www.asu.pl :: Zobacz temat - Zakupy w asu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy w asu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Pyritz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2007
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 7:31    Temat postu: Zakupy w asu Odpowiedz z cytatem

Witam.

W poprzednim tygodniu nabyłem rozrząd do Voyagera 99r 2,4l. Rozrząd doszedł w 3 dni pod Szczecin. Pani z serwisu asu twierdziła, że pośród całego kompletu znajdzie się też obudowa. I tu pierwsza pomyłka, obudowy brak. Wspomniała tez, iż za chwilę ktoś z serwisu napisze mi maila jak poradzic sobie ze starą obudową aby dopasowac nowy rozrząd. Jak dzwoniłem we wtorek po południu to oświadczyła, że właśnie ktoś usiadł do kompa i w tej chwili pisze do mnie. Muszę przyznac,że obawiam się o jego zdrowie, gdyż pewnie pisze do chwili obecnej bo ja tego maila nie mam. Jak mechanik mój rozebrał rozrząd okazało się, że potrzebne są jeszcze uszczelniacze do wałków. Zadzwoniłem ponownie do asu żeby Pani podała mi nr tego ustrojstwa, a ja się sam postaram to zdobyc. Pani była jednak na tyle uprzejma, iż wysłała (gratis!!!) te uszczelniacze w poniedziałek zwykłym listem aby było szybciej. Auto stoi rozebrane i czeka na uszczelniacze. Dzisiaj moje nerwy zostały mocno nadwyrężone bo spodziewałem się już maksymalnie dzisiaj tego listu. Dzwonię na pocztę i dowiaduję się, że nie ma takiego listu. Przeciez można szału dostac. Pani gubi się w zeznaniach. Niepotrzebnie grała taką dobrą i jak twierdzi wysłała gratisowo te uszczelniacze skoro do tej pory nie ma tego. I nie chce mi się wierzyc, iż to poczty wina bo Pani kłamie na każdym kroku. Przepraszam za ten wylew gniewu i żalu ale cholera mnie wzięła. Wiem, że trudno dostac niektóre części i nie chcę palic mostów bo byc może jeszcze zapukam do asu ale uzbroję się w cierpliwośc.
Pozdrawiam tą Panią Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa.

Nie ma się co, o mnie w ASO Chryslera zapomnieli przez miesiąc ... a pieniądze na ich koncie leżały.
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie mialem problemu ..
tj nie gadam z kobietami o sprawach technicznych Wink moze to mnie ratuje.
jakby co to nie wal na forum tylko zadzwon do Rafala .. on ta wyprostuje towarzystwo i znajac go, przesle ci kurierem potrzebny sprzet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba bylo bezposrednio do Rafala dzwonic a nie wylewac zale na forum,z autopsji wiem,ze reakcja byla by natychmiastowa
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 10:38    Temat postu: Re: Zakupy w asu Odpowiedz z cytatem

Pyritz napisał:
Witam.

.... Niepotrzebnie grała taką dobrą ....


no wlasnie -to byl jej blad

powinna powiedziec : bedzie jak bedzie, teraz mam przerwe sniadaniowa:)

wiem jak to jest, jak auto stoi-ludzie dostaja szalu-bo maja wyjazdy, wczasy itp i itd. i auto gotowe kazdy chcialby miec najlepiej na wczoraj-w dzisiejszych czasach auto jest na pierwszym miejscu, telefon, komputer itp. a czlowiek (mechanik czy ta pani to tez czlowiek) i ewentualnie rodzina juz sa podrzednej wartosci

nie ma sie co zloscic, auto sie popsulo i juz, to jest tylko zecz martwa i nie mozna miec pretensji do mechanikow czy sprzedawcow o byle uszczelke
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 10:58    Temat postu: Re: Zakupy w asu Odpowiedz z cytatem

[quote="luky"]
Pyritz napisał:
nie ma sie co zloscic, auto sie popsulo i juz, to jest tylko zecz martwa i nie mozna miec pretensji do mechanikow czy sprzedawcow o byle uszczelke



oj!! czasmi mozna miec pretensje..........bo niektorzy przeginaja!!


Natomiast u Rafala robilem 2 albo 3 razy zakupy, nigdy nie bylo zadnego problemu, ekspresowa paczka, zawsze wszystko sie zgadzalo! Jaka pani?? to juz nie on tam siedzi??

