www.asu.pl :: Zobacz temat - filter paliwa stratus-przegibane
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

filter paliwa stratus-przegibane

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krymekx
*
*


Dołączył: May 09, 2007
Posty: 39

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 16:18    Temat postu: filter paliwa stratus-przegibane Odpowiedz z cytatem

no moi drodzy-wymienilem filter paliwa przy moim stratusie-i mowie wam ze to chyba byla najgorsza praca jaka wykonalem przy aucie(najuciazliwsza)otoz dla nieznajacych tematu filter znajduje sie nie z przodu lecz z tylu auta i niespodzianka:miedzy podloga a zbiornikiem paliwa.trzeba zdjac zbiornik(lub go opuscic-ale lepiej zdjac)by wymienic filterek.nic wiecej nie trzeba:klucz 13 ,kanal i szczere checi(poza cierpliwoscia)pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A se wymyślili Very Happy Nie dość, że trzeba wyjeździć benzynkę prawie do końca to pewnie jeszcze trzeba sie namęczyć z odkręceniem zbiornika. Wiadomo, zapieczone nakrętki... może się coś urwać... a nie daj Boże spawać Twisted Evil Współczuję Crying or Very sad
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie przegwizdane. Ale nie jest tak źle. Jest korek spustowy, a zbiornik trzyma się tylko na dwóch taśmach stalowych. Ale fakt, pomysł przedni. Tak jak z akumulatorem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spodziewałbym się takich wynalazków po Chryslerze, a tu taka niespodzianka Laughing
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w małych osobowych zdażają się takie niespodzianki. Myślę że wynika to poniekąd z tego że w bardzo ograniczonej powierzchni upakowali wszystko co możliwe. Pod maskę V6 ciężko łapsko wsadzić...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
krymekx
*
*


Dołączył: May 09, 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiscie jest korek spustowy i zbiornik na dwoch tasmach-niby proste a jednak.dla pocieszenia powiem ze filter jest dosc duzy i pewnie dlatego tak umieszczony bo przy jego absorbcji zanieczyszczen to wymienia sie go pewnie raz na cale zycie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że raz na życie. Bo dopiero co założyłem z powrotem zbiornik Smile
_________________
Cirrus 2,5 LXI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
krymekx
*
*


Dołączył: May 09, 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze raz na cale-w koncu ma pojemnosc prawie szklanki-nie kojarze tak duzych w innych autach(a przy kilku widzialem)wiec ja spie spokojnie nawet gdyby przyszlo mi sie ozenic z tym autem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w audi mam taki jak pół butelki od mleka, a już dwa razy wymieniałem... Confused
_________________
Cirrus 2,5 LXI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group