www.asu.pl :: Zobacz temat - Pytanie do posiadaczy Visionów: ile palą wasze samocody?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie do posiadaczy Visionów: ile palą wasze samocody?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 19:43    Temat postu: Pytanie do posiadaczy Visionów: ile palą wasze samocody? Odpowiedz z cytatem

(Proszę o szczere wypowiedzi) Tak jak w temacie, pytanie za 100 punktów. Mój pali średnio 20 litrów benzyny w mieście. Tak się zastanawiam, czy to przypadkiem troszkę nie za dużo. Porównując z tym, co piszecie w innych postach, to chyba jestem rekordzistką. Przyznaję, czasem potrafię wcisnąć gaz w podłogę. Ale czy to jednak nie za dużo. Chyba założę instalację gazową... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sebuss
*
*


Dołączył: Jul 14, 2007
Posty: 28
Skąd: Mazury

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

300m tyle samo łyka z silnikim 2,7 ...w swoim masz chyba troche starsza kostrukcje al to chyba zbytnio nie ma wilekiego znaczenia takze chyba 18-20l w twoim przypadku to norma Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, 300M jest nowocześniejszy...To nie ulega wątpliwości. W końcu to następca Visiona. Chyba jednak założę gaz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 300M z 3,5 litra, właśnie założyłem gaz( instalka SGI firmy BRC z mocnym reduktorem gazu cena 3900 zł) właśnie pobiłem swój rekord, autko spaliło 20 l gazu w mieście, ale instalka dopiero sie układa i będę jechał na ostateczną regulację z tego co chłopaki piszą na forum 300 emek, po regulacji powinien brać w mieście 15l w trasie ok 13-12 l, przy zakładaniu gazu zwróć uwagę na moc reduktora bo mi proponowali instalkę za 3500 zł, ale właśnie reduktor mniejszy i po ok. pół roku czy rok miałbym problemy
dlatego większa kwota ale i święty spokój Very Happy , ajk będzie po regulacji spalanie to potem mogę napisać
podrowienia
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
sebuss
*
*


Dołączył: Jul 14, 2007
Posty: 28
Skąd: Mazury

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jane ja bym gazu nie zakladal puzniej moga byc problemy,,popatz na posty ludzie co maj gaz i sam problematyczne sprawy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta ale 20l pb to trzeba miec swoja rafinerię Laughing
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lelek napisał:
przy zakładaniu gazu zwróć uwagę na moc reduktora bo mi proponowali instalkę za 3500 zł, ale właśnie reduktor mniejszy i po ok. pół roku czy rok miałbym problemy
dlatego większa kwota ale i święty spokój Very Happy , ajk będzie po regulacji spalanie to potem mogę napisać
podrowienia


nawet jak zalozysz dwa reduktory a wtryskiwacze otworza sie na maksa to wkoncu gazu braknie w rurce nawet 8mm. wiec nie bardzo sie zgodze z ta teoria,
jezeli listwa potrzebuje duzego cisnienia to musi byc wzmociony reduktor, albo nawet dwa. ale jesli ja zakladam np wtryskiwacze ktorym male cisnienie jednostajne wystarcza (oczywiscie za pomoca kompensacji to cisnieie wzrasta przy przyspieszaniu) to nie potrzeba jakis smokow itp. zreszta te wzmocnione reduktory to maja tylko inne napiecie sprezyny, ewentualnie przy zaworze wieksza zwore.

wiec kazdy sprzet jest razem dopasowany i nie musisz sie pytac gazownikow o wydajnosc reduktorow (jesli sie znasz lepiej od nich to sobie sam zaloz), bo wcale ci po pol roku nie klepnie.
reduktor wytrzymuje 100-150 000km i czy to wzmocniony czy nie taka samo ma zywotnosc.

a jesli masz na wstepie dac 400zl wiecej ze niby reduktor jest wzmocniony (roznica w cenie reduktora wzmocnionego to 30zl). a caly nowy dobry nowy reduktor kupisz za 250 zl to goscie wymyslili bajke z kosmosu.

