www.asu.pl :: Zobacz temat - Żarówki tylnych lamp WINDSTAR
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żarówki tylnych lamp WINDSTAR

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
markizaa
*
*


Dołączył: Dec 22, 2004
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 0:18    Temat postu: Żarówki tylnych lamp WINDSTAR Odpowiedz z cytatem

Witam. Może ktoś mi podpowie jak wymienić żarówki w tylnych lampach w windstarze , czy płyn do spryskiwacza tylnej szyby jest pobierany z tego samego zbiornika co do spryskiwania przednich szyb , jeżeli nie to gdzie jest wlew , oraz mam pytanie w związku z przednim reflektorem , mianowicie ułamała mi się sprężynka trzymająca żarówkę , czy jest możliwość naprawienia tego czy trzeba wymienić wkład reflektora . pozdrawiam Marek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 13:29    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

lampyz tyłu odkręcamy i wymieniamy żarówki spryskiwacz pobiera płyz z zbiorniczka z przodu (tył i przod spryskiwacze ten sam układ ) jeśli ci tył nie psika to pewnie węrzyk szlak trafił - miłego szukania a sprężynke naprawisz bez problemu najłatwiej podebrać ze szrotu od czegos tam i podmienić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
markizaa
*
*


Dołączył: Dec 22, 2004
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam . Dzięki za wskazówki. Na szczęście spryskiwacz na tył działa. A co do przedniej lampy to wyłamało mi się mocowanie sprężynki i nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Pozdrawiam Marek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group