechanych kilometrow odejmujac pierwsze przejechane na benzynie. Tak wiem ze to dziwne ale tak wychodzi.Zdaje sobie sprawe ze to jest za malo bo zony kadett(1.6 automat+gaz)pali w miescie 11l,a moje poprzednie auto omega b 2.0 16v+gaz palila w miescie 13l,wiec cos mi tu nie teges....Odezwe sie w czwartek i opisze co powiedzial gazmistrz Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm

tez mi sie wydaje ze masz cos nie tak, moze zbyt uboga mieszanka, mi 2.0 litry pala okolo 12 13 litrow w miescie na trasie nie testowalem zobaczymy ile bedzie gazu

laguna 2.0 lpg palila mi 12 lpg miasto i 10 na trasie (przelotowa miedzy 130 190) za to brata meganka 2.0 lgp (masa 1000kg) pali 10

a co do silnika i masy...dolaczam sie do Markusa ze to zamałe silniki ale coz na przyszlosc bedzie sie szuklalo dluzej mi tez przyszlo kupic z dnia na dzien za male pieniadze, a w sumie juz sie wyszalalem kiedys audikiem s2 i przeslalo mi sie usiechac placenie mandatow .jezdze wolno i mi to nie przeszkadz Smile
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 13:58    Temat postu: Buick lesabre Odpowiedz z cytatem

Moja pszczola ma motor 3.8l jezdze na benzynie po miescie mieszcze sie do 15 l no chyba ze mi odbije to i 20 wezmie ale srednio trzeba liczyc 13,5-15 po miescie
na trasie mam spalenie miedzy 9,5 a 11,5
9,5 uzyskałem na niemieckich autostradach w polsce w 11 sie mieszcze a co do wskazania kompa jego srednie spalanie to pokazuje umnie faktyczne gdyz zawsze leje do pelna i jak pozniej dolewam i przelicze wychodzi miejwiecej tyle samo jest wachniecie moze 0,5l natomiast jak sie nie tankuje do pelkna to nie jest sie w stanie sprawdzic czy komp oszukał czy nie bo nigdy nie nalejemy tyle samo paliwa a sprawdzanie z przejechanymi km to tez nie jest do konca wiarygodne
ale 2,4 motor nie uwierze ze pali tak mało ale gratuluje za rozsadek przy zakupie i wziecie pod uwage czynnikow ekonomicznych a nie zrobienie jak moj kupel zapodal sobie 5l i stopi w garazu:))
pozdrawiam i przyjemnej i szerokiej drogi z gumowymi drzewami
_________________
Buick lesabre limited rok 2000 poj. 3.8l bubuss@poczta.onet.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozsadaek-owszem nie da sie odmowic. bedziesz go mial szanse latwiej sprzedac(co goraco polecam).tyle,ze trza by sie z tym pospieszyc bo cywilizacja nadchodzi wielkimi krokami i o ile za pare lat ktos bedzie moze chcial kupic manuala pseudosportowego to juz vana czy auto do miasta niekoniecznie.
tu przyklad: http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4873
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko spokojnie Laughing Laughing wiem ze cos nie teges i juz jutro gazmajster bedzie dzialal. A tak poza konkursem to czy ktos wie czy instalacja "seqent 24" firmy BRC nadaje sie do tego samochodu(voyek 2.4 16v) bo wstyd sie przyznac ale o instal.gazowych nie wiem za duzo Embarassed Embarassed Question
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy sie nadaje ,ale ta instalacja w samochodzie mojego brata dokonala powaznych spustoszen(gniazda zaworowe,zawory,uszczelka) ja natomiast mialam instalowana m/w w tym samym czasie brc just lambda i samochod jezdzi bez zarzutu u nowego wlasciciela. z tym,ze samochod brata to renault:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki Darek za odpowiedz Laughing udalo mi sie porozmawiac na ten temat z
Lukym i powiedzial ze to moje spalanie jest za niskie i koniecznie musze cos z tym zrobic bo narobie sobie klopotow.A nie chcial bym miec takich problemow jak twoj brat.Pozdrawiam Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, zalatwione tak mysle Smile Gazmajstry(sztuk dwa) obejrzeli podlaczyli do komputra i rzekli "KICHA" wiec ja z mina potulnego miska pytam o co chodzi,a oni na to instalacja bajka wtryskiwacze i ta cala reszta dobrane dobrze "ino"program lichutki i ustawienie "tyz". Ale jak sie chlopy wziely do roboty to normalnie az im klucze z rak wypadaly -zmienili program,ustawili po swojemu i orzekli ze juz bedzie dobrze. a tak na powazni to oprocz zmiany oprogramowania to bylo ustawione zbyt niskie cisnienie reduktora i zle czasy wtrysku gazu oraz mieszanka za uboga. mysle ze juz teraz bedzie ok.Pozdrawiam wszystkich "a takie ladne amerykanskie" Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group