POZDRAWIAM
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Pyritz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2007
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V ja nie wylewamżali tylko dostałem szału. Jeśli chodzi o telefon do rafała to próbowałem dzisiaj w akcie rozpaczy rano dzwonic ale nr nie odpowiadał. Zadzwońcie keidykolwiek na nr podany na stronie jako serwisowy i zobaczycie (usłyszycie) że kobitka odbiera. W całej tej historii któregoś dnia po moim kolejnym telefonie z prośbą o maila stwierdziła wręcz " Rafał nie odpisał? On jest zakręcony". To są jej słowa!!! Ja wszystko mogę zrozumiec i nie dziwcie się (niektórzy) że krew zalewa jak brakuje tylko dwóch uszczelek i nic nie można bez tego zrobic. Dzisiaj zamówiłem w serwisie w Szczecinie i mają byc jutro około 10-tej ale za 38 zeta za sztukę. Gdybym wiedział, że tak długo Pani będzie mnie zwodzic już dawno bym je miał. Zaraz ktoś napisze czemu od razu nie zamówiłem w serwisie to niech się wczuje w moją sytuację. Kobitka mówi, że w poniedziałek wysłała i pewnie jutro (tj wtorek najpóźniej środa będzie). Nie ma do dzisiaj.
Nic się nie popsuło tylko po zakupie auta chcę wymienic rozrząd m.in.
Wierzcie mi, że jestem z natury spokojny ale ta sytuacja mnie rozrażniła. Właśnie jutro miałem jechac na tydzień wypoczynku. Na gasnicy chyba polecę! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze ze piszesz warto wiedziec na przyszlosc . urlop krotszy ale napewno sie uda. pozdr
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę aby wyszło, że bronię kogoś z ASU, ale z panią Sylwią nie miałem nigdy probelmów.
Natomiast jeśli chodzi o pocztę polską to jestem do niej bardzo uprzedzony. Jakieś 5 miesięcy temu zamówiłem u kolegi z allegro kierunkowskaz do Luminy. Dogadaliśmy się co do wszystkiego i paczka została wysłana, więc czekam...2 dni, 3 dni, 4,5, Dzwonię do niego, gadamy, on zdziwiony tym , że paczki nie ma-przesłał mi zaraz na maila-fotkę dokumentu nadania. No to mówię: jest spoko , paczka zaraz powinna dojść. Czekałem dokładnie 2 tygodnie na paczkę wysłaną priorytetem. Nigdy w życiu nie wyrzuciłem z siebie tylu obelg pod adresem jakiegoś urzędu co przez ten okres czekania... W Polsce paczka odległość 300 km pokonuje w tempie piechura. Załamka.
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 14:59    Temat postu: ASU Odpowiedz z cytatem

To teraz ja sie musze wypowiedziec... Confused Dlaczego zamówienie nie zostało złożone pod numerem tel. 698-741-741. Ja zajmuje sie wysylkami czesci i zamowieniami przez internet (Rafał Pater). W Warsztacie realizuja wysylkę sporadycznie. Powiedzieli mi ze zrealizuja to zamowienie, gdyż zostało złożone tel. pod numerem 071 37-69-61 (dostalem tez e-maila ale przeslalem go na serwis@asu.pl) wiec nie zajmowalem sie tą sprawa Confused Tak samo wiem ze e-maila mieli wyslac ale nie wiem czemu nie wyslali.

Jesli chcesz to zadzwon do mnie w Poniedzialek to zbadam cala sprawe i wtedy odpowiem co i jak bo w tym momencie ciezko mi sie wypowiadac. Prosze nie mylic Sklepu internetowego z warsztatem ( http://asu.pl/portal/html/modules.php?name=Top ) .
Ci co u nas juz zamawiali (a zrealizowalismy juz mnostwo zamowien) znaja nas i nie mielismy ani jednej skargi na sklep internetowy Very Happy

Jutro napewno też zadzwoni ktos z serwisu i wijasni cala sprawe osobiscie.

Pozdrawiam i nie pozostaje mi nic innego jak przeprosic oraz przypomniec, że czesci na wysylke prosze zamawiac :

ASU
Rafał Pater
kom. 698-741-741
www.asu.pl
www.sklep.asu.pl
sklep@asu.pl

Zamawiając przez serwis robi się straszny bałagan... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group