www.asu.pl :: Zobacz temat - migajaca kontrolka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

migajaca kontrolka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
maniekmach
*
*


Dołączył: Oct 26, 2005
Posty: 120
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 21:32    Temat postu: migajaca kontrolka Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanko co oznacza migajaca kontrolka silnika?
To że pali się na stałe u mnie jak jade na gazie już przywykłem ale dziś przez chwilę zaczeła migać i znowu świeci na stałe
_________________
FORD WINTSTAR 3.0 L 97r FULL OPCJA
"KIEDY RAZ ZAZNASZ LOTU, BĘDZIESZ CHODZIŁ Z OCZAMI WPATRZONYMI W NIEBO, PRAGNĄC TAM POWRÓCIĆ"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
proper
*
*


Dołączył: Oct 06, 2004
Posty: 110
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...jak mozna przywyknac do palacej sie kontolki silnika? ...a skoro tak co ci robi to że zaczeła migać, moze stwierdzila że tyle czasu daje ci znać że coś jest nie tak, to sam ci poda kody byś coś wkońcu zrobił Smile

...przepraszam ale nie mogłem sie powstrzymać
_________________
Blow-Off!!! ...daj upust swojej mocy!!!
www.properfekt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proper ja ci wybaczam Smile nie chce sie wdawac w niepotrzebna dyskusje ale...jak mozna przywyknac do palenia sie kontrolki check engine? mnie kilka razy w zyciu mignela w roznych autach ,ale tego samego dnia najczesciej auto bylo "na komputerze". ta kontrolka jest najwazniejsza czescia samochodu:) ona ma ci pokazac ze cos nie tak!!! jesli swieci ciagle to ciagle cos nie tak i ty przywykles??? teraz moze stwierdzila,ze nim sie urwie kolo,zatrze silnik,rozleci skrzynia to ci troche pomiga na pozegnanie?
a tak serio: nie powinna sie palic bo jak sie cos bedzie dzialo to nie bedziesz o tym wiedzial. jak miga to znaczy ze juz sie ilosc bledow w kompie nie miesci(imho) lub...naprawde cie juz zegna Rolling Eyes
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
maniekmach
*
*


Dołączył: Oct 26, 2005
Posty: 120
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Dobra,dobra dostałem słowny łomot,ale troche źle to napisłaem.Chodziło mi o to że "przyzwyczaiłem" się,że co jakiś czas zapala mi sie kontrolka i byłem kilka razy z tym na serwisie jest to jakis błąd zwiazany z instalacja lpg.I nikt oczywiście nie wie o co chodzi serwis wini instalatora lpg a instalator odwrotnie itd. więc jak mi sie zapali to odpianam klemę i jest ok,ale teraz sie zapaliła po czym zaczeła miga przez chwilę i zgasła.Ale ogólnie auto jeździ ok, nie zauważyłem nic niedobrego.
_________________
FORD WINTSTAR 3.0 L 97r FULL OPCJA
"KIEDY RAZ ZAZNASZ LOTU, BĘDZIESZ CHODZIŁ Z OCZAMI WPATRZONYMI W NIEBO, PRAGNĄC TAM POWRÓCIĆ"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli w serwisie na kompie nic nie wykazuje,a pojawilo sie to po zalozeniu gazu to wybitnie wina lezy po stronie gazownika
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group