ale najwaziejsze jest jak napisales lelek, zeby miec swiety spokoj-wiec jesli jestes zadowolony z instalacji to napewno nie przeplaciles i
zalozyle dobra instalke:)

pozdrowienia

p.s z tego co mi mowil klient ktoremu zalozylem gazownie do 300m 3,5l 2002r to pali mu 12 w trasie i nie przekracza 15 w miescie.

moze i ma racje-te silniki maja spory moment obrotowy na niskich obrotach i jesli ktos nie ma aspiracji sportowych to obroty sie wahaja 2500-2500, bo juz fajnie ciagie i nie trzeba pilowac-ale jak ktos ciagnie caly czas na 4000-6000 no to mysle ze spalanie wzrosnie i to duzo
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 11:15    Temat postu: Re: Pytanie do posiadaczy Visionów: ile palą wasze samocody? Odpowiedz z cytatem

_jane_ napisał:
Mój pali średnio 20 litrów benzyny w mieście.


Ojej... 90zł/100km to rafineria na podwórku obowiązkowa. Nie wiem jak vision ale kumpla 300M 3,5 pali 10-12 na trasie ok. 15-18 w mieście, a on ma ciężką nogę.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, trzeba wiedzieć co się zakłada do auta. Wszystko ładnie wygląda, a później zaczynają się problemy. Jakiś czas temu pozbyłam się zagazowanego Forda. Też miał instalację BRC, zakładaną w cenionym zakładzie we Wrocławiu. Co chwile coś było nie tak. Najpierw nie chciał w ogóle jeździć na benzynie, później, po regulacjach jeżdził, ale okropnie przerywał i szarpał i tak w kółko coś nie tak. Mój tato ma zagazowanego mercedesa i też to samo...Jak sobie pomyślę że mam mieć takie przeboje z Visionem to utwierdzam się w przekonaniu, że co benzyna to benzyna. A że droga, to niestety nie mamy na to wpływu. Wracając do tematu spalania: pojeździłam sobie dzisiaj po mieście spokojnie, delikatnie tak jak nigdy i co się okazało? średnie spalanie 14,9 l Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_jane_ napisał:
No właśnie, trzeba wiedzieć co się zakłada do auta. Wszystko ładnie wygląda, a później zaczynają się problemy...


Na pewno Torped i Luky potwierdzą, że dobra instalacja wtryskowa LPG, dobrze założona nie sprawia problemów. Przyjemność z jazdy wzrasta wtedy wielokrotnie... można jeździć w cenie diesla.
Wybór należy do użytkownika - PB czy LPG. W każdym razie bać się nie trzeba, chyba że gazmistrz zna się na kuchenkach gazowych Smile
Ja wolę LPG w polskich warunkach, jedyna wada to zbiornik zajmujący miejsce koła i jego znikoma pojemność jak na amerykański silnik.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, gdybym założyła LPG, na pewno spałabym spokojniej. Fakt, że tankuję za stówę, trochę się pokręcę po mieście i i zapala mi się rezerwa spędza mi sen z powiek. Nie mówie, że auto dużo pali, tylko cena benzyny jest wysoka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_jane_ napisał:
Tak, gdybym założyła LPG, na pewno spałabym spokojniej. Fakt, że tankuję za stówę, trochę się pokręcę po mieście i i zapala mi się rezerwa spędza mi sen z powiek. Nie mówie, że auto dużo pali, tylko cena benzyny jest wysoka.


