www.asu.pl :: Zobacz temat - Ogrzewanie postojowe wodne - Webasto
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogrzewanie postojowe wodne - Webasto

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
RafalP
*
*


Dołączył: Aug 14, 2007
Posty: 72

PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 9:45    Temat postu: Ogrzewanie postojowe wodne - Webasto Odpowiedz z cytatem

Wylicytowałem na allegro coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=251888088. Nigdy nic takiego nie montowałem i dlatego proszę o opinię. Czy to co widać na zdjęciach jest faktycznie kompletem i nic więcej do montażu nie jest potrzebne? Czy ktoś wie jak to się montuje? Gdzie to wcisnąć?
_________________
Pozdrawiam,
Rafa�
-----------------------------------------------------------
Chrysler Voyager 3.3 V6 '96 + sekwencja BRC
Fiat Coupe 2.0 16V plus '96 + sekwencja BRC
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 12:53    Temat postu: montaz Odpowiedz z cytatem

Jak sie to montuje to nie wiem ale fajnie bo jest zasilane paliwem i moze smigac cala noc i nie wyczerpie akumulatora.... Very Happy Znajmowy w salonce ma cos podobnego tylko ze powietrze ogrzewa ale tez jest zasilane paliwem. Z montazem najlepiej zadzwon do poprzedniego wlasciciela i on napewno powie co i jak...
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja montowalem przy swoim Webasto BBW46

w zbiorniku wywiercilem otwor od gory nagwintowalem i zanurzylem tam rurke, pozniej podlaczylem ja do pompki ogrzewania. webasto musialem tez wpiac w maly obieg.

rozcialem wiazke przy wentylatorze i dwa przekazniki zalaczaja mi oba nawiewy-z tym ze musze zdobyc jakies zaworki kulkowe, lub zrobic kryzy, zeby przy ogrzewaniu nie grzalo mi parownika niepotrzebnie.
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group