www.asu.pl :: Zobacz temat - windstar 3,0
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

windstar 3,0

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
LOKI
*
*


Dołączył: Mar 08, 2005
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 09, 2005 10:13    Temat postu: windstar 3,0 Odpowiedz z cytatem

hej mam zamiar zakupić forda windstara który ma uszkodzona skrzynie.Jestem z Lubelskiego i tu za remat chca od 4.000zł do 7.000zł a za wymiane skrzyni 6.000zł troche to sporo a ruznicy pomiedzy maxymalna cena naprawy a wymiana troche nie rozumie... :?: przeczytałem na waszych stronach ze skrzynie przy silniku 3litrowym sa strasznie awaryjne...w serwisie powiedzieli ze sa one taki samme..prosze o jakieś porady...bo nie wiem czy warto się w to wszystko pchać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Sro Mar 09, 2005 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trudno mi coś powiedzieć nie jestem spesem.
Ale jak sam decydowałem się na Winiego, chciałem zciągnąć z Miemiec a tam są wyłącznie 3,0. Obdzwaniałen różne swrwisy USA które znalazłem w sieci i generalnie za wyjątkiem 1 odradzali mi ten motor. Tymbardziej ze interesował mnie 8-9 latek. Wszyscy zalecali 3,8 200KM.
Ostatecznie kupiłem 3,8/95 150 KM i na razie jestem zadowolony.
Kwestią jest też cena za którą mozesz go kupić , włożone środki i końcowa kalkukacja.
Decyzja jak zwykle pozostaje kupującemu.

Pozdrawiam Wojtek Windstar 3,5-95 gaz


Ostatnio zmieniony przez wk dnia Sro Mar 09, 2005 14:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 09, 2005 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj.
Porozglądaj się po forum a napewno wiele ciekawostek się dowiesz i w serwisie nie będą z tobą rozmawiać jak z "żółtodziobem" któremu można wszystkko wcisnąć. (Bez obrazy)
Dzieki forum wiele się dowiedziałem o amerykańskich wozach. jeżdżę takim i jestem bardzo zadowolony.
Pozdrawiam Wojtek
___________________________________
Dodge caravan 3,3LE gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Mar 09, 2005 21:36    Temat postu: Hmmm Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie jak pisze wk to ten 3 litrowy jest najgorszym silnikiem montowanym w Windstarach.

1. 3.8 200 KM
2. 3.8
3. 3.0

Jednak nie jest powiedziane ze bedzie sie psul. Zalezy na jaki silnik sie trafi ( czy zadbany i ile przejechane ) itd. Jezeli bylby w dobrej cenie, zadany w srodku to czemu nie. Ja nie widze przeciwskazan. Co do skrzyni to w 3.8 jest rownie awaryjna, ale jesli jezdzi sie z glowa i dba sie o skrzynie to nie powino byc problemu ( szczegolnie jak bedzie zrobiona ). Co do ceny naprawy i drugiej skrzyni to nie bede sie wypowiadal.... Wybor pozostawiam Tobie.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group