To mi tu wygląda, że bierzesz pod uwagę to co komputer pokazuje, bo nie da się inaczej obliczyć spalania, niż bez dwukrotnego tankowania do pełna, najlepiej na tej samej stacji i z tego samego dystrybutora.
Może zatankuj do pełna wyjedź do rezerwy i wtedy przy tankowaniu wylicz, może będziesz spokojniejsza. Jeśli patrzysz na wsakazania kompa po przejechaniu paliwa za 100zł to żaden pomiar.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a myślałam, że wskazaniom komputera można zaufać Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zaufać ale nie po przejchaniu 100km, przy takim małym dystansie błąd pomiaru może wynosić nawet 3 litry. Pierwsze co zrobiłem po zakupie auta to skasowanie wskazań kompa i tankowanie do pełna. Później porównałem wskazania z obliczeniami i wychodził błąd pomiaru nie większy niż pół litra. Po wielu testach wiem że dopiero po przejechaniu powyżej 200km w równym stylu oblicza dobrze (po kasowaniu). Jak poszaleje przez 50km a potem przez 100km pojade spokojnie to potrafi bzdury pokazać - więcej o kilka litrów i odwrotnie też to działa. Pojade 200km spokojnie a potem poszaleje to spalanie wg kompa nie wzrasta znacząco, dopiero na stacji to widać Smile
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli byłam w błędzie. Cały czas pilnowałam wskazań komputera. Nawet nie sprawdzałam, ile benzyny zatankowałam, jaki pokonałam dystans...Może pali mniej, niż pokazuje, ale rownie dobrze może palić więcej Confused Za poradą, zatankuje do pełna, pojeżdże i policzę w tradycyjny sposób, zobaczymy jakie będą efekty
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haj Smile po dlugiej przerwie jako user visiona pozwole sobie wtracic 3 grosze Smile
moj visio w miescie pali 16,2 przy jezdzie takiej normalnej..zadne tam mulenie,zadne wyscigi...ot poprostu jak trzeba jechac to jade, jak trzeba dac kickdowna to deptam i tak mi jakos leci..w kazym razie srednio wychodzi 16,2 a maxymalnie wyszlo 16,5 - mowie tu o realnym spalaniu a nie wskazaniach z kompa! na trasie nie litrazowalem dokladnie ale podejrzewam za cos kolo 12-14 mu wyjdzie...
potem zalozylem u Lukyego sekwencje..spalanie nie zmienilo sie wogole..jak palil tak pali, czyli ~16,2 - celowo napisalem "~" bo to ile pali LPG w duzej mierze zalezy od stacji na ktorej sie tankuje! visio tankowany na markowych stacjach na pelnym zbiorniku przejezdza 450km, na lichej stacji butle potrafi spalic po 330km tak ze roznica jest i to duza!
ps. zagazowania swojej fabriczkji NAPEWNO nie zaluje Smile problemow z instalka mam 0! prawde mowiac gdyby nie to ze na tankowanie trzeba przeznaczyc wiecej czasu i mniej kasy to bym wogole o niej zapomnial Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam, to Luky jest niezłym specem. Mam kawałek do Częstochowy, ale przemyślę czy się do niego nie wybrać aby zamontować instalację. Mam rodzinkę w Sandomierzu, może ich od razu odwiedzę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 14:08    Temat postu: gaz Odpowiedz z cytatem

_jane_ napisał:
Z tego co czytam, to Luky jest niezłym specem. Mam kawałek do Częstochowy, ale przemyślę czy się do niego nie wybrać aby zamontować instalację. Mam rodzinkę w Sandomierzu, może ich od razu odwiedzę Smile


Trzeba przyznac ze malo jest fachowców od gazu a o lukym slyszalem tylko same dobre opinie Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tacy ludzie są nam potrzebni Smile Wypróbowani i wiarygodni. Chyba będę dzwonić do Luky'ego i umawiać się na montaż instalacji Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej:)
w fordzie tempo(usa)mialem mieszalnikowa instalacje brc just lambda. taka dosyc wypasiona z kompe, emulatorami wtryskow itp. dzialala nienagannie przez 4 lata(auto mialo ponad 100tys przy instalacji). zero strzalow i innych takich.
teraz mam pontona 3,8 litra z przebiegiem 100tys.km. od kilku tysiecy zalozny gaz. oczywiscie u luky'ego. auto jezdzi tak samo na gazie jak na benzynie. pali w miescie 15 benzyny i 17 gazu(wartosci maksymalne) srednio pali odpowiedznio 13-14 benzyny i 15-16 gazu. nie bylem jeszcze na regulacji-tak pali instalka od luky'ego po kilkuminutowej instalacji w dniu zakladania:) dla mnie bomba. dodajac do tego dokladnosc zamontowania,estetyke i szybkosc oraz cene...niema facet z kim konkurowac bo to inna liga!!!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój rekord spalania w visionie to 16,2 litra LPG... było to w zeszłym tygodniu przy 37 stopniowym upale (klima miała do zbicia 17 stopni), vision fruwał po całej Polsce z V>>130kmh (bywało i po 200, średnia powyżej 100) od miasta do miasta no i dużo kręcenia po terenach miejskich. Wskazanie komputera nie wyszło poza 14l ale to tak jest, gdy mocno dajesz w palnik to pali dużo więcej gazu niż pokazuje komputer...

Przy normalnej w miare spokojnej jeździe (swoja drogą pojęcie względne - gdy mam pasażera to ten po 10 minutach jazdy łapie za rączkę nad drzwiami Laughing ) i włączonej non stop klimie auto bierze między 13 a 14,5 l gazu. W zimie gdy klima była całkowicie wyłaczona (awaria czujnika ciśnienia i odłaczyłem klimę do wiosny) auto paliło między 12 a 13,5 litra LPG. W jeździe typowo "korkowej" wychodzi mi 15 do 15,5 litra LPG.

Trochę pocudowałem ze swoim visionem... strumienica zamiast katalizatora, wyjęte przewężenie w kanale dolotowym powietrza, wkład filtra KN mokry (nie stożek tylko wkładka do obudowy), 10ml ceramizera... dokładałem te rzeczy sukcesywnie i nie zauważałem specjalnie poprawy osiągów czy zmniejszenia zużycia paliwa, wręcz uważam że to ostatnie trochę się zwiększyło od czasu kupna auta... ale obserwując wyniki kolegów mam powody do zadowolenia z mojego egzemplarza Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wnioskuję, że plasuję się w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o spalanie w Visionie. Ale wiadomo, składa się na to wiele czynników. Nie tylko sposób jazdy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
SMOK
*
*


Dołączył: Aug 04, 2006
Posty: 15
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie tak orientacyjnie posiadam Durango 5,7 HEMI z 2004 roku
na instalacji wtrysk ciekłego gazu JTG firmy ICOM i całkiem fajnie sobie radzi z ta pojemnoscia
spalanie gazu na trasie srednie 130 km/h ok 19 litrów w miescie 21 litrów.
tylko zbiornik mały (zasieg ok 240 km)

Pozdrawim
SMOK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jane, nie jesteś najlepsza. Mój Vision pali 20-22 gazu po Wrocku. Jednak często są to krótkie trasy więc nie zdąży się nawet zagrzać. Jeżdżę raczej ostro i kolubryna mocno się kiwa ale po to jest 3,5 litra żeby z nich korzystać. Przy eksploatacji na dłuższych traskach miejskich niechętnie schodzi poniżej 20. Na trasie przy 120-130 i bez szaleństw jest około 10 LPG i myślę że to dobry wynik. Szybciej to i od razu wyraźnie więcej. Wyniki podawane przez Almado dla mnie wogóle nie do osiągnięcia Sad Ale jakoś się nie do końca przejmuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A instalację mam najzwyklejsza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rico_wr, ale zawsze to gaz. Na pewno mniej odczuwasz to finansowo. Już prawie podjęłam decyzję o montażu gazu. Troszkę kaski nazbieram, będę pić nieco mniej piwka Laughing i może w przyszłym miesiącu się uda.
_________________
Kiedyś: Eagle Vision 3,5 1994
Jeep Wrangler 4,2 1988
Jeep Wrangler 4,0 1998
Dodge Dakota 3,9 1998
Teraz: Pontiac Grand Prix LJ 4,9 1978
Poza tym niezniszczalny Mercedes 190D i fajny Nissan Sunny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak te nasz pszczolki nie sap przystosowane na paliwo za 4,62złSmile)
ale kiedys zastosowalem metode i jezdzilem na wskazaniu chwilowym hehe mozna sporo zaoszczedzic i aspiracje sportowe miekna jak na wskazniku zaswieca sie 70l jezdzac na tym ja schodze srednio na miescie do 13-14 bez aspiracji sporrtowych no ale jak sie zalacza to 20 lyka:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group