www.asu.pl :: Zobacz temat - Uszczelka pod głowicą windstar 95
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uszczelka pod głowicą windstar 95

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Drejas
*
*


Dołączył: Mar 31, 2005
Posty: 19
Skąd: Iława

PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 13:10    Temat postu: Uszczelka pod głowicą windstar 95 Odpowiedz z cytatem

Wiem że to stary temat jak te samochody ale mój wini ma objawy do wymiany uszczelki , juz raz wymieniałem wtedy poszła na na przedniej głowicy na pierwszym cylindrze od strony wspomagania. Drugiej nie ruszałem a było ty chyba z 5 lat temu.
Jeszcze nie rozebrałem silnika.
Słyszałem że właśnie przeważnie na tym cylindrze pada uszczelka czy to prawda czy tylko mit.
może wypowie się ktoś z większym doświadczeniem, nie którzy piszą że wymieniali już ze trzy razy czy była to zawsze ta sama głowica ?
jeżeli u mnie znowu będzie ten sam cylinder co poprzednio czy warto ruszać tylną głowice?
A jeszcze jedno czy może ktoś wie czy można kupić połowę kompletu naprawczego , albo tylko jedna uszczelkę.
PS
Może ktoś ma na sprzedaż?
drejas@wp.pl
nikt nie wymieniał sam uszczelki ????
co na to z ASU mechanicy ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 16:27    Temat postu: uszczelka Odpowiedz z cytatem

Uszczelke jedna mozesz kupic (napisz na sklep@asu.pl i ci sprawdze). Polowy kompletu nie ma.... Przewaznie leci tylna glowica bo gorsze chlodzenie.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group