www.asu.pl :: Zobacz temat - ALARM BLOKUJE KOMPUTER CHRYSLER 3.8AWD 97
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ALARM BLOKUJE KOMPUTER CHRYSLER 3.8AWD 97

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 8:47    Temat postu: ALARM BLOKUJE KOMPUTER CHRYSLER 3.8AWD 97 Odpowiedz z cytatem

OSTATNIO KUPIŁEM CHRYSLER AWD 3.8 97 I MAM PROBLEM Z ALARMEM PONIEWAŻ BLOKUJE MI KOMPUTER.NIE ŚWIECĄ SIE WSKAŻNIK PRZEBIEGU ZMIANY BIEGÓW I NIE PODNOSZĄ SIĘ WSKAÓWKI NA ZEGARACH.PROBLEM USTAJE GDY ODŁĄCZE ZASILANIE NA GODZ.AUTO JEŻDZI NORMALNIE.ALE GDY ZNOWU GO ZAMKNĘ ZOSTAWIE NA OKOŁO 10 GODZ. PROBLEM SIĘ POJAWIA.JEDEN KOLEŚ NACISNĄŁ MI NA PILOCIE PANIK CZY TO MOŻE STANOWIĆ PROBLEM. CZY DA SIĘ TO WOGÓLE NAPRAWIĆ.CZY TO INNA USTERKA.ZNACIE JAKIEGOŚ SUPER ELEKTRONIKA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam sato napisz skąd jesteś i jaki alarm
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze napisz dokładnie, co się dzieje - czy auto odpala, czy nie, jakie kontrolki się zapalają, jakie błędy wyskakują.
Dodatkowo dobrze wiesz że autodługo stało więc należy sprawdzić akumulator i przeczyścić wszystkie połączenia elektryczne z naciskiem na wszelakie masy, sprawdź stan baterii w pilocie.
Ostatnie, przycisk panic służy do pewnych celów ale nie do zabawy- wciskanie go podczas pracy silnika - musi spowodować jakieś nieprzewidziane sytuacje Cool
A auto które kupiłeś to Chrysler Town&Country AWD 3,8 - amerykańska wersja, musisz i tak jechać do elektryka by przystosować lampy do polskich wymogów więc od razu niech przejży Ci instalacje alarmu, dostałeś serwisówkę na której masz schematy Wink
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich.jeśli chodzi o alarm to jest to oryginalny pilot chryslera.wczoraj rano odłączyłem zasilanie na 1 godz i to pomogło.żona sprawdzała jeszcze raz około 18 i jeszcze było dobre a gdy dziś kontrolowałem po 7 już był zablokowany.odłączylem zasilanie na 1.5godz.i nic.klemy na zaciskach błysk.jak przekręcilem stacyjkę czasami pojawiał się serwis i zaraz potem znikal albo czasem pulsował i jak lekko kluczykiem obrót w lewo to serwis gasł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a z tym elekrykiem to będzie szukanie igły w stogu siana.przydał by się przenośny tester .ja myśle ,że można tą bariere pokonać znając odpowiedni profil tej instalacji i można przytym wytypować zestaw odpowiadający tej blokadzie.ja tej elektryki nie znam wogóle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki, ale nie kumam - jaki przenośny tester, jaka bariera, jaki profil, jaki zestaw odpowiadający jakiej blokadzie - to jest samochód, instalacja jest standardowa, schemat masz na serwisówce, alarm jest fabryczny do instalacji nikt nie wsadzał łapek więc wszystko jest oryginalne.
Odpowiedz najpierw dokładnie na zadane pytania, check przy zapłonie zawsze się zapala, a resztydalej nie wiemy, to jak chcesz by odpowiedzieć Ci napytania Question Shocked
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz wskocze do auta i zerkne czy coś się zmienił Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co panowie cud,cud ,jeszcze raz cud.a już chciałem sprowadzać hakera a tu taka niespodzianka Very Happy odblokowałem alarm, włożyłem kluczyk,licze sygnały 5, przekręcam i zaswieciło wszystko.tylko ciekawe jak na długo.anthrax powiedz mi co znaczy door ajar i cruise. ale dokładnie. i opisz mi przyciski na kierownicy z lewej strony tj.od góry ON,OFF.SET. I PRAWA STRONA ACCEL. RESUME.CANCEL. DECEL. CHYBA ,ŻE MASZ COŚ NA KOMPIE TO WYŚLIJ TŁUMACZENIA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sato napisał:
co znaczy door ajar i cruise. ale dokładnie. i opisz mi przyciski na kierownicy z lewej strony tj.od góry ON,OFF.SET. I PRAWA STRONA ACCEL. RESUME.CANCEL. DECEL. CHYBA ,ŻE MASZ COŚ NA KOMPIE TO WYŚLIJ TŁUMACZENIA.


Door ajar - uchylone drzwi
Cruise - włączony tempomat

te przyciski to sterowanie tempomatem:
On - włączenie
Off - wyłączenie
Set - ustawienie tempomatu na aktualną prędkość
Accel - przyspieszenie ustawienia, zwykle o jakieś 3 km/h
Resume - przywrócenie poprzedniego tempa jazdy (sprzed wyłączenia tempomatu hamulcem nożnym)
Cancel - anuluj - pewnie coś jak wyłączenie nożnym
Decel - odwrotność Accel
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sato miałem dokladnie to samo i opisywalem to juz kiedys. róznie bywało raz potrafil odpalic po godzine innego razu po dwóch, albo po dniu. Okazało się że był zimny lut przy zegarach. Teraz wszystko działa a meczylem sie z tym dlugi czas. Bywało tak że potrafilem jezdzic pół roku i był spokój
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sargus
*
*


Dołączył: Aug 18, 2007
Posty: 12
Skąd: władysławowo

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stasheck napisał:


Door ajar - uchylone drzwi
Cruise - włączony tempomat
l

pytanie mam czy kiedykolwiek ta kontrolka gaśnie?
mam też tę kontrolkę koło poziomu paliwa ale ona się wciąż świeci już nie mówiąc że mi ostatnio nie załancza się tempomat. (raz zaskoczy raz nie.) ale kontrolka wciąż się świeci. jedyne co zauważyłem jak szczytuje kody błędów to mruga wraz z heck a raz nie.
proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jaca
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 16

PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
miałem takie same objawy 0 zasilania na zegarach.jak się okazało gdzieś na kablach niebyło styku szczegulnie jak zamokły
a jak wyschły to jż ok.poruszałem troche w przewodach poczyściłem styki i jak ręką odjoł. t&c 97r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaca
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 16

PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i też mi w serwisie powiedzieli że to może być alarm bo są takie objawy auto na chwile odpaliło i gasło.diagnoza imobilaiser w kluczyku ale przecież tam niema imobilazera jest tylko w szarych kluczykach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group