www.asu.pl :: Zobacz temat - SKRZYNIA
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SKRZYNIA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Krisq3
*
*


Dołączył: Jul 11, 2007
Posty: 33
Skąd: Konin

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 20:48    Temat postu: SKRZYNIA Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie czy skrzynia z 2001r od 3.3 V6 bedzie pasowała do rocznika 1996 z tym samym silnikiem??? Niestety moja uszkodził sworzen mechanizmu roznicowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 8:57    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Napisz standardowo .co i jak ,jaki samochod byc moze Wolga ,albo Kamaz.Pozdrawiam
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sworzeń można dorobić albo dokupić, natomiast moim zdaniemskrzynia nie będzie pasowała - zdajesie są inne solenoidy Cool
Po za tym całynowy dyferencjał kosztuje 700-800 zł
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Krisq3
*
*


Dołączył: Jul 11, 2007
Posty: 33
Skąd: Konin

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 19:46    Temat postu: SKRZYNIA Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie chodzi mi o DODGE CARAVAN 3.3 V6 96r. skrzynia a raczej obudowa nie do uratowania sworzen rozwalil obsadzenie pompy oleju czyli obudowa szrot,bebechy uda się uratowac i dyfer też jest cały poza zabezpieczeniem ktore sie ulotniło,Pytałem czy od 2001r bedzie pasowala skrzynia do mojego? ja mam model skrzyni A604
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 9:40    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Moze lepiej kup sama obudowe ,napewno ktos odda po dobrych pieniiadzach ,podeslij pozniej do Anthraxa i masz problem z glowy ,nawet jesli zabraknie ci pozniej jakiejs czesci to Anthrax jest juz dlugo w tym temacie A 604 i napewno cos zaradzi.Pozdrawiam
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krisq3
*
*


Dołączył: Jul 11, 2007
Posty: 33
Skąd: Konin

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 23:42    Temat postu: skrzynia Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie,autko już sprawne.Okazuje się ze skrzynia z 2001r pasuje tylko trzeba wymienić kostkę na 10 pinow tą od wybieraka poniewaz nowe modele maja płaskie piny a stare to jest do 2000r maja okrągłe. Kupiłem cała skrzynie okazyjnie z auta przywiezionego ze stanow w celu sprzedania na czesci,dałem 2900tys za cały silnik z osprzetem+skrzynia+sprzegło+połosie po przebiegu ok 70tys mil. Co do remontu skrzyni to lepiej kupić całą kompletną z małym przebiegiem niż starą naprawiać,ja poprzednią naprawiałem a i tak padła (oczywiście po okresie gwarancji) i w sumie wyrzuciłem pieniądze w błoto około 2800tyś.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group