www.asu.pl :: Zobacz temat - Poduchy silnika w Stratusie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poduchy silnika w Stratusie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
xedon
*
*


Dołączył: Jan 25, 2007
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 0:34    Temat postu: Poduchy silnika w Stratusie Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam w planie wymiane sprzęgla i przy okazji chce wymienić poduszki zawieszenia silnika i skrzyni biegów. I tu pytanie głównie do ASU ile jest tych poduszek i czy mozna to u Was dostać. Stratus 95 r 2.0 SOHC skrzynia manualna. Podczas ruszania szarpie silnikiem i wydaje mi sie, że to ta najwieksza poducha po środku zaraz przy ściance grodziowej. Prosze o podanie cen (jeśli to mozliwe).

Druga sprawa to stukanie na wolnych obrotach. Dochodzi z małego urządzonka w komorze silnika. Wygląda jak jakiś elektrozawór i jest troszke poniżej miejsca gdzie wychodza przewody od zegarów na ściance grodziowej. Jest to miarowe stukanie coś jak wtryskiwacz tylko duzo głośniej. Co to jest i czy powinno stukac ?

Licze na Wasze opinie i z góry dziękuje za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam przecież żadne przewody od zegarów nie wychodzą...Masz na myśli okolice puchy od hamulców? Jeśli to LXI to powinien być tempomat. Może to z tego siłownika? Możesz zrobić fotkę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
krymekx
*
*


Dołączył: May 09, 2007
Posty: 39

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej xedon!w koncu jakis stratus.mam nadzieje ze powymieniamy sie troche doswiadczeniami i spostrzezeniami.tez mam 2.0 sohc i mysle ze bedzie o co pytac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, w końcu jakiś "maluch". Smile
Wejdź tu: http://www.motoforum.pl/Forum/phpbb/index.php?sid=3bfa1a17114f9c6bb228af25623f5fc4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 14:13    Temat postu: Re: Poduchy silnika w Stratusie Odpowiedz z cytatem

xedon napisał:
Witam. Mam w planie wymiane sprzęgla i przy okazji chce wymienić poduszki zawieszenia silnika i skrzyni biegów. I tu pytanie głównie do ASU ile jest tych poduszek i czy mozna to u Was dostać. Stratus 95 r 2.0 SOHC skrzynia manualna. Podczas ruszania szarpie silnikiem i wydaje mi sie, że to ta najwieksza poducha po środku zaraz przy ściance grodziowej. Prosze o podanie cen (jeśli to mozliwe).

Druga sprawa to stukanie na wolnych obrotach. Dochodzi z małego urządzonka w komorze silnika. Wygląda jak jakiś elektrozawór i jest troszke poniżej miejsca gdzie wychodza przewody od zegarów na ściance grodziowej. Jest to miarowe stukanie coś jak wtryskiwacz tylko duzo głośniej. Co to jest i czy powinno stukac ?

Licze na Wasze opinie i z góry dziękuje za pomoc.


Moze stukac. Prawdopodobnie jest to zawor od cisnienia w zbiorniku paliwa. Co do poduszki to mamy caly komplet. 2 poduszki + cala belka za 540zł.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group