www.asu.pl :: Zobacz temat - Serwis u ASU
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Serwis u ASU

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
DaRu
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 117

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 15:13    Temat postu: Serwis u ASU Odpowiedz z cytatem

Chciałem ten temat "załatwić" na priv żeby nie zaśmiecać forum, ale widzę, że nie mam możliwości wysyłania privów do ASU, a do niego mam konkretne pytanie....?

Kupiłem ładnego GRAND VOYAGERA 3.3 rocznik 98 wersja GS

Chciałbym sie wybrac do Was do Wrocławia na ogólny przegląd auta i wymianę płynów w skrzyni, silniku, ewentualnie chłodnicy, pasków (jeżeli będzie taka potrzeba), rozrządu (nawet nie wiem co mam czy pasek czy łańcuch Very Happy )

Moje pytanie brzmi. Czy po uprzednim umówieniu się z Wami np na 10tą czy na moment gdy otwieracie warsztat, uda się to załatwić jednego dnia?

Do Wrocławia spod Gdańska mam prawie 400km. Może to dziwne, ale wolę przejechac te 400km i zlecić to fachowcom, niż naszym domowym majsterkowiczom. Auto było wcześniej regularnie serwisowane w ASO i nie ma z nim ŻADNYCH problemów, to niech i w Polsce zaglądają do niego ci, którzy się na tym znają....

p.s. Jak mi dzisiaj miejscowy mechanik powiedział, że do tej skrzyni biegów (którą mam) leje się HIPOL Shocked to mi szczęka opadła....
Odpuszczę sobie ten warsztat Very Happy

Pozdrawiam
Nowy Forumowicz
Darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 15:24    Temat postu: oleje Odpowiedz z cytatem

Jest lancuch w rozrzadzie wiec problem z glowy. Nie ma problemu z wymiana olei i przegladem ale czy jest sens specjalnie jechac... Very Happy Najlepiej przy okazji jakiejs trasy w ta strone Very Happy Jesli masz pytania co do cen i terminow to wyslij nam e-mail na info@asu.pl

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DaRu
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 117

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super dzięki.

Oczywiście zgłoszę się i umówię odpowiednio wcześniej.
Mam w tym miesiącu zlecenie w Rawiczu, wcześniej i tak będę musiał jechac do klienta, więc z Rawicza do Wrocławia to już rzut beretem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, Mistrz Zenek nie wypuści auta w jeden dzień bo znajdzie jeszcze 150 dupereli do zrobienia Smile Inny mechanik je zignoruje albo wręcz zamaskuje a Pan Zenek po prostu nie wyda auta i będzie miał rację Exclamation

Darek, przygotuj się od razu na nocleg we Wrocku, zwiedzisz z naszą pomocą starówkę (warto Exclamation) i wyjedziesz spokojnie następnego dnia. Co szkodzi zrobic mały zlocik gdańsko-wrocławski? A jeśli wszystko pójdzie jak po maśle to będziesz tylko szczęśliwszy mogąc wyjechać do domu dzień wcześniej Smile

Piszę tak nie dlatego, że uważam, ze serwis ASU jest niesłowny, bo to nie o to chodzi. Jesli już jedziesz te 400km w jedną stronę to daj warsztatowi możliwość pokazania kunsztu... Oczywiście wszyscy będą sie cieszyć (i warsztat i właściciel auta, nie mówiąc o innych w kolejce) gdy auto uda się zrobić w 1 dzień, natomiast nie ma nic gorszego od działania pod presją czasu...

Rafale, może trochę przesadzam ale nie mów że do końca nie mam racji... dobrze wiesz że nigdy Was nie poganiam, czekam cierpliwie ze swoimi autami i zawsze wyjeżdżam zadowolony, właśnie dlatego Smile Tylko spokój moze nas wszystkich uratować Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group