www.asu.pl :: Zobacz temat - zdalne sterowanie zamka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zdalne sterowanie zamka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ptak1
*
*


Dołączył: Jun 19, 2007
Posty: 184
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 13:53    Temat postu: zdalne sterowanie zamka Odpowiedz z cytatem

Witam
Od nie dawna jestem posiadaczem Voyagera z 96 r. silnik 3,3l
Kupiłem go z jednym zestawem kluczyka i pilota do centralnego ponieważ poprzedni właściciel powiedział że on miał tylko jeden kluczyk z pilotem, no i troszkę się obawiam czy mówił prawdę. Moje pytanie brzmi czy można zmienić częstotliwość pilota tak by ewentualnie drugi pilot jak się znajdzie w pobliżu (przypadkiem) nie mógł otworzyć mojego autka.
Proszę o pomoc pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 17:54    Temat postu: pilot Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Czesto auta wystepuja tylko z 1 pilotem.... Raczej bym sie tym nie przejmowal. Ale nie wiem czy mozna zmienic kodowanie. Mysle ze najpredzej dowiesz sie o to w Chryslerze. Nie znam nikogo kto by cos takiego robil. Jesli obawiasz sie o samochod to zamontuj ukryty wlacznik itp. Dla pocieszenia powiem, ze tych aut raczej nie kradna wiec mozesz spac spokojnie Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ptak1
*
*


Dołączył: Jun 19, 2007
Posty: 184
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedz, a jeżeli chodzi o wyłącznik to najlepiej do czego go podłaczyć co odcinać co jest najprostrze
zapłon, napięcie czy dopływ paliwa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
viwaldi
*
*


Dołączył: Jun 28, 2007
Posty: 53
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Posiadając oryginalny jeden kluczyk - pilot, możesz dorobić następny, ale nie ma możliwości przeprogramowania pilotów na inną czestwotliwość (oficjalnie) można to zrobić mniej oryginalnie, u kolegów od autoalarmów i podobnym magików :). Ale sposób ASU jest najprostrzy, najpewniejszy i dużo tańszy od przeprogramowania.

Poz
_________________
Dodge Grand Caravan 96' LE 3,3 Canada zagazowany- Sprzedany Sad
Ford Explorer III 02' 4,0L wersja XLS zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ptak1
*
*


Dołączył: Jun 19, 2007
Posty: 184
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Dzięki za odpowiedź z tym wyłącznikiem macie racje jak to mówią (najprostrze sposoby są najlepsze ) kiedyś miałem reno i właśnie zamontowałem sobie taki wyłącznik (odcięcie zapłonu) no i przyszły wczasy wyjazd i na parkingu nad morzem w biały dzień wyłamane zamki drzwi otwarte a autko nadal stoi. Razz
Tak więc mam przed sobą całą Sobotę więc coś wymyśle
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 12:03    Temat postu: patent Odpowiedz z cytatem

Swojego czasu zrobilem odciecie zaplonu pod wlacznikiem halogenow (ktorych defakto nie bylo w aucie). Wszyscy szukali wlacznika odciecia i nikt nie znalazl Very Happy (pod latarnia zawsze jest najciemniej Very Happy ), a wystarczylo wlaczyc halogeny....
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry pomysl:)
ja stosuje metode na kontaktron. umieszczasz kontaktron w dowolnym miejscu pod tapicerka lub jakas zaslepka, podlaczasz pod przekaznik ,ktorym odcinasz zapon,pompe paliwa lub co tam chcesz:)
i teraz szukaj przelacznika Laughing
...a wystarczy breloczkiem od kluczy w ktorym masz maly magnesik neodymowy dotknac miejsca z kontaktronem i odpalisz:)
polecam jeszcze zrobic obwod awaryjny z przepalonym bezpiecznikiem. jesli sie cos w systemie zwali to zakladasz sprawny bezpiecznik i jedziesz:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ptak1
*
*


Dołączył: Jun 19, 2007
Posty: 184
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za propozycje wszystkie ok. w tym przypadku jak to się mówi wszystkie chwyty dozwolone a możliwości mnóstwo, a im prościej tym lepiej
Pozdrawiam
_________________
voyager 96 3.3l zagazowany


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group