www.asu.pl :: Zobacz temat - chrysler t&c dorobienie kluczyka i pilota
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chrysler t&c dorobienie kluczyka i pilota

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 14:27    Temat postu: chrysler t&c dorobienie kluczyka i pilota Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.Czy,ktoś wie ile kosztuje dorobienie kluczyka i pilota do chryslera t&c 97 awd 3.8 czy w serwisie w asu też dorabiają.wysłałem zapytanie i czekam na odpowiedz, próbowałem u siebie coś znalezć ,ale nie mają takich kluczy a o pilocie nie wspomnę.podobno są kody tych kluczy czy ktoś je zna. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co pamiętam to zwykły klucz 100pln, z przekładaniem immobilizer'a 150pln a jesli trzeba kodować kluczyk pod autko 250pln. Nie wiem jakie masz rozwiązanie. Niektóre starsze autka miały podobno zwykły klucz, a immobilizer był w pilocie. Serwisów jest pełno - weź sobie ze stacji benzynowej gazetkę typu "Kup auto" będzieś miał pełno ogłoszeń.
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytałem już troche o klucze samo dorobienie klucza nie jest problemem gorzej z pilotem mam pilot 3 przyciskowy z panikiem chryslera.pytałem w serwisie w wrocławiu to koszt klucza i pilota około 1000zł jeśli podam im kod win moga dokładnie określić cene w zależności z czego jest to wykonane. muszą wysyłać zapytanie do USA o piny bo tylko oni mają to zarezerwowane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ty lubisz sobie wszystko utrudniać, pilota się nie dorabia tylko programuje, a jest ich wszędzie pełno np. http://moto.allegro.pl/search.php?category=3&string=pilot+chrysler
tylko wystarczy trochę poszukać.
A co do kluczyka, każdy lepszy zakład zajmujący się kompleksowo dorabianiem kluczy i kodowaniem Ci go dorobi - też wystarczy poszukać, odrobinka wysiłku i załatwione Cool
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group