www.asu.pl :: Zobacz temat - tanie czesci!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tanie czesci!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2004 20:14    Temat postu: tanie czesci! Odpowiedz z cytatem

szukam jakiegos taniego miejsca z czesciami (nowe/uzywane)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Janusz



Dołączył:
Posty: 0

PostWysłany: Pią Sie 27, 2004 19:13    Temat postu: Części Odpowiedz z cytatem

Mam niezłe rozeznanie. Muszę wiedzieć o jakie ci chodzi. Różni dostawcy różne ceny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rower
*
*


Dołączył: Feb 04, 2005
Posty: 75
Skąd: Bukowno

PostWysłany: Nie Mar 06, 2005 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupuje w bydgoszczy nie jest drogo
nr tel. 509018543


Ostatnio zmieniony przez rower dnia Pon Mar 07, 2005 12:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
*
*


Dołączył:
Posty: 124

PostWysłany: Nie Mar 06, 2005 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu masz w łodzi 426792026
kraków 126842985
i poznań 618141244
wszędzie ja spotkałem sie z podobnymi cenami tylko nowe jak znajde jakąś urzywke dam ci znać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zryfka
*
*


Dołączył: Feb 14, 2005
Posty: 11
Skąd: okolice Katowic

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Jak szukałem lampy do mojego windstara to z przyzwyczajenia rozpocząłem poszukiwania wśród różnych firm reklamujących się sprzedażą części do amerykańców. I dla przykładu tylna lampa w 3 takich punktach kosztowała od 585 do 595zł z terminem oczekiwania od 5 dni do 2 tygodni. Ta sama lampa w serwisie forda w Bytomiu była dostępna za 580zł w ciągu 1 dnia. Natomiast w sklepach internetowych w USA kosztowała od 34-57 dolarów. Z tym że koszt przesyłki tej lampy z usa to było dodatkowe 50 dolców.
W końcu znalazłem w Polsce używaną lampę za 350zł - wizulanie w idealnym stanie - mam nawet wątpliwości czy kiedykolwiek była zamontowana. Ale przy montażu okazało się że lekko odstaje jeden róg.
Wnioski:
1. nie wolno ulegać przekonaniu że w serwisie jest zawsze najdrożej - zawsze należy sprawdzić ich ceny
2. jeśli potrzebujesz kilku droższych części to warto pokusić się o przejżenie sklepów internetowych w usa bo nawet doliczając koszty przesyłki można zaoszczędzić sporą kasę(doliczając nawet cło i vat jeśli kupujący ma pecha). Paczka będzie szła około tygodnia
3.kupując część używaną tak naprawdę nie wiemy do końca co nabywamy, więc raczej nie kupowałbym niektórych asortymentów np. elektroniki no chyba że z montażem bo wtedy zapłata następuje dopiero gdy wszystko jest OK. No i raczej od sprawdzonych i uczciwych sprzedawców cieszących się dobrą opinią np na tym forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj miałem ja przygodę Twisted Evil wjeżdżam z Poznania na leszno patrzę sklepik w oddali z amerykanami no to sru i kupuję Idea Idea Idea
żaróweczki do kierunków facet kasuje po 30zł za sztukę . odwiedzam ASU we wrocku jeden śmiech i te same żaróweczki po 7zł. PO SIEDEM ZŁOTYCH Laughing
polecam wrocław jest tani i w każdym kierunku coś się znajdzię na Buczackiej czy na Legnickiej jest O'K
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rower napisał:
ja kupuje w bydgoszczy nie jest drogo
nr tel. 509018543

Jeśli masz adres do sklepu w Bydgoszczy to wpisz na stronie, często tam bywam moze wybiorę się na zwiedzanie tego sklepu.
Do tej pory kupowałem u www.amerykany.pl i www.fenix.com.pl (niestety często), dostawy szybko i sprawnie.
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
rower
*
*


Dołączył: Feb 04, 2005
Posty: 75
Skąd: Bukowno

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam tylko nr.tel.zadzwoń i zapytaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group