www.asu.pl :: Zobacz temat - silnik windstar
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

silnik windstar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 1:05    Temat postu: silnik windstar Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad Twisted Evil Crying or Very sad Shocked Very Happy Sad Mad Razz i jeszcze troche i mnie trafi albo ten mechanik zedrze ze mnie ostatnie pieniadze, od 2miesiecy naprawia silnik do windstara i teraz w koncu jak mial uruchomic to i tak musialem czekac i w koncu sie okazalo ze za zrobienie gory tzn 6 zaworów ssacych + planowanie glowic wymiana oleju, zada 3500zł + 550zł co zaplacilem za zawory i swiece, czy ja zwariowalem a ktos mi powiedzial ze jest tani ?????
aha a silnik dalej nie chodzi, bo przy probie odpalenia komp pokazuje ok ale cos probuje odpalic ale dziwnie grzechocze jak by nie palil po kolei a teraz wzial 1,5 tygodnia wolnego bo d;ugi weekend
optymizmu mi zaczyna brakowac chyba cos zgryze przez ten dlugi weekend ide sie odstresowac narka andy
chyba ze ktos ma jakis pomysl ?????? chetnie skorzystam z rady
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loko, gdzieś ty to robił ?, jest tu na forum kilku ludzi z Bielska i okolic, nie mogłeś sie podpytać ? Nie daje sie takiego auta pierwszemu lepszemu mechaniorowi, trzeba wywiad zrobić. Nawet jak tani nie jest to PRZEDE WSZYSTKIM musi sie znać na rzeczy!!!
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qmarkus
*
*


Dołączył: Dec 31, 2006
Posty: 167
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie wyszedłby Cię taniej inny silnik? Wiadomo że jest ryzyko przy zakupie ale za zawory i coś tam, 4000zł ???? Ja się może nie znam, ale tyle to ja bym nie zapłacił. Apropo, a ile w takim razie może kosztować kapitalny remont silnika?
_________________
Windstar 97r. 3.0 zielony metalik- Luky już się nim zajął Wink
Kwiat Doblo- muł roboczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 19:37    Temat postu: odnosnie remontu silnika Odpowiedz z cytatem

nio doradzila mi pewna osoba z tychow / bynajmniej nie falcon / tez mechanik szkoda gadac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...loko, jak to sie stalo ze masz samochod od dwoch miesiecy w warsztacie i na koncu dowiedziales sie ile masz zaplacic?

...nie rozmawialiscie wczesniej o kosztach, bo mnie to wyglada na wyludzenie.

...chyba ze umowiliscie sie ze ile wyjdzie tyle zaplacisz?

...opisz jak wygladala cala sytuacja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 3:06    Temat postu: warsztat Odpowiedz z cytatem

a to polecony slynny warsztat samochodow amerykanskich p Kwasnego przy ul regera tak sie sklada ze na poczatku mialo to byc ok 2 do 2,5 tys zl ale pozniej to doszlo i jakies kable i jakis olej filtry, uszczelki dziwne a to czasu nie mial a to glowice u papli nie zrobily sie na czas, w koncu probowal odpalic i tylko troche cos palil ni to nie palil ale dlugi weekend za pasem wiec stwierdzil iz to chyba jest pompa oleju i trzeba caly silnik wyciagnac i rozebrac sam bym to porobil ale nie mam warunkow a za chwile wypompuje ze mnie wszystka kase, wg mnie to wyglada tak ze auto ma chyba nieustawiony zaplon i probowal zapalic nie na wszystkich cylindrach wiec nim szarpalo, niestety nie znam nikogo kto by mi w tym pomogl na spokojnie, kolega ktory ma warsztat to jak widze tylko na zasadzie wymien mi pan to i wymien pan tamto, fachowcy !!!, teraz poznaje stwierdzenie ze auta sa dobre, chronmy je tylko przed takimi fachowcami rece mi juz opadaja jesli ktos ma jakis pomysl z checia wyslucham pozdrawiam wszystkich andy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 3:08    Temat postu: cd Odpowiedz z cytatem

aha dla ulatwienia moj nr telefonu 0 513 132 162 andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bartolinik
*
*


Dołączył: Sep 01, 2006
Posty: 49

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okolicy jest jeszcze warsztat w Jasienicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...kurcze loko, strasznie ci wspolczuje ale z tego co pamietam to kupiles juz go ze zdechnietym silnikiem ktory nie chcial zapalic.

rzecz polega na tym ze trudno odpalic cos co nie dzialalo bo nie widomo co moze byc - widac ze facet poczul zylke zlota i ciagnie jak sie da.

wg mnie ustal z facetem czy on to zrobi czy nie, w jakim czasie i za jakie pieniadze - bo za chwile przekroczysz wartosc samochodu a silnik jak nie dzialal tak nie dziala.

czy to jest ten warsztat kolo fabryki pil i narzedzi w wapienicy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,5 klocka za zrobienie gory to facet sie chyba zamienil z glowa na pewna czesc ciala.Planowanie glowicy+dotarcie zaworow i gniazd+nowe uszczelniacze to maksymalnie kilka stowek za glowice,bierz namiar na zeczoznawce z np.PZMotu i kutasowi nie popusc Mad
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.pzmot.pl
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak falcon to jest warsztat kolo fabryki pil i narzedzi, jutro tam pojade i musze z nim dobrze pogadac bo gdybym nie mial zadnych watpliwosci co do naprawy i jej kosztow to bym tu ich nie uzewnetrznial, a szczerze mowiac to rowniez dawno nie naprawialem autka w obcym warsztacie takze nawet nie wiedzialem ile naprawy kosztuja ale dzieki wszystkim za rady na pewno skorzystam, chocbym mial wyciagnac to auto z tego warsztatu
aha tak dla informacji za regenerowana skrzynie do windstara zada 7 tys zł
ale poinformuje Was jak sie zakonczyło pozdrawiam andy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 9:10    Temat postu: odnosnie warsztatu w Jasienicy Odpowiedz z cytatem

a gdzie dokladnie ten warsztat jest dobrze wiedziec i np skonsultowac naprawe koszty moze tam bedzie lepiej
bede wdzieczny za informacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loko, po pierwsze weź ze soba świadka, najlepiej łysego i dobrze zbudowanego bo z Twoich postów wynika że trafiłeś na dobrego cwaniaka, który dobrze wie że w żadnym sądzie z nim nie wygrasz.

Za 4000 silnik powinien pracować jak dzwon i tego się trzymaj, w końcu mechanik "pomylił się" już prawie o 100% a niedługo pewnie dojdzie następne 100%... chyba jednak trochę przesadził Evil or Very Mad
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 8:18    Temat postu: odnosnie winniego Odpowiedz z cytatem

ha ha ha zrezygnowalem z uslug mechanika i dziwnym sposobem cena troche nagle spadla, aha a koszt uszczelek wynosil u niego 1250zł na caly silnik i liczyl caly koszt choc jak sie okazalo byly podzielone na gore i dol silnika i dol to 400zł ja sprawdzilem ile kosztuje to w sklepie internetowym to malo mnie nie trafilo .......
aha a moze ktos doradzi jakis przewoz w b-b bo normalna pomoc drogowa zada za 4 km 130zł ?????
i zakasam rekawy i biore sie sam do roboty pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 8:32    Temat postu: czy jest ktos z b-b Odpowiedz z cytatem

czy z b-b ktos tu jest mysle ze dobrze byloby sie poznac moze wtedy Ci "fachowcy " mniej by nas w przyslowiowego konia robili moj nr telefonu 0 513 132 162, pozdrawiam andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 8:50    Temat postu: dalem rade Odpowiedz z cytatem

troche szukania i mam telefony dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze taniej by było pożyczyć lawete i kumpla z hakiem holowniczym?
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 10:00    Temat postu: stukanie w silniku Odpowiedz z cytatem

no i troche pracy silnik dziala ale faktycznie stuka, to chyba panewka dalej sie zastanawiam co z tym fantem zrobic bo podobno bez wyciagania silnika sie nie da tego zrobic a po zrobieniu glowic troche trudno teraz wymieniac caly silnik CZY KTOS JUZ WYCIAGAL SILNIK I MOZE PODPOWIEDZIEC JAK TO ZROBIC pozdrawiam andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 11:29    Temat postu: witam. Mozesz wyciagnac na dwa sposoby Odpowiedz z cytatem

witam. Mozesz wyciagnac na dwa sposoby. Albo rozbierasz podszybie i wyciagasz silnik w gore lub auto jedzie na podnosniku do gory a kolyska wraz z silnikiem zostaje na dole. Jest z tym troche roboty.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko ladnie i pieknie ale jak to zrobic w warunkach domowych ?????
niestety na warsztacie ktory ktos mi polecil sie sparzylem a jak pomysle ze znow mam holowac i znow do jakiegos warsztatu, to naprawde rece opadaja a glowice w tym warsztacie robili 2 miesiace sic!!! to naprawde obawialem sie ze jak rozbiora silnik to bedzie to trwalo 6 miesiecy,
pomijajac wzgledy finansowe
DZIEKI ZA RADE bede musial to jakos zorganizowac niestety we wlasnym zakresie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marian
*
*


Dołączył: Feb 26, 2006
Posty: 174
Skąd: MilanĂłwek

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry.

http://moto.allegro.pl/item193070046_ford_windstar_3_8_3_0_silnik.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qmarkus
*
*


Dołączył: Dec 31, 2006
Posty: 167
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loko36 napisał:

niestety na warsztacie ktory ktos mi polecil sie sparzylem

mam nadzieję że to nie ten kontakt (Sławek) który ja Ci dałem przez telefon, polecił ten warsztat, jeśli tak to daj znać a "uświadomię" gościa co zrobił.
_________________
Windstar 97r. 3.0 zielony metalik- Luky już się nim zajął Wink
Kwiat Doblo- muł roboczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 21:24    Temat postu: re kontakt Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje ze uswiadamianie nie bedzie polegało na rekoczynach Very Happy Laughing Shocked no coz moze nikt tam nigdy nie naprawial samochodu ale udalo mi sie poznac gosci co tez naprawiaja amerykany mam udac sie do nich we wtorek i jak to najczesciej bywa maja warsztat pod moim nosem czyli w poblizu miejsca zamieszkania jesli sie sprawdza to oczywiscie podam ich adres aby ktos mogl skorzystac ale na razie sprawdze na sobie pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 7:52    Temat postu: domowe Odpowiedz z cytatem

loko36 napisał:
wszystko ladnie i pieknie ale jak to zrobic w warunkach domowych ?????
niestety na warsztacie ktory ktos mi polecil sie sparzylem a jak pomysle ze znow mam holowac i znow do jakiegos warsztatu, to naprawde rece opadaja a glowice w tym warsztacie robili 2 miesiace sic!!! to naprawde obawialem sie ze jak rozbiora silnik to bedzie to trwalo 6 miesiecy,
pomijajac wzgledy finansowe
DZIEKI ZA RADE bede musial to jakos zorganizowac niestety we wlasnym zakresie


Jak na warunki domowe to nie wiem czy Ci sie to uda Confused bez podnosnika lub wyciagarki mozesz miec problem....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 8:51    Temat postu: silnik zabawa ciag dalszy Odpowiedz z cytatem

czy ktos moze mi odpowiedziec jak przez DWA miesiace mozna miec auto na warsztacie i nie sprawdzic go calego ????? okazalo sie iz w silniku jest rozwalony korbowod i najlepiej wymienic silnik, po dwoch dniach to w warsztacie ktory sam znalazlem potrafili sprawdzic no i na razie jestem w trakcie zalatwiania silnika czekam na odpowiedz ile to bedzie kosztowalo jak za drogo to beda czesci do sprzedania Very Happy Razz Laughing pozdrawiam
PS tak na marginesie to szczerze odradzam warsztat p. Kwasnego w Bielsku-Białej przy ul Regera no chyba ze ktos ma duuuuzio pieniedzy lubi je wydawac i nie liczy na to ze mu auto naprawia pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group