www.asu.pl :: Zobacz temat - ABS
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ABS

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Sro Lut 16, 2005 13:42    Temat postu: ABS Odpowiedz z cytatem

mam problem z abs-em .jak jest wilgoć lub mróz załącza mi się kontrolka (ABS) i nie działa abs koła kręcą się o'k nic innego z hamowaniem złego się nie dzieje ...CZY KTOŚ MIAŁ PODOBNĄ SYTUACJĘ . ALBO WIECIE JAK ZLIKWIDOWAĆ TĘ USTERKĘ ... WIELKIE DZIĘKI zbyszko.d@wp.pl Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Sro Lut 16, 2005 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety trochę powalczyłem z ABS-em , trwało to sporo czasu i jak się okazało było bardzo niebezpieczne (całkowity brak hamulców na tylnej osi) poczytaj moje posty z zaprzyjaźnionego forum to zaoszczędzisz sporo kasy i czasu Wink http://www.reklama.home.pl/FORUM/viewtopic.php?t=185 oraz tutaj http://www.reklama.home.pl/FORUM/viewtopic.php?t=222
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki TOMEK jeszcze co prawda nie skończyłem problemu z ABS-em ale mam obraz jak w tym temacie się kręcic i nie dać się wyrolować frajerom ... jak załatwię problem dam odpowiedź na forum . co było przyczyną i jak została usunięta zbyszko Idea [/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 23:43    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Sprawdz kosc przy HCU ( 24 piny ) i bezpiecznik. Moze tez ktorys z czujnikow siedziec Confused

Pozfdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wilgocią w naszch warunkach jest tragedia do tego dochodzi sól i mamy kopot jak sie gdzieś dostanie polecam najpierw przejrzenie złączek czujników ABS które znajduja sie na przewodach idących od kół do sterownika po drodze masz napewno złączki w których jak sie pojawi troche wody z sola to automatycznie sterownik wykrywa zwarcie czujnika ABS i go wprowadza w tryb awaryjny czyli masz hamulce aczkolwiek bez ABS Smile. Po rozłaczeniu i wyczyszczeniu złącza przesmaruj wazeliną techniczną dosyc obficie i wtedy na kilka wiosen masz spokój bo żaden syf tam nie wpłynie Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki za porady Rolling Eyes zabieram się na kanale za jazdę po przewodach Shocked Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group