www.asu.pl :: Zobacz temat - Silnik gasnie po przełączeniu na R
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Silnik gasnie po przełączeniu na R

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Sro Mar 02, 2005 23:18    Temat postu: Silnik gasnie po przełączeniu na R Odpowiedz z cytatem

Zaobserwowałem dziwne zachowanie się skrzyni. Podczas jazdy na krótkich odcinkach lub na dłuższych z mniejszą prędkością wszystko jest ok, ale jeśli jadę dłużej z predkością 110-120km/h po zatrzymaniu i przełączeniu na R silnik gasnie, po natychmiastowym uruchomieniu i włączeniu R znowu gaśnie. Wiem, że Pontiac TS to nie jest auto wyscigowe ale czasem trzeba jechać troszkę szybciej tym bardziej, że po ostatniej regulacji gazu nie kosztuje to tak wiele (spalanie przy tej predkości 13l/100km). Zauważyłem to kiedy musiałem zawrócić na szosie a potem powtarzało się to przy próbie podjechania tyłem pod dystrybutor gazu na stacji benzynowej.
Napiszcie czy mam się tym bardzo martwić czy przyjąć, że jak juz gdzieś jadę to przodem a cofać dopiero po przerwie Wink
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Mar 03, 2005 1:40    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Heh. Nie spotkalem sie z takim przypadkiem i szczerze mowiac nie mam pojecia nawet co moze byc przyczyna Confused Ze gasnie przy wrzuceniu wstecznego to mozna jeszcze by szukac i sie domyslac ale ze po jedzie z prekoscia 120 gasnie po wlaczeniu R to nie mam pojecia. Nawet nie wiem od czego zaczac Confused . Dzis juz kiepsko mysle ( moze jutro przyjdzie mi do glowy jakis pomysl Very Happy )

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 03, 2005 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to elektryka? To wszystko nie musi być związane z prędkością. Tak akurat trafiło CI się po takiej jeździe.

Wojtek
_____________________________________
Dodge caravan 3,3LE gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Mar 03, 2005 14:16    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

WMA ma racje . To rzeczywiscie moze byc problem z elektryka Confused Tak czy inaczej rzadko spotykany przypadek. A moze to byl przypadek e akurat po szybkie jezdzie Ci zgasl Confused .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotrek
*
*


Dołączył:
Posty: 124

PostWysłany: Czw Mar 03, 2005 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem kiedyś podobny przypadek ale to był żle wyregulowany gaz na niskich obrotach i po szybkiej jeżdzie też czasem gasł na parowniku masz górne i dolne pokrętło spróbuj ustawić obroty biegu jałowego na troche wyższe. Pozdrawiam
Ford Aerostar 3,0l. 95r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group