www.asu.pl :: Zobacz temat - mam problem z alarmem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mam problem z alarmem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
nikodem
*
*


Dołączył: Oct 10, 2007
Posty: 12
Skąd: JĘDRZEJÓW

PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 14:58    Temat postu: mam problem z alarmem Odpowiedz z cytatem

mam voyagera 97 r 3.8l awd i upad mi pilot przestał dzialac auto po odpaleniu chodzi pare sekund i wyswietla sie napia ALARMSET po paru sekundach auto gasnie mam drugiego pilota ale wymienilem w nim baterie i tez nie działa . POMOCY . Co teraz gdzie moge to naprawidz oprucz servisu nr gg 2177764 nr tel 511230673 e-mail mikulscy1@wp.pl Sad Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 15:36    Temat postu: PROBLEM Z ALARMEM Odpowiedz z cytatem

ODŁACZ AKUMULATOR NA 1 GODZ.JEŚLI PROBLEM WYSTĄPI RAZ JESZCZE ODŁACZ GO NA NP.CAŁA NOC.JEDEN WARUNEK.MUSISZ PILOTA MIEĆ SPRAWNEGO ABY WYLACZYĆ BLOKADE KOMPUTERA BO JEŚLI NAJPIERW WLOŻYSZ KLUCZYK DO STACYJKI KOMPUTER ROZPOZNA ,ŻE CHCĄ GO UKRAŚĆ I ZNOWU GO ZABLOKUJE.PILOTA MOŻNA KUPIĆ UŻYWKE ZA OKŁO 100ZŁ.MOŻNA TAKŻE SROWADZIĆ NOWEGO ZE STANÓW Z BATERIAMI KOSZT 40DOLARÓW Z WYSYŁKĄ STRONA.www.keylessride.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nikodem
*
*


Dołączył: Oct 10, 2007
Posty: 12
Skąd: JĘDRZEJÓW

PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 16:27    Temat postu: problem z alarmem Odpowiedz z cytatem

prubowałem tak zostawiłem na noc auto z odłonczona klema minusowa i rano tez nie otworzył moze odłonczyc plusowa na noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nikodem
*
*


Dołączył: Oct 10, 2007
Posty: 12
Skąd: JĘDRZEJÓW

PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 21:43    Temat postu: problem z alarmem Odpowiedz z cytatem

NO NIESTETY ODŁONCZENIE AKUMLATORA NIE POMOGŁO WOGULE NIE KOMUNIKUJE SIE PILOT Z STEROWNIKIEM A JEST NAPEWNO SPRAWNY MA NOWE BATERIE I SPRAWDZAŁ GO ELEKTRONIK NA PRZYZĄDACH POKAZUJE ZE WYSYŁA FALE RADIOWE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy on przypadkie sie nie uzbraja? może alarm "myśli" caly czas ze jeszcze nikt drzwi nie otworzyl i sie uzbraja. centralny normalnie otwiera samochod?
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
nikodem
*
*


Dołączył: Oct 10, 2007
Posty: 12
Skąd: JĘDRZEJÓW

PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 6:54    Temat postu: problem z alarmem Odpowiedz z cytatem

z kluchyka działa normalnie centralny zamek z przyciskow w srodu tez otwiera i zamyka nie otwiera z pilota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to nie wiem jak wyglada ten pilot w srodku ale mozliwe ze ma przelaczniki malutkie np od 1-10 ktore mozna przestawiac gora dół. ustawia się tym "kod" i mozliwe ze ktorys sie przestawil niechcący. Ale to tylko przypuszczenia Smile
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
nikodem
*
*


Dołączył: Oct 10, 2007
Posty: 12
Skąd: JĘDRZEJÓW

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 18:59    Temat postu: problem z alarmem Odpowiedz z cytatem

nadal nic z tym alarmem panowie dajcie jakiegos elektryka sam niedam rady ja jeste z jędrzejowa woj świetokrzyskie ale przecjagne auto na lawecie do krakowa lub na ślask
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group