www.asu.pl :: Zobacz temat - w sprawie radia
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

w sprawie radia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 13:43    Temat postu: w sprawie radia Odpowiedz z cytatem

mam pytanie czy radia w amerykanskich autach sa kodowane ??
a i mam pytanie moze ktos wie ajkie model radia montowany jest w buick lesabre limirted rok 2000 i czy ma wejscie na zmieniarke??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
proper
*
*


Dołączył: Oct 06, 2004
Posty: 110
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...tak maja kod także jak padnie ako to kicha ja musialem dać swoje do elektronika na odkodowanie koszt 50zl wyjscia na zmieniarki maja raczej wszystkie
_________________
Blow-Off!!! ...daj upust swojej mocy!!!
www.properfekt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 6:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze mogli byscie mi powiedziec jaki jest typ tego radia bo moje to taka wierzyczka na kasety i plyty i chcialbym sie czegos wiecej dowiedziec o tym radiu gdyz musze wymienic w nim pare diodek bo sie przepalily ale nie wiem co za radio i jakie diodki i bez sensu niechcem go wyciagac a i czy jest jakis sposob sciagania kodu w nich bez potrzeby serwisu??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i jeszcze mialbym prosbe gdzie i jaka zmieniarke mozna dostac do tegfo radia co mam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
fx
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 54
Skąd: LUBUSKIE

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyjmiesz radyjko to na górnej lub bocznej części będzie napisany model i numer seryjny. Co do zdjęcia kodu to zobacz w papierkach z samochodu powinna być kartka z kodem albo jeżeli było już rozkodowane to może być napisane na obudowie radia. Zadzwoń do serwisu i zapytaj o koszt może świadczą takie usługi po numerze VIN ( jeżeli te radyjko jest konkretnie z tego samochodu) lub numerze seryjnym radia, podadzą oczywiście odpłatnie. Jeżeli czujesz się na siłach możesz spróbować zrobić kod sam tylko niewiem czy akurat w tym radyjku to zadziała bez przeprogramowywania, trzeba wylutować (zakaz używania lutownicy transformatorowej, możliwość uszkodzenia radia-procesora )eeprom od kodu (Voyager do 96r - tego jest najwięcej i najczęściej spotykane i często takie robimy, nawet nie wylutowujemy tylko obcinaczkami wyrywamy, uszkadzamy). Ale jeżeli niewiesz co to eeprom lub niezabardzo z lutowaniem to proponuję zanieść fachowcą zapłacisz pewnie około 100zł za przeprogramowanie i wymianę podświetlania a i pomogą w doborze zmieniarki do transmisji radia Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiesz moze w warszawie gdzie mozna to zrobic bo ja sie na tym niezbyt znam lutowac umiem mam odpowiednia lutownice do tego ale niechcem wyciagac radia zanim n ie poznam kodu bo cholera nie umniem jezdzic bez radia Sad
mam takie radio w swoim
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2000-2001-Buick-Lesabre-Radio-CD-Cassette-Player_W0QQitemZ130148503520QQihZ003QQcategoryZ38640QQcmdZViewItem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
fx
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 54
Skąd: LUBUSKIE

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przykro mi ale na odległość ciężko jest pomóc jeżeli nie mam radyjka przed sobą co do Wawy nieznam tam nikogo ale pewnie na giełdzie samochodowej świadczą takie usługi można załapać kontakt i pofatygować się do siedziby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fx zajmujesz się może przerabianiem radia?, a dokładniej zmiany skoko, zamiast co 0.2 o 0.1? bo kiedys JARECEK cos mowil ze jest mozliwosd zrobienia tego
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ptak1
*
*


Dołączył: Jun 19, 2007
Posty: 184
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Jeżeli chodzi o kody do radyjka, to jeżeli jest to oryginalnie montowane radio w twoim samochodzie i masz do niego książkę to na ostatniej stronie powinna być naklejka z kodem. A tak w ogóle to powiec co masz na wyświetlaczu jak włączysz radio.
Pozdrawiam
_________________
voyager 96 3.3l zagazowany


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
fx
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 54
Skąd: LUBUSKIE

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
slaslu

osobiście nigdy nie robiłem, mogę popytać w śród znajomych serwisów może ktoś robi przeróbki to dam znać
Chyba że to jakieś nowe radyjko marki będącej w sprzedaży w europie to większość ma w menu serwisowym lub pod "magicznymi przyciskami" przełączanie na europe, trzeba poczytać na forach lub sciągnąć instrukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm to jest radio chryslera oryginalne, moge ewentualnie wstawic fotki jak potrzeba- wszystkich numerow seryjnych i zdjęcia płytek na ktorych widac sciezki i wszystkie elementy.
Byłbym wdzięczny gdybyś sie dowiedział czegos w tym temacie Smile
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
maniekmach
*
*


Dołączył: Oct 26, 2005
Posty: 120
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
ja swoje zablokowałem wpisując 10 razy zły kod. Na wolumenie jest taki murowany budyneczek i tam naprawa rtv tam gość w 15 minut mi odblokował i podał kod nic nie wylutowywał(kosz 50 ZŁ)
_________________
FORD WINTSTAR 3.0 L 97r FULL OPCJA
"KIEDY RAZ ZAZNASZ LOTU, BĘDZIESZ CHODZIŁ Z OCZAMI WPATRZONYMI W NIEBO, PRAGNĄC TAM POWRÓCIĆ"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bubuss jeszcze moge sie zapytac kolegi czy moze sprawdzic numr, bo mial kiedys jakis programik do generowania kodu i jakies radio od BMW odblokował
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
maniekmach
*
*


Dołączył: Oct 26, 2005
Posty: 120
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pogadaj z JARECKIEM on kiedyś mi pomógł
zobacz:
http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1128&highlight=
_________________
FORD WINTSTAR 3.0 L 97r FULL OPCJA
"KIEDY RAZ ZAZNASZ LOTU, BĘDZIESZ CHODZIŁ Z OCZAMI WPATRZONYMI W NIEBO, PRAGNĄC TAM POWRÓCIĆ"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hymm do ksiazki nie zagladalem mam do niego ksiazke bo to auto od pierwszego wlasciciela:-) ono nie jest zablokowane tylko chcialem jakoas sie dowiedziec bo cholera chce odlaczyc akumulator i zeby po prostu nie zablokowac go bo niewyobrazam sobie jazdy bez radia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group