www.asu.pl :: Zobacz temat - Klima w Grand Voyager 3,3 96
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klima w Grand Voyager 3,3 96

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia
*
*


Dołączył: Jun 11, 2007
Posty: 54
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 15:53    Temat postu: Klima w Grand Voyager 3,3 96 Odpowiedz z cytatem

Witam.

mam problem, padła mi klima, podobno (tak twierdzą w krakowskim servisie Bosch'a w którym zawsze nabijałam klimę) muszę wymienić SPRZĘGŁO od sprężarki klimatyzacji, a nie bardzo wiem gdzie to kupić... Sprężarka w komplecie to około 1.700zł plus robocizna, nie mam zamiaru tyle płacić bo pojeżdżę autem max 6-8 m-cy więc chcę zrobić to jak najmniejszym kosztem, byle działało.
Czy ktoś z miłych panów mógłby mi pomóc, ewentualnie polecić jakiś tani warsztat który sprawdzi mi czy to na pewno to i czy nie da się tego zrobić jakoś "na krótko" powiedzmy Wink czy może złom w pobliżu krakowa, gdzie kupiłabym to sprzęgło jeśli to faktycznie pomoże? W Bosch - Gładysek powiedzieli, że naprawią to za 200-300 zł tylko muszę mieć tą część.... Jestem w stanie zapłacić za całość z robocizną max!!! 500zł
_________________
Plymouth Grand VOYAGER 3,3l 96 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 7:57    Temat postu: sprzeglo Odpowiedz z cytatem

Takie sprzeglo wystepuja w komplecie ze sprezarka. Trzeba poszukac uzywanego sprzegielka. Jednak nie znam firmy gdzie tym handluja. Trzeba szukac po Allegro itp. Ewentualnie dzownic po firmach ktore zajmuja sie wylacznie klimatyzacja i pytac czy nie zostalo im gdzies takie sprzegielko np. z zatartej pompy....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sylwia
*
*


Dołączył: Jun 11, 2007
Posty: 54
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiedź z serwisu Chryslera - Sprzęgło kompresora występuje wraz z kompletem łożysk i kosztuje 1506,- brutto, a cały kompletny kompresor kosztuje 2520,- brutto
Rozesłałam maile do różnych serwisów, może faktycznie znajdę używane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
sylwia
*
*


Dołączył: Jun 11, 2007
Posty: 54
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra, bez klimy jeżdżę i jest znośnie, na razie sprzęgło olewam.
Natomiast mam kolejny (chyba) problem. Oddałam auto na myjnię i chłopaki wyrwali mi tą wajchę od "ręcznego". Nie całkiem, ale wystaje i nie chowa się całiiem do środka. Wprawdzie wszystko działa, ale przez większą częś jazdy śmieci mi się BRAKE Evil or Very Mad Wie ktoś ile będzie mnie kosztowała naprawa tej usterki bo strasznie nie mam kasy Mad a mechanik ostatnio wziął 50zł za stwierdzenie, że muszę kupić w Chryslerze moduł sterujący wentylatorami i wrócić do niego to mi zamontuje, po czym wróciłam i za montaż wziął kolejne 50zł, zdzierca.
_________________
Plymouth Grand VOYAGER 3,3l 96